Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Myślę nad spacerkiem...ale trochę się obawiam reszty psów z wybiegu.Zdjęcia by się jej przydały i kontakt z człowiekiem:roll:
  2. [quote name='Mysia_']O np. o tych pisałam ;)[/QUOTE] Myślę,że byłyby bardzo dobre,Majkuś ma śliczny pycholek :loveu:
  3. [quote name='Akrum']Dziadziuś życzę ci w NOWYM ROKU szcześcia i nowego wspaniałego domku :)[/QUOTE] Dołączam się do życzeń :)
  4. [quote name='Bjuta']Beatkaa zrobiła b. fajne fotki Phenkowi (mój tymczasowicz znalazł dom i szukałam kogoś na podmiankę na allegro, a najbardziej podobny jest Phenek). [/QUOTE] Nie żebym się podpisywała pod nie moimi fotkami,ale akurat 90% z tych robił mój TŻ :evil_lol: Ja w tym czasie starałam się Phenka skusić ciasteczkiem,bo inaczej to by uciekł gdzie pieprz rośnie:diabloti:
  5. [quote name='Mysia_']a tymbardziej pies, który w budzie nigdy nie mieszkał ;) Dziwi mnie kiedy ludzie chcą takie psiaki do budy, w ogóle sobie nie wyobrażam, żeby mój psiak miał mieszkac na dworze :-([/QUOTE] Dokładnie,piesek to powinien w domu być,a nie na dworze.
  6. Tekst mam taki,jakby co to możesz coś pozmieniać lub dodać ;) "Majk to duży,kilkuletni,grzeczny piesio.Prosi o domek.Lubi spacery i zabawy.Zabraniem go ze schroniska odwdzięczy się wiernością i miłością." Można dopisać jeszcze tak jak w przypadku Kruka,że pomagamy w transporcie i czyjś numer telefonu może Twój Bjutko albo Mysi ?
  7. No tak masz rację..to jak myślisz,które byłoby optymalne ? :)
  8. A jaka jest w stosunku do ludzi,na spacerkach? Jest w boksie czy na wybiegu?
  9. Czas już czas... :) Nad tekstem pomyślę i wieczorem napiszę dobrze? A co do zdjęcia to może [URL=http://img547.imageshack.us/i/majeczekpsiaki097.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/24/majeczekpsiaki097.jpg[/IMG][/URL] Po rozjaśnieniu Majk się ładnie prezentuje...można jeszcze jakoś bardziej przyciąć,wykadrować i byłoby nawet nawet...[tyle tylko,że ta nieładna poświata niebieska...mnie tu denerwuje ] Lub na przykład takie: [url]http://bjuta.fotosik.pl/albumy/753259-10.html[/url] Sama nie wiem,a Tobie Bjutko które się podoba? :)
  10. [quote name='Bjuta']Dogo czarodziejskie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tak tak :evil_lol:
  11. No to ciężko...szczególnie jeszcze,że jestem dla nich obcą osobą.Ważne,że udaje Ci się z nimi czasem wyjść :)
  12. [quote name='Basia Z.']i nie dość, że wyraził swoją świadomość, że kot cierpi to przecież na końcu jeszcze zapowiedział, że cdn. czy coś takiego, czyli że ma zamiar te tortury kontynuować[/QUOTE] Dokładnie... !
  13. Ładne zdjęcia :):) Patt mi tak bardzo przypomina Pata...kropka w kropkę.
