Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. dzisiaj byłam u Maksia. mam pare fotek, zaraz wrzuce
  2. Ja dzisiaj byłam u niego i moge udzielic info
  3. [COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Bunia[/B] – [/SIZE][SIZE=4]wspaniała mała sunia o niepowtarzalnym wyglądzie. Ma dłuższą sierść, wspaniałe uszka, ogonek…cała jest wspaniała!!![/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]To spokojny około 7 letni piesek, który wiedzie już raczej ustabilizowane życie, bez gonitw za innymi psami czy wielogodzinnych zabaw wyczerpujących również dla człowieka. To niemalże nieabsorbujący pies. Potrzebuje po prostu miłości człowieka i swojego kąta w dającym jej bezpieczeństwo miejscu. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Bunia jest spokojną i grzeczną sunią. Potrafi chodzić na smyczy i zna podstawowe komendy. Ma bardzo dobry stosunek do ludzi, w tym dzieci, a także do kotów i innych psów. Jest wysterylizowana i zdrowa, sięga nieco poniżej łydki. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Znajduje się w radomskim schronisku dla zwierząt. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu jej do nowego domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [CENTER][COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]W sprawie dodatkowych pytań o Bunię lub jej adopcji proszę dzwonić pod numer telefonu [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#00007f][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][B]606 916 915[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i54.tinypic.com/msezyf.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i52.tinypic.com/v80wic.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i55.tinypic.com/30u693o.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i56.tinypic.com/2zq6gps.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. Potrzebuje osoby, których nr. tel. mogę podać na pierwszej stronie w sprawie adopcji psiaków.
  5. superrrrrrr! szczęscia Brysiu w nowym domku
  6. Z Maksem jest źle, potrzebny domek
  7. czy są jakieś inne wątki psiaków z radomskiego schroniska? Proszę o wklejenie ich, to wrzycę na 1-szą stronę. Monday pozakładasz wątki psiakom, tym co wkleiłaś na str?
  8. Monday jak możesz to załóż i podeślij mi linki to powklejam
  9. jutro biorę się za zakładanie wątków psiakom ze schronu
  10. [color=red]jutro 29.11.2010 jadę z radomia do warszawy i wracam wieczorem.[/color] [color=#ff0000]może jakiś psiak czeka na transport.[/color]
  11. Wątek mam, teraz trzeba ustalić plan działania.
  12. Monday ja daje 50 zł na Lady.
  13. Czy ktoś może pojechać ze mna do schronu, porobić fotki?
  14. super, pozakladam psiakom watki. Możecie mi powiedzieć które wątki mam jeszcze przejać?
  15. Nadal nie wiem jak to zrobic zeby przejac watek prosze napiszcie.
  16. Monday wklej zdjecia i opisy psiakow, postaram sie dalej porozsylac i porobic ogloszenia.
  17. Dziewczyny przepraszam Was bardzo. Byłam u Maksia w niedziele ok 15 ale zdjecia wyszly zle. Postaram się podjechac w ten weekend i zrobię więcej.
  18. Psiak jutro juz jedzie do domku. :)))) Ale dziękuję za zainteresowanie
×
×
  • Create New...