-
Posts
523 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majka0010
-
dokładnie najlepiej będzie porozwieszać dużo ogłoszeń również w sklepach
-
Wrocław Sunia YORK z pseudo szuka DT lub DS!
Majka0010 replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
podnoszę . Są jakieś wieści? -
a w czym psy muszą być przewożone na Węgry ? :oops: wybieramy sie tam z yorkiem więc proszę o pomoc ;)
-
ale śliczny ;) Mam nadzieję,że szybko znajdzie dom;)
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Majka0010 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[url]http://allegro.pl/dran-ferwex-w-typie-york-pies-psy-i1410852184.html[/url] FERWEX w typie yorkshire terier - jest słodki i piękny Ma też komplet wspaniałych zębów i potrafi ich użyć, gdy coś mu się nie podoba! Dobrze, że to taki maluszek i nie może zrobić tak naprawdę krzywdy. Nie zawsze zgadza się z innymi zwierzętami i nie lubi, gdy robi mu się coś na siłę. Na pewno nie nadaje się do domu z dziećmi. O dziwo - koty są dla niego przezroczyste! No owszem - obwącha - i to tyle. Przede wszystkim to bardzo wesoły i energiczny psiak Psiak, który potrzebuje odpowiedzialnego właściciela. Bo pierwszy miesiąc po adopcji Ferwexa, raczej nie będzie miodowy... Jak każdy pies - musi mieć wyznaczone granice - jeśli trafi na odpowiedzialnego, cierpliwego człowieka, będzie wspaniałym towarzyszem!- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
Majka0010 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ;) -
Śliczna jest. Dobrze,że znalazła kochający domek ;)
-
zSZOKOwany kudłacz marzy o swoim ciepłym domu!!! Już w DS!!!
Majka0010 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Cudeńko ;) -
Marcelek- Czarny kudłatek szuka domku!
Majka0010 replied to Aleksandrossa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę. Śliczny piesek. Oby jak najszybciej znalazł dom,bo później może być jeszcze większy problem,na adopcje z Sonia.. -
Podnoszę. Daj mu dom ! A pokocha CIę całym serduszkiem.:)
-
Dziewczyny z Rzeszowa pomożcie schronisko KUNDELEK I gejsza
Majka0010 replied to inti's topic in Już w nowym domu
i jak jest już Gejsza u Ciebie?:) -
JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek
Majka0010 replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest. Musi znaleść wspaniały domek.Zasługuje nas to. :) -
Ale piękny kundelek,w typie terrierka mix yorka. Cudo ! Daj mu dom ! Odda Ci całe serce !
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
Majka0010 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Smutne..Jak mozna zabrac o tak czlonka rodziny;/ Trzeba byc naprawde bez serca:( -
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
Majka0010 replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Dagusiu gdzie jestes? -
znaleziono psy; husky i york w DS-właściciele Odnalezieni;)
Majka0010 replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Mnie tez dziwi wiadomosc,ze nikt ich nie szuka.. Przeciez jak sami nie maja internetu to mogliby poprosic znajomych czy jakas rodzine,aby sprawdzila,czy ktos nie znalazl psow..bo szkoda jezeli obie strony tesknia..no chyba ze tylko jedna teskni..a pieski byly nietrafionym prezentem,ktory sie znudzil lub tp..:( Ale trzymam mocniutko w kciuki zeby sie znalazly wlasciciele,a jak pieski tak razem przebywaja,a jednak okazaloby sie,ze maja 2 roznych wlascicieli,to beda jeszcze tesknic za soba,jak sie zzyja.. Trzeba szybko odnalesc wlascicieli.. -
znaleziono psy; husky i york w DS-właściciele Odnalezieni;)
Majka0010 replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Mnie tez dziwi wiadomosc,ze nikt ich nie szuka.. -
Haha xd Ale maja rozbrajajace miny i pozycje xD Haha Dlatego sie kocha yorki! Bo ich sie nie da nie kochac:)
-
znaleziono psy; husky i york w DS-właściciele Odnalezieni;)
Majka0010 replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Gdyby byl problem z przebytem yorka u Ciebie,to moze moglabym go wziasc do czasu znalezienia wlascicieli,mieszkam kolo Rzeszowa,ale moze nie bedzie takiej potrzeby i wlasciele sie znajda. Bo huskiego nie bede miala gdzie trzymac niestety:(