-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wizyty ! -
[quote name='madziara1983']nie jak tam chcę tylko przytaczasz moją wypowiedź z błędem a to stanowi bardzo dużą różnice w sensie wypowiedzi....nawet nie potrafisz przyznać ,że błędnie doczytałaś.. Oczywiście każdy własne zdanie może mieć.[/QUOTE] Już nie rób z tego takiej afery bo przecież nic się nie stało! Ja ten sposób stosowałam,a mój piesek nie jest nadpobudliwy,bo ma już ponad 10 latek a zachowywał się bardzo podobnie do pieska z tego wątku,u mnie mój sposób polecony przez behawiorystę podział,może na tego podziała ten,nie ma co rozstrząsać,napisałam tylko swoje zdanie.
-
[quote name='madziara1983']po pierwsze nie napisałam ,ze ma go głaskać przed wyjściem tylko ma wychodzić za drzwi i wracać co kilka minut za nim pies zdarzy coś nabroić, a wtedy się nagradza psa za ,,oczekiwane zachowanie,, metoda pozytywnego wzmacniania i obrazu skojarzeń.Polecam czytać uważnie bo to istotna różnica jest.[/QUOTE] Jak tam chcesz,ja napisałam tylko swoje zdanie,widocznie niektórzy mają odmienne :)
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2199/majkpsitul236.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/991/majkpsitul268.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2558/majkpsitul241.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1421/majkpsitul275.jpg[/IMG] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Już wklejam wklejam :) [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2536/majkpsitul280.jpg[/IMG] Majk z Arą [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9174/majkiarapsitul224.jpg[/IMG] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Majeczku co Ty tak w dole,migusiem na pierwszą stronę :) -
[quote name='dycha']Dzisiaj Pedrulek dostał swojego pierwszego klapa...(i tak machał ogonkiem) Reetje sory, ale moja cierpliwość została wyczerpana. Sam w domu nie zostaje nigdy, ale on rozrabia gdy ja sama wychodzę. Wróciłam z psami ze spaceru i poleciałam na pocztę, Pedro zasikał całą podłogę (i to się dzieje za każdym raze, gdy mnie nie ma, nawet gdy polecę do sklepu na 10 min). To jeszcze pikuś, potrafi pozwalać kwiatki z szafek, z parapetu, poroznosić wszystkie zabawki (dzieci nie jego), buty itd (szkoda pisać); mimo ze w domu jest mąż, albo dziadek. Na razie nie chce brać go ze sobą do stajni, bo kuleje za każdym razem na dłuższym spacerze, muszę pojechać na te zastrzyki; zresztą ta bechiaworystka mówiła żeby go przyzwyczajać że zostaje sam (beze mnie); a ja ani na poczte ani do sklepu, ani nic....:shake::placz: ZWARIUJE :angryy:ALE SIĘ NIE PODDAM!![/QUOTE] Witaj ! Widzę,że spotkało Cię coś podobnego co mnie ... z pieskiem miałam dosłownie to samo. Moje drzwi w końcu wyglądały tak : [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9100/masakra005.jpg[/IMG] Wiedziałam,że się nie poddam,bo za nic w świecie bym go nie oddała spowrotem do schroniska! O nie !!!!! Nie do końca się zgadzam z tym co napisała madziara1983 bo gdy wychodzisz i wchodzisz powinnaś po prostu olać psa,jakby nie istniał,bo to Ty jesteś tą ważniejszą osobą w relacjach między psem a jego panem. Ciężko jest,sama o tym wiem,bo to przecież nasz ukochany piesek,skarb po prostu,ale trzeba ! Kiedy będziesz go przed wyjściem głaskać,przytulać pokażesz mu,że jemu się to należy,że to on jest Panem i będzie jeszcze gorzej... Sposób jest dobry,ale broń Boże bez głaskania i przytulania...:shake: Do dzisiaj gdy mój piesek zaczyna się za bardzo nakręcać czy czasem zdarzy mu się szczeknąć na mnie,bo np.za wolno wg niego się ubieram na spacerek,odwracam się od niego i czekam aż się uspokoi...i działa :):) Jeśli relacja między Wami będzie taka,że to on będzie Tobą się opiekował a nie Ty nim to nie dogadacie się :shake: Polecam Ci też książkę "Zapomniany język psów" - mi dużo pomogła :) + oczywiście konsultacja z behawiorystą. Na pewno klaps nie pomoże a pogorszy sprawę tak jak koleżanki wyżej napisały...
