-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']On już jest dość długo, ale się tak specjalnie nie pokazuje. Jest w boksie z Dusią, Hawaną i Brutusem. Został znaleziony z podrutowaną łapą - widzisz jak ją śmiesznie trzyma? Nie ma bidak szans na adopcje. To byłby cud...[/QUOTE] Oj biedactwo :( -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Jakiś nowy pycholek.... :) :) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Chyba Panie sie rozmyslily bo nie ma zadnych wiadomosci :([/QUOTE] Oby te czarne czarne wizje się nie spełniły :( -
[quote name='Paulix']Myślę, że to dlatego, że polityka jest ogólnodostępna, a ja do tego filmiku dotarłam przez dogomanię - wiadomości na onecie nie czytuję, na youtube nie wpisuje frazy "kot kaskader". Myślę, że przez te dwa miesiące ktoś na pewno zgłosił to na policję, ale zanim sprawa wyciekła do mediów minęło trochę czasu - w polityce też afery wypływają po fakcie.[/QUOTE] No tak racja,ja też o tym filmiku dowiedziałam się przez dogomanię... Jednak mam jakiś uraz,że minęło zbyt dużo czasu a jakoś wcześniej nie słyszałam o tym ani w telewizji ani na onecie (gdzie wiadomości czytam w miarę regularnie)... O polityce mówi się głośno,media piszą,mówią o wielu sprawach nie mając o nich czasem najmniejszego pojęcia,robią sensacje.A jeśli chodzi o fakt znęcania się nad zwierzęciem to trwa to o wiele dłużej...
-
[quote name='ewunian']jest już artykuł na Interii o tym filmie... Pisze tam, że film był dostępny od października... link: [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/dziecko-zneca-sie-nad-kotem-szokujacy-film,1576644[/url][/QUOTE] Film dostępny w sieci od października i dopiero 2 miesiące później szum wokół tego i zaczynają mówić o tym media :roll: O tym co się dzieje w polityce mówi się na bieżąco,a o krzywdzie i cierpieniu zwierząt już rzadziej...
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
super zdjęcia :loveu: Dusia to dała wycisk,oj co za pies.:diabloti:..ale w sumie trzeba przyznać,że do boksu to by się nikomu nie chciało wracać :roll: -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']Ta jest naprawdę niesamowita! Trochę rozjaśniłam, żeby było lepiej widać jak się Majk przepotwarza ze śniegu.[/QUOTE] Jasne,te zdjęcia mi jakoś tak ciemno wyszły,ale to niestety przez nieuwagę i włączenie złej opcji :mad: Dobrze,że można je zawsze jeszcze jakoś przerobić :):) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=http://img832.imageshack.us/i/majkpsiaki105.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7343/majkpsiaki105.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img253.imageshack.us/i/majkpsiaki116.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9580/majkpsiaki116.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/majkpsiaki130.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8656/majkpsiaki130.jpg[/IMG][/URL] Koniec :) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=http://img541.imageshack.us/i/majkpsiaki101.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5403/majkpsiaki101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/majkpsiaki107.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1443/majkpsiaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/majkpsiaki109.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3120/majkpsiaki109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/majkpsiaki111.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8070/majkpsiaki111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/majkpsiaki112.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/784/majkpsiaki112.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
No i oczywiście foteczki Majkusia : [URL=http://img213.imageshack.us/i/majkpsiaki089.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8194/majkpsiaki089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki073.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2686/majkpsiaki073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/majkpsiaki093.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8347/majkpsiaki093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki097.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6122/majkpsiaki097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/majkpsiaki100.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7555/majkpsiaki100.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Tulenie cz.2 :loveu: [URL=http://img833.imageshack.us/i/reksiopsiaki155.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9647/reksiopsiaki155.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Marniaste fotki Reksia (bateria już padała) [URL=http://img255.imageshack.us/i/reksiopsiaki139.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1007/reksiopsiaki139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/reksiopsiaki142.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7214/reksiopsiaki142.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/reksiopsiaki150.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8233/reksiopsiaki150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img600.imageshack.us/i/reksiopsiaki136.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8466/reksiopsiaki136.jpg[/IMG][/URL] Uwielbiam się tulić cz.1 :loveu: [URL=http://img696.imageshack.us/i/reksiopsiaki154.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6669/reksiopsiaki154.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[URL=http://img534.imageshack.us/i/psiaki053.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4944/psiaki053.jpg[/IMG][/URL] :):) -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
I dalej Ara : [URL=http://img683.imageshack.us/i/psiaki038.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/923/psiaki038.jpg[/IMG][/URL] Tarzanko :loveu: [URL=http://img585.imageshack.us/i/psiaki043.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7481/psiaki043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/psiaki044.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8503/psiaki044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/psiaki048.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3451/psiaki048.jpg[/IMG][/URL] I znów Arusia z Ottem [URL=http://img809.imageshack.us/i/psiaki050.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5885/psiaki050.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Ara : [URL=http://img34.imageshack.us/i/psiaki007.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3189/psiaki007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/psiaki028.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9742/psiaki028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/psiaki032.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2338/psiaki032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/psiaki037.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1443/psiaki037.jpg[/IMG][/URL] Ara z Ottusiem [URL=http://img529.imageshack.us/i/psiaki027.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1571/psiaki027.jpg[/IMG][/URL] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img253.imageshack.us/i/majkpsiaki116.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9580/majkpsiaki116.jpg[/IMG][/URL] Daj ! Ja lubię się bawić :cool3: [URL=http://img832.imageshack.us/i/majkpsiaki105.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7343/majkpsiaki105.jpg[/IMG][/URL] Złapię złapię !!! :):) [URL=http://img691.imageshack.us/i/majkpsiaki130.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8656/majkpsiaki130.jpg[/IMG][/URL] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img541.imageshack.us/i/majkpsiaki101.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5403/majkpsiaki101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/majkpsiaki107.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1443/majkpsiaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/majkpsiaki109.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3120/majkpsiaki109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/majkpsiaki111.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8070/majkpsiaki111.jpg[/IMG][/URL] Mój śnieg ! Nie dam :evil_lol: [URL=http://img338.imageshack.us/i/majkpsiaki112.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/784/majkpsiaki112.jpg[/IMG][/URL] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
I oto obiecane zdjęcia :loveu: [URL=http://img213.imageshack.us/i/majkpsiaki089.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8194/majkpsiaki089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki073.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2686/majkpsiaki073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/majkpsiaki093.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8347/majkpsiaki093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki097.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6122/majkpsiaki097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/majkpsiaki100.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7555/majkpsiaki100.jpg[/IMG][/URL] -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Majkuś tak jak pisze Bjutka miał swoje pięć minut ! I spacerek i sesję zdjęciową! Okazało się,że ta piękność uwielbia biegać i gonić za patyczkami,kamyczkami i śniegiem(nabiegałam się z nim do bólu nóg:evil_lol:)co było miłą odmianą zobaczyć go tak wesołego,szczególnie,że Ara(współlokatorka jego boksu a teraz wybiegu) to potrafi pokazać kto tu rządzi. Jak weszłam później tam do nich i rzuciłam kulkę ze śniegu oboje za nią pobiegli,później Ara rzuciła się na Majka i zrobiło się trochę gorąco,ale na szczęścia tylko chciała go zdominować i nie zrobiła mu nic złego.Majkuś od razu schował się do budy i już z niej nie wychodził :( Jak tylko ogarnę zdjęcia od razu je tu wkleję.:) -
To złe wiadomości,ale ciężko żeby były lepsze...:(:(
-
Ależ on śliczny jest !!! :):):)