-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Biedactwo :(:(:(
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Co tak cicho u Majuska ?[/QUOTE] Tak,puściutko :( W górę kochany !! :) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Przyszła wpłata od [B] Ladymonia0610[/B] - 20zł :) Dziękujemy :loveu: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
U Pimpusia dziś niestety nie byłam :( W tym tygodniu już nie dam rady... pomimo ferii pracuję jeszcze i po prostu nie mam kiedy.zawitam u Pimpusia w niedziele :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pimpuś w górę ! -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Pieniążków niby dużo...ale wciąż za mało :( W górę Toffisiu ! -
Najlepiej skontaktuj się z Mysią - pracownikiem schroniska :) e-mail: [email][email protected][/email] tel.: 692-581-343 Powinna tu zapewne niedługo zajrzeć...ale jakby co to masz tu namiary :)
-
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę Toffisia. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wiem ze Bjutka umie robic, trzeba by ja tu zawolac jesli nie bardzo zajeta :) :) :)[/QUOTE] Ooo to super !! :) -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kagome19']Mogę poprosić koleżankę o informacje :) to żaden problem^^[/QUOTE] No to czekamy ;) -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Szakiry... -
Zapraszam na wątek Pimpusia,który w schronisku jest już ponad 7 lat :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat...[/URL]
-
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kagome19']Nie mam pojęcia, zapomniałam się spytać^^' *skleroza nie boli* Nie będzie raczej łatwiej bo ciągle idą pieniądze na smarowidło i maść a po operacji też pewnie będzie czegoś potrzebował Toffiś :/ także nawet nie wiadomo ile pieniążków jeszcze pójdzie na niego[/QUOTE] Jasne...jak chcesz,ale tak byłoby lepiej ;) Po prostu wypisałabyś ile kasy poszło na niego i na co,a poza tym jakie są wpłaty :) Tylko kurczę....jeśli to nie jest Twoje konto,to raczej cięzko bedzie. -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_']napewno powyżej 10 roku życia jest....[/QUOTE] Ooooojjj...to dużo :( -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kagome19']Witam :) Operacja Toffisia pod koniec tego tygodnia, koszt to 250zł. Do tego czasu będziemy Toffiemu przemywać i smarować oczodoły. Przy okazji operacji odrazu wykastruje się Toffisia^^[/QUOTE] Może zrób jakąś rozpiskę ile już Toffiś ma deklaracji..będzie łatwiej :) A tak przy okazji...doszła już moja wpłata? -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Przydałby się Pimpusiowi jakiś banerek...tylko gdzie tu jakieś cioteczki od banerków znaleźć :roll: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Pokazuj kochany...Szkoda ze Rambuś nie poszedł do domku.Pimpuś to już też chyba taki jak Rambuś.[/QUOTE] Latek trochę ma,ale trzyma się nam póki co ! -
[quote name='Naklejka']Ja jeszcze w sprawie wolontariatu... W czym mogłabym pomagać? Jak często musiałabym zaglądać do schroniska? Zgoda rodziców jest potrzebna?[/QUOTE] Podpisujesz jakieś tam papierki,tylko po to,że zgadzasz się na warunki wolontariatu itp- najlepiej po prostu jakbyś przyjechała do schroniska i tam się wszystkiego dowiesz :) Co do pomocy to każda...ja akurat jestem jedną z wolontariuszek i tak w ciągu roku szkolnego to różnie to bywa,czasem jestem 1-2 razy w miesiącu czasem częściej,więc nie ma jakiejś konkretniej liczby ile razy musisz być w schronisku - przyjeżdzasz jak możesz :).Poza tym możesz robić zdjęcia psiakom do ogłoszeń przy okazji spaceru i to już jest 2w1 ;) Ogłoszenia w internecie itd. Za dużo wolontariuszy nie ma,a roboty jest duuuużo.... :(