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Co planujecie w związku z Pimpusiem.Nie wyobrażam sobie,tych jego 7 lat, w schronie, dawno bym zwariowała.Czy Pimpuś ma ogłoszenia?W tym miesiącu kupię znowu na bazarku dla kilku bid.Fajny piesulek i dobrze, że futerko ma takie, jakie ma, na zimę to akurat.Nie jest ślepy, łapki sprawne, jak zdrowy i tylko niemłody to może akurat domek się znajdzie.[/QUOTE] Nie,Pimpuś do tej pory nie miał żadnych ogłoszeń :( A przynajmniej o żadnych mi nie wiadomo.Napisałam do Sabinki żeby w miarę możliwości zrobiła mu allegro.I może jakoś ruszylibyśmy z jakimiś ogłoszeniami... -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pimpuś będzie miał teraz swoje 5 minut,dziękuję za przybycie :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Pimpusia,który w schronisku jest już ponad 7 lat...:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat...[/URL] -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Beatkaa replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek Pimpusia,który w schronisku jest już ponad 7 lat ... :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat...[/URL] -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[B]CAŁE ROZLICZENIE OD MARCA 2011 DO GRUDNIA 2011 ZNAJDUJE SIĘ W POŚCIE 1858 NA STR 75.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page75"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page75[/URL] [SIZE=4]WPŁYWY:[/SIZE] [B]STYCZEŃ 2012[/B] 30 - Ula G. 15 - Ola z Krakowa 10 - Bjuta 40 - Dangos19 10 - Olena84 40 - Ingrid44 200 - winter7 75 - 26asia [B]LUTY 2012[/B] 30 - Ula G 15 - Ola z Krakowa 10 - Bjuta 200 - winter7 10 - Olena 84 15- Ola z Krakowa 25 - 26Asia [B]MARZEC 2012 [/B] 150 - Bożena P. Zabrze 20 - Paulinken 10 - Bjuta 40 - Dangos19 40 - Ingrid 75,75 - bazarek(09.03.12) 72zł - bazarek (22.03.12) 15 - Ola z Krakowa 10 - Olena84 200 - winter7 [B] KWIECIEŃ 2012[/B] 10 - Bjuta 30 - dangos19(jednorazowa) 15 - Ola z Krakowa 10 - Olena84 100 - Bożena P Zabrze 200- winter7 20 - Paulinken [B]MAJ 2012 [/B]10- Bjuta 235-bazarek - 09.05.12(Javena) 70 - dangos19 70zł - Koziczka 10zł - Olena84 15zł - Ola z Krakowa 40zł - Ingrid 200zł - Bożena P. z Zabrza (stała od czerwca do września) 200zł - Winter7 [B] CZERWIEC 2012 [/B]10 - Bjuta 10 - Olena84 15 - Ola z Krakowa 20 - Paulinken (maj i czerwiec) 10- Olena84 DEKLARACJE STAŁE: 10 - Bjuta([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII.2011 [/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI 200- winter7([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II,III,IV,V 10-paulinken([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI 20- Ingrid44([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI 25- 26asia([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II, 10-Olena84([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII.2011[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI,VII 15 - Ola z Krakowa([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI 50- Bożena P. Zabrze([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII.2011[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX 20- Ada B. ze Szczecina([COLOR=#ff00ff]III,IV,[/COLOR] 30- Urszula G.([COLOR=#ff00ff]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I 20 - dangos19[([COLOR=#ff00ff]III,V,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR] | I,II,III,IV,V,VI RAZEM WPŁYWY(od marca 2011) : [COLOR=#ff0000][B]8354,25[/B][/COLOR] WYDATKI: 7 - ogłoszenia dla Pimpka(23.01.12) 403 - hotelik za styczeń (30.01.12) 7 - ogłoszenia dla Pimpka (06.02.12) 20 - pakiet 100ogłoszeń dla Pimpusia (20.02.12) 12- ogłoszenie do DZ (22.02.12) 377 - hotelik za luty (28.02.12) 119 - karma 12- ogłoszenie do DZ(25.03.12) 10 - pakiet 50 ogłoszeń ( 25.03.12) 144,49 - arthroflex ( 25.03.12) 47 - obroża przeciw kleszczom(27.03.12) 403 - opłata za hotelik za marzec ( 30.03.12) 390 - opłata za hotelik za kwiecień (26.04.12) 15 - pakiet 130 ogłoszeń (22.05.12) 383 - opłata za hotelik za maj (29.05.12) 109 - karma 390 - opłata za hotelik za czerwiec (29.06.12) RAZEM WYDATKI(od marca 2011):[B][COLOR=#ff0000]8243,31[/COLOR][/B] [B]STAN KONTA NA DZIEŃ 29.06.12 : [SIZE=4]110,94[/SIZE][/B] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7293/p3180265.