[quote name='Monika z Katowic']A kto zbiera?
Poproszę konto - grosik prześlę...[/QUOTE]
Narazie nie zbieramy jeszcze na konto... bo nie wiadomo czy dana kwota się uzbierze.W każdym razie jeśli już tylko będzie całość porozsyłam PW z nr konta.
Myślę,że jak już zaczniemy to możemy zbierać na moje,a później całą kwotę jednym przelewem prześlę Bjutce,która zaś zajmie się tym ogłoszeniem i wpłaci pieniążki :)