Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='wujek & ciocia']To ja dorzucę 25 zł :)[/QUOTE] Dziękujemy !!! :loveu::loveu:
  2. W górę Majeczku..niech Cię cioteczki zobaczą :)
  3. Super...jeszcze tylko 40 zł !! Serdecznie dziękujemy cioteczki :)
  4. [quote name='Bjuta']Tak, ona jest bardzo łasa na smakołyki. Jak już wyszła za ogrodzenie, to ciągnęła jak każdy z tych ciągników. Dała się pogłaskać i była bardzo zadowolona.[/QUOTE] To ja też się zaopatrzę jakby co w smakołyki i już się nie mogę doczekać spacerku :)
  5. Znalazłam jeszcze na kompie 2 fotki Cezara :) [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2121/cezarschronisko017.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1394/cezarschronisko008.jpg[/IMG]
  6. No tak tak,będę uważać i też poproszę kogoś aby mi ją wydał na spacerek.Lepiej nie ryzykować... Ten cały boks jakiś taki chyba uprzedzony do ludzi :roll: Oprócz Demona. Apropo jak brałaś Sienę na spacerek...to jak na początku się zachowywała?Miałaś jakieś smaczki dla niej przygotowane?
  7. [quote name='Monika z Katowic']Więc trzeba konkretnej kwoty - więc dam psiakowi [B]15 zł[/B] na ogłoszenie.[/QUOTE] Dziękujemy !
  8. [quote name='Monika z Katowic']A kto zbiera? Poproszę konto - grosik prześlę...[/QUOTE] Narazie nie zbieramy jeszcze na konto... bo nie wiadomo czy dana kwota się uzbierze.W każdym razie jeśli już tylko będzie całość porozsyłam PW z nr konta. Myślę,że jak już zaczniemy to możemy zbierać na moje,a później całą kwotę jednym przelewem prześlę Bjutce,która zaś zajmie się tym ogłoszeniem i wpłaci pieniążki :)
  9. Majkuś co Ty tak w dole... :( Tyle zaproszonek wysłałam i jeszcze nikt do Ciebie na zawitał :shake:
  10. Ok,jak się już wykuruję to zaglądne do niej :)
  11. Jezu....cudownie,że Siena ma wątek :) Bjuta jesteś niesamowita !!!! W którym boksie jest Siena i z kim ? :)
  12. Dołączam się do pytań :):) A tak poza tym: Cioteczki zbieramy na ogłoszenie dla Majka. Prosimy o dorzucenie grosika... [url]http://www.dogomania.pl/threads/2625...e-w-schronie-([/url]
  13. Cioteczki zbieramy na ogłoszenie dla Majka. Prosimy o dorzucenie grosika... [url]http://www.dogomania.pl/threads/26257-Majk-szortkowłosa-piękność-wegetuje-w-schronie-([/url]
  14. Dawno do Rudej nie zaglądałam...ho ho ! Cieszę się,że ma domek !! :):):)
  15. Dobrze,myślę,że tak będzie najlepiej :) A zmieniłabyś tytuł Bjutko ? :) Bo najlepiej zacząć zbierać już..żeby coś z tego wyszło.
  16. Gdyby tak jeszcze ktoś się dorzucił... Może by zmienić tytuł,że zbieramy na ogłoszenie ? :) Bjutko,mam takie pytanko jeśli byśmy już uzbierali tą kwotę zajęłabyś się formalnościami związanymi z tym ogłoszeniem?
  17. [quote name='aanka']mogę dać ok. 40 zł, na ogloszenie w gazecie.....[/QUOTE] Super !!! :):) Dziękujemy :)
  18. czytam i własnym oczom nie wierzę :angryy: :angryy: Zapisuję.
  19. Hopaj w górę Miśku :(:(
  20. 2 lata... !!!!!!!!!!! ?????? To woła o pomstę do nieba :shake:
  21. Co by tu robić co by tu robić...może jakiś bazarek? Sama nie wiem :shake::shake:
  22. Uff dobrze,że juz lepiej,oby tak dalej :)
  23. Mysiu jest jakaś możliwość kupienia takiego ściennego kalendarza "psitulskiego" na rok 2011?
×
×
  • Create New...