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/925/89f3d55d4783690b.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4694/dscf0519l.jpg[/IMG] [IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa408/1buniowa/06 2011 rafal/Obraz175.jpg[/IMG] [IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa408/1buniowa/06 2011 rafal/Obraz129.jpg[/IMG] [SIZE=4][FONT=Georgia]Banerki Pimpusia[/FONT][/SIZE] :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Cudowny-Pimpuś-już-prawie-rok-w-hoteliku.Szuka-DS-!"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1062/pimpus.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/pimpus2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/pimpus1.jpg[/IMG][/URL] -
Mały ciałem, lecz wielki sercem - Pimpuś ! Ach, żeby tak mieć swojego Pana! By oprzeć pysk na jego kolanach, By leżeć przy nim do góry brzuchem, I żeby podrapał mnie za uchem. I by dał pić, gdy jestem spragniony, No i odpocząć, gdy jestem zmęczony. Weź mnie do siebie mój Panie, A przyjacielem Twym będę, dopóki serce bić nie przestanie. Tak niewiele potrzeba, aby te marzenia się spełniły. Marzenia Pimpusia, starszego już pieska, który wiele lat spędził w schronisku. Z pyszczkiem między kratami, wpatrywał się z nadzieją w każdego, kto przechodził obok. Radośnie merdał ogonkiem, gdy ktoś się zbliżał. Cierpliwie czekał. Z tego ponurego miejsca, wyciągnęła go osoba o wielkim sercu i z pomocą innych umieściła w domu tymczasowym. Teraz Pimpuś poznaje uroki prawdziwego życia i próbuje nadrobić stracony czas. Mimo, że ma już ok 12 lat, jest wesoły i skory do wspólnych zabaw. Koty toleruje, jednak czasami lubi pobiec za nimi. Zdecydowane i głośne NIE skutkuje. Niestety Pimpuś niedowidzi i niedosłyszy. Przez to nerwowo reaguje na gwałtowne i niespodziewane ruchy człowieka, na trącanie. Do obcych na początku nieufny, ale szybko daje się przekupić. Nie przepada za czesaniem i innymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Ładnie chodzi na smyczy - nie ciągnie. Szukamy dla Pimpusia wyjątkowego człowieka, który pokocha go ze wszystkimi jego ułomnościami. Chcemy, żeby piesek przeżył resztę swojego życia szczęśliwy, u boku swojego pana. Jeżeli możesz, pokochaj go, daj prawdziwy dom i dużo miłości, a on odwdzięczy Ci się przyjaźnią na dobre i złe. Warunkiem adopcji, jest podpisanie umowy i wizyta przedadopcyjna. Pimpusia nie oddamy na łańcuch, ani do kojca, skazującego go na życie w samotności.!!! 14.03 - Pimpuś pojechał do hoteliku u DIF,wciąż jednak brakuje kompletu deklaracji 7.10.2011 - U Pimpusia po badaniu RTG stwierdzono dysplazję stawów biodrowych :( Wydarzenie na Facebooku : http://www.facebook.com/#!/events/243815832370743/ Albumik zdjęć Pimpusia : http://imageshack.us/g/35/p7280196.jpg/ A tutaj filmik Pimpusia z hoteliku u DIF :loveu: [video=youtube;nH95gExEEkk]http://www.youtube.com/watch?v=nH95gExEEkk&list=UUW5G-SvELxLL-B1m8nVBWtw&index=17&feature=plcp[/video] W sprawie adopcji prosimy o: *Kontakt z Gosią (pracownikiem schroniska) e-mail: [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> tel.: 692-581-343 *lub kontakt bezpośrednio z hotelikiem(z DIF): e-mail: [email protected] tel : 600-968-755 Możemy pomóc w transporcie na terenie Polski, jeśli będzie taka potrzeba.[/LEFT] DEKLARACJE STAŁE 10 - Bjuta 200- winter7 10-paulinken 20- Ingrid44 25- 26asia 10-Olena84 15 - Ola z Krakowa 50- Bożena P. Zabrze 20- Ada B. ze Szczecina 30- Urszula G. 20 - dangos19 JEST - 410 POTRZEBNE - 440 Brakuje - 30 DEKLARACJE JEDNORAZOWE 100 - Bjuta coś-paulinken 10 - obraczus87 10- Havanka(przez 5 miesięcy) 20- EVA2406 coś-Gonia13 15-Beatkaa 50-Mysia_ 350- w spadku po Golinie 40 - dangos19 Rozliczenie w drugim poście.
