[quote name='gosia2313']Jutro wielki dzień Brysia !
Mają przyjechać Państwo z Wodzisławia z dziećmi, żeby sprawdzić, czy Bryś je zaakceptuje. Mają iść na spacer z nim, Agatą - jego opiekunką i Kasią - behawiorystką :)
Są ponoć jeszcze jedni chętni, więc mam nadzieję, że Agata i Kasia wybiorą mu odpowiedni dom :)[/QUOTE]
To już dziś :) trzymam kciuki !!!