Jump to content
Dogomania

agasz

Members
  • Posts

    1644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agasz

  1. czy tito to shitzu? jeśli tak to miałabym dla nigo domek. bardzo psiolubny-są dwie duże suczki. domek w Jaworzni- pani szuka pieska do przytulania. marzył jej się piesek z włosem,którego będzie prowadzać do fryzjera i który będzie królował w domu. nie chce kupować, bo zawsze brała psiaki w potrzebie (te suczki też takimi były). jeśli takie warunki by odpowiadały to proszę o kontakt,który mogłabym jej przekazać.dodam,że suczki są wysterylizowane, więc i kastracja nie byłaby problemem
  2. żeby było jeszcze milej to napiszę coś pozytywnego. figa (teraz Newi) super sprawuje się w nowym domku. jest oczkiem w głowie swojej młodej pani i właśnie wyjechała z nią na wakacje na wieś.A pamiętacie śnieżka i uszka? też mam kontakt z ich domkiem. mają się świetnie, są kochane przez całą rodzinę. wiem z opowiadań,że zamieniły się rolami i uszko leży i bawi się pluszaczkami a śnieżek jak wyjdzie z domu to pilnuje obejścia :-). mika adoptowana od p.Ewy też miewa się doskonale- widuję ją codziennie na spacerku. roki- sznaucerek adoptowany z DT też ma jak w raju - jak jego pani idzie na noc do pracy to przychodzi do niego "niania" żeby nie był sam. to tyle fajnych wiadomości - na dobry sen.
  3. chciałam zapytać o tego kociaka z ostatniego zdjęcia- tego najjaśniejszego. to chłopiec czy dziewczynka? jest w schronisku?
  4. z pierwzej str. trzeba chyba zdjąć figę. od dwóch dni jest moją sąsiadką :-)
  5. [quote name='erka']Agasz, u mag.dy jest świetny hotelik ,ale musisz zapytać, czy bedzie miała miejsce, bo jeszcze w niedzielę jadą do niej dwa psiaki od p.Ani, Kajka i Bidul.[/QUOTE] +a mogę poprosić o jakiś kontakt?
  6. mam ogromną prośbę. czy możecie mi polecić jakiś dobry hotelik dla wypieszczonej goldenki. jej pani wyjeżdża na tydzień w delegację i jest w kropce. sunia jest w kielcach.
  7. w weekend przyjadą też do schroniska moje sąsiadki. też chcą adoptować pieska. ze zdjęć podobała się im Roksi. czy sunia jest wielkości ONka czy mniejsza?
  8. mam chętnego do adopcji pieska albo suni po sterylce. warunki- ocieplana buda,zadaszony kojec i ogrodzone podwórko. pan chciałby małego kudłatego psiaka,który byłby głośny i szczekał na obcych.taką "małą jazgotkę". w domu o ile wiem mieszka małżeństwo w średnim wieku z dorosłą córką. nie ma innych zwierząt. może jest jakiś psiak -taki rozrabiaka?
  9. ja wchodząć na ten wątek chciałabym poczytać o sytuacji w schronisku. co się wydarzyło nowego ,jaki psiak znalazł dom,jakie zwierzaki robią postępy i czy czegoś potrzebują.tymczasem musze się przedzierać przez jakąś niezrozumianą przeze mnie awanturę! chyba nie po to andzia założyła ten wątek! mamy pomagać zwierzakom a kłócić się między sobą
  10. [quote name='li1']Tomekihobbit, zamilcz czlowieku, bo za duzo wypocin piszesz. Brakuje tylko "dzialam skutecznie".[/QUOTE] nie wiem kim jesteś i jakie masz prawo wypowiadać się na kieleckim wątku.jeśli jednak mieszkasz w W-wie to zajmij się sytuacją w waszych schroniskach,która nie jest najciekawsza! my tutaj nie potrzebujemy mącicieli! chyba nie byłaś zapraszana na wątek kielecki,więc wybacz,ale opuść nasze towarzystwo. wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
  11. [quote name='erka']Jeszcze jeden psiaczek w potrzebie, sznaucerek , albo mix , nie weim dokładnie po tych zdjęciach. Błąkał sie po Czarnowie, poszukiwania własciciela spełzły na niczym, w dt nie może dłużej zostac. [URL="http://img708.imageshack.us/i/110205sznaucerek.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5198/110205sznaucerek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img833.imageshack.us/i/110205sznaucerekzczarno.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2999/110205sznaucerekzczarno.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img135.imageshack.us/i/110205sznaucerek1.