-
[quote name='Mysia_']Bizon to cuuuuudny psiak :loveu: To jest Atos: [url]http://img405.imageshack.us/img405/4020/bumerpsitul163.jpg[/url] A tutaj kochany staruszek Zdziś [url]http://img593.imageshack.us/img593/4025/psitul192.jpg[/url] [/QUOTE] Już poprawiłam :) [quote name='Sabina02']Allegro Sarika: :lol: [URL]http://allegro.pl/czekam-na-ciebie-z-utesknieniem-juz-7-lat-sari-i1404803128.html[/URL][/QUOTE] Extra ! Sabinko a czy mogłabyś zrobić też allegro Pimpusiowi,który też w schronisku jest ponad 7 lat?...tekst wyślę Ci na PW.
-
Kazanek [URL=http://img820.imageshack.us/i/kazanpsitul164.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8619/kazanpsitul164.jpg[/IMG][/URL] Atos [URL=http://img405.imageshack.us/i/bumerpsitul163.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4020/bumerpsitul163.jpg[/IMG][/URL] Bizon,który niedawno trafił do schroniska... [URL=http://img524.imageshack.us/i/bizonpsitul149.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3364/bizonpsitul149.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img403.imageshack.us/i/bizonpsitul150.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6561/bizonpsitul150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img811.imageshack.us/i/bizonpsitul151.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4273/bizonpsitul151.jpg[/IMG][/URL]
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=http://img707.imageshack.us/i/pimpuspsitul103.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5841/pimpuspsitul103.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Pimpuś prosi [URL=http://img204.imageshack.us/i/pimpuspsitul012.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/517/pimpuspsitul012.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/pimpuspsitul013.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3616/pimpuspsitul013.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img535.imageshack.us/i/pimpuspsitul022.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6213/pimpuspsitul022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/pimpuspsitul037.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1717/pimpuspsitul037.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img812.imageshack.us/i/pimpuspsitul102.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/115/pimpuspsitul102.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_']Beatkaa już jest wieczór :evil_lol:[/QUOTE] oj tam - szczegół :evil_lol: Ottuś i Pimpuś [URL=http://img338.imageshack.us/i/ottoipimpuspsitul004.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3133/ottoipimpuspsitul004.jpg[/IMG][/URL] Ottuś ładnie prosi [URL=http://img267.imageshack.us/i/ottopsitul008.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9881/ottopsitul008.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/ottopsitul014.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/654/ottopsitul014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img375.imageshack.us/i/ottopsitul223.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/2832/ottopsitul223.jpg[/IMG][/URL] Pimpuś [URL=http://img255.imageshack.us/i/pimpuspsitul011.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8880/pimpuspsitul011.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Bjuta']A to Bizon dołączył do wybiegu! A jaki on jest? Czar to jest kawał przystojniaka! :loveu: Ale Kanis też mi się bardzo podoba![/QUOTE] Bizona na początku się bałam,bo jakoś takoś on duży,a ja go nie znałam jak weszłam na wybieg,okazał się jednak bardzo przesympatyczny,potrafi nie opuszczać człowieka na krok,lubi się tulić :loveu:,mam jego fotki ale w sumie to nie wiem na jaki wątek wkleić :roll:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=http://img717.imageshack.us/i/majkpsitul280.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2536/majkpsitul280.jpg[/IMG][/URL] Tarzanko Arusi [URL=http://img209.imageshack.us/i/arapsitul232.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8269/arapsitul232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/arapsitul233.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2295/arapsitul233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/arapsitul274.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7778/arapsitul274.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/arapsitul251.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4240/arapsitul251.jpg[/IMG][/URL] Dalszy ciąg zdjęć ze spacerków wieczorem :)