  14. [quote name='Mysia_']Majk jest pewnie bardzo szczęśliwy, że ma regularne spacerki :)[/QUOTE] Zapewne bardzo,jak już jestem to nigdy nie zapominam o nim ani o jego wspólokatorce ;)
  15. [quote name='Basia Z.']Tak było czy nie? kto ma film niech sprawdzi[/QUOTE] Było było...on miał jeszcze z tego radochę,a teraz przed policją się głupio tłumaczy :angryy:
  16. [quote name='blacky764']Słuchajcie, jestem niańką do dzieci i często jestem u 3 letniego chłopca. On umie włączyć komputer, jakąś tam konsole, ustawić gre i grać. Ja jako bodajże 3,5 letnie dziecko wiedziałam że zwierzętom się krzywdy nie robi, wręcz przeciwnie w wieku 3,5 roku znalazłam szczeniaka z połamaną łapą - wiedziałam że trzeba iść do rodziców i powiedzieć im o tym. A Wy piszecie że 3 letnie dziecko nie wie o co chodzi ? Wiedział że biorąc kota za szyję i rzucając nim o ścianę to go boli. No chyba że psycholog sądowy udowodni przez sądem że dziecko jest chore psychicznie. To wtedy będzie inna gatka.[/QUOTE] Kwestią jest wychowanie,jeśli nikt mu tego nie wpoi to nie wie co jest dobre a co złe.Jeśli nas kochających zwierzęta wychowywano by w przekonaniu,że rzucanie kotka o ściane jest dobre i nie dzieje się nic złego,zapewne w wieku 3 lat nie rozumielibyśmy dlaczego może być inaczej i raczej nie zastanawialibyśmy się nad tym co robimy,bo to właśnie rodzice,rodzeństwo jest wzorcem.Co innego w kwesti 15-latka,który doświadczając życia powinien coś z niego wyciągnąć,a jeśli nie rozumie,to rodzice są od tego żeby mu to przetłumaczyć....ale jak widać wracamy do punktu wyjścia : WYCHOWANIE.Dlatego uważam,że 3 latka sąd o nic nie oskarży,bo takie jest prawo i choćbyśmy nie wiem co robili to tak właśnie będzie...miejmy przynajmniej nadzieję,że ten młodociany zwyrodnialec zostanie ukarany.
  17. Najgorsze kiedy człowiek jest bezradny wobec takiego nieszczęścia. :( Czy jest dla niego jakaś szansa?
  18. Oby ten rok przyniósł Ci Kruczku jak najszybciej domek...:)
  19. [quote name='Mysia_']Ten czarny na zdjęciach z Marcelkiem (malutki czarny-podpalany) to Romanek ;) On jak kogoś nie zna to taki jest, ale np. Asi da sobie zrobić prawie wszystko, bo dobrze ją zna ze spacerów :cool3: Początkowo mieliśmy nim straszne przeprawy, w ogóle nie jadł ze stresu, pomimo tego, że był wychudzony, naszczęście teraz jest już dużo dużo lepiej... cuuuudne zimowe fotki :loveu:[/QUOTE] Biedaczek przeżywał bardzo pobyt w schronisku...cóż się dziwić,musi się przyzwyczaić do nowych ludzi.
  20. [CENTER][SIZE="4"]Bosuś życzy wszystkim udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku !!! :):)[/SIZE] [IMG]http://www.toiowoband.pl/pliki/2010/12/fajerwerki1.jpg[/IMG][/CENTER]
  21. I jak tam,były jakieś telefony w sprawie Kruka?
  22. Ważne,że zwierzęta są już bezpieczne..teraz czekamy na sprawiedliwy wyrok sądu...
  23. Tak,widocznie jest jakoś wyczulony na każdy ruch ze strony człowieka.Naprawdę się zdziwiłam gdy zobaczył inne psy to stanął warknął i zaczął piszczeć (!)...jakby się bał.
  24. [quote name='Bjuta']Nie wiem. Były na wybiegu. Głaskałam go, dał brzucho, to go miziałam, miziałam i patrzyłam na Kerso i nagle poczułam jak mi się wbija w rękę. Tak się chwycił, że go podniosłam do góry! Dobrze, że to taki mały psiak. To już było z pół roku temu, ale blizny ciągle mam. Jego właściciele oddali pod pozorem, że ich gryzie. Siedział już u nas długo i nikogo nie ugryzł, aż ja mu się trafiłam :evil_lol: Może smaczna jestem? :roll:[/QUOTE] Oj oj,to nie wiedziałam,nas jakoś nie pogryzł,a tutaj patrzcie patrzcie jakie ma drugie oblicze.:roll: Nigdy nic nie wiadomo z takim psiakiem,bo żeby tak nagle zacząć gryźć,oj niedobrze.
×
×
  • Create New...