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9616/110205sznaucerek1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/110205sznaucerek3.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1139/110205sznaucerek3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/110205sznaucerek2.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6668/110205sznaucerek2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] a ja coś wam powiem!!!!!!!!!!!!!!!! sznaucerek będzie miał dom:multi:. powiedziałam o nim mojej cioteczce,która ma słabość do tych piesków i go adoptuje:loveu::multi:
  12. tak, nie przejmuj się Tomku! ja widziałam cię przy robocie i jak zawsze chylę czoła! uwielbiam cię za to co i jak robisz!!!!!!!!!!! do zobaczenia!
  13. piszę w imieniu pani,którą przed chwilą spotkałam na spacerze.wieczorem z piątku na sobotę znalazła psa w okolicach Kadzielni. piesek ładny w typie foksteriera-biały w czarne łaty z kopiowanym ogonkiem,zadbany. kontakt na tą panią znajduje się u weta na kaczmarka.
  14. jaka tam zasługa! przy was to ja jestem taki mały pikuś! ale trzymam kciuki za kochanych chłopaków! powiedz mi lepiej,czy to prawda,że schronisko w dyminach zostaje i będzie modernizowane? bo ja wciąż nie mogę w to uwierzyć!
  15. martuś wiem,że zwłaszcza śnieżek był twoim pupilem:lol:.nie wybrałabym mu złego domku:loveu:! powiem ci też,że nawet nie mają nic przeciw wizycie poadopcyjnej. a koleżanka tak się o nich rozgadała,że aż strach pomyśleć o moim rachunku tel.:cool3:
  16. mam wiadomości z domku śnieżka już misia i uszka teraz scubiego. chłopaki się zaprzyjaźniły ze sobą i otoczeniem.uszko już nie próbuje ucieczek i podkopów,chętnie chodzi na kilometrowe spacery w pola.jest puszczany na lince a pan na wiosnę planuje kastrację.jest super przytulaśny,lubi dzieci i ich pluszaczki.taki z niego pies stróżujący:cool3:! śnieżek też polubił swoją rodzinkę,chociaż w jego przypadku potrwało to dłużej. nadal boi się jak jego pani wychodzi z laską- musi mu się źle kojarzyć,może był bity:angryy:. przejął natomiast rolę uszka i jak jest na podwórku to pilnuje domku.o ile nie jest zajęty podkradaniem jedzonka uszka:evil_lol:.myślę,że chłopaki mają dobrze-cała rodzinka je kocha i rozpieszcza.
  17. [quote name='DuDziaczek'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/199772-Gad%C5%BCety-TOZ-u-ekskluzywny-kalendarz-APART-bizuteria-i-co%C5%9B-dla-Pani-domu-do-20.01[/URL] a ja zaproszę na bazarek :lol: fajne TOZ-owskie gadżety :razz:[/QUOTE] już byłam i zalicytowałam:loveu:
  18. a gdzie można poczytać i obejrzeć kieleckie kociaki do adopcji?
  19. ja się nie oburzam tylko z radości tak się rozpisałam :-)! i też trzymam za nie kciuki!
  20. śnieżek i uszko poszły do jednego domku- do rodziny mojej koleżanki z pracy.oprócz dokumentów adopcyjnych,które oczywiście podpisali jestem z nią w stałym kontakcie. wiem też,że nie miałaby nic przeciwko wizycie poadopcyjnej. jest osobą bardzo miłą i odpowiedzialną-pracuje z dziećmi jako pielęgniarka. myślę,że psiakom będzie tam dobrze,zwłaszcza,że w tej rodzinie zawsze były psy i dożywały późnej starości
  21. dzwoniłam do nowego domku Śnieżka. na razie jest troszkę przestraszony i obserwuje wszystko ze swojego kocyka. domownicy są nim zauroczeni.mam nadzieję,że szybko się zadomowi. będę dowiadywać się na bieżąco. Oby to była dobra wróżba na nowy rok!
  22. witam. byłam dziś w schronisku i znalazłam pewną nieścisłość.Lapi na pierwszej str jako nr31 w schronisku nosi czerwoną obróżkę i funkcjonuje jako sunia! a z dobrych wiadomości:Śnieżek znalazł domek i mała babcia też :-)
  23. a ja po cichu zastanawiam się czy działka w dyminach nie stała się zbyt atrakcyjna.to już niedługo będzie prawie centrum. a tam koło wysypiska śmieci w piekoszowie będzie wygodnie i problem zejdzie z oczu. a że będzie trudniej dojechać wolontariuszom czy adoptującym to już pikuś...
×
×
  • Create New...