Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Pimpuś pokazuj się cioteczkom :)
  2. Boże jak cudownie ! Powodzenia Gasparku w nowym domku :loveu:
  3. [quote name='Ingrid44']Lepiej niech ma chlopak chocby malenka nadwyzke ,bo trzeba ciagle ogloszenia robic a wszystko kosztuje.[/QUOTE] No wiadomo,racja.
  4. [quote name='Mysia_']Teklia dzielnie chodzi z nami na wszystkie spacerki, chociaż czasem biedna już nie daje rady :-([/QUOTE] Oh no tak :( A tak w ogóle ile ona ma już latek?
  5. [quote name='Ladymonia0610']Czekam na numer konta;)[/QUOTE] W wysłanych mam,że wysyłam...ale już wysyłam jeszcze raz ;)
  6. Super są te bilbordy schroniskowe :) [URL=http://img200.imageshack.us/i/zdjcie0521.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6500/zdjcie0521.jpg[/IMG][/URL]
  7. Serce się kraje :( Jednorazowo dorzucę 10zł...to niewiele ale zawsze coś.Poproszę o dane do przelewu.
  8. [quote name='Naklejka']Będę się rozglądała za suńką... W tvp katowice, pokazywali reportaż ze schroniska :) Ile trzeba mieć lat żeby zostać wolontariuszem?[/QUOTE] No tak oficjalnie to od 16 roku życia :) No,ale jesli to będzie 15...to tez nie jest jakiś problem :) A ile masz?
  9. [quote name='megi345']ale kudłate cudeńka :loveu: moge pomóc w ogłoszeniach.. potrzebny mi będzie tylko gotowo sklejony tekst, bo zdjecia juz są, + ewentualny kontakt.. potrzebna taka pomoc ? ?[/QUOTE] Myślę,że na pewno tu się przydadzą każde ręce do pracy ;) Bo z tego co [B]ania10512[/B] pisała to maleństwa muszą znaleźć domki w 2 miesiące... Potrzebny tylko tekst.
  10. [quote name='Ingrid44']Co slychac u Pimpusia ?[/QUOTE] W schronisku niestety ostatnio nie byłam :( Więc nie wiem jak się mają sprawy Pimpusia,ale myślę,że się jakoś trzyma :) Jeśli mi się uda to może we wtorek przyjadę do schroniska,a jak nie to dopiero w przyszłą niedziele :( W każdym razie jak już się z Pimpusiem naszym zobaczę to od razu tutaj napiszę :)
  11. [quote name='Ingrid44']Lutowe wydanie powinno byc osiagalne juz jakos po 20 . Zawsze u was tak jest . Do mnie dociera znaczne pozniej.:lol: Jesli psinek ma jakas nadwyzke finansowa to mozna mu wykupic ogloszenia na bazarku. W tej chwili jest bazarek - 50 ogloszen za 10 zl .[/QUOTE] To czekam z niecierpliwością na ten numer :) Co do Majka...to z tego co patrzyłam po stronach to jest nawet trochę poogłaszany,jednak co do finansów to z tego co wiem ogłoszenie kosztowało 170zł,a Majk powinien mieć stan konta na 175zł,a więc 5zł nadwyżki :) Byle tylko pieniążki w końcu dotarły na moje konto,to na pewno jak nie Majkusiowi to jakiejś innej bidzie się przyda :)
  12. A tutaj chce zdobyć ciasteczko i ładnie proszę ;) [URL=http://img842.imageshack.us/i/bosusmoj377.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/73/bosusmoj377.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/bosusmoj376.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/570/bosusmoj376.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=http://img135.imageshack.us/i/bosusmoj375.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8793/bosusmoj375.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/bosusmoj379.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8817/bosusmoj379.jpg[/IMG][/URL]
  13. Witajcie ! To znowu ja ,Bosek ! Pochwalę się teraz Wam moimi nowymi pięknymi fotkami,które dzisiaj robiliśmy z moją Pańcią :) [URL=http://img443.imageshack.us/i/bosusmoj368.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6130/bosusmoj368.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img209.imageshack.us/i/bosusmoj349.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/396/bosusmoj349.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/bosusmoj310.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1415/bosusmoj310.jpg[/IMG][/URL] A tutaj ja na kolankach u mojej Pańci ;) [URL=http://img404.imageshack.us/i/bosusmoj333.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3830/bosusmoj333.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/bosusmoj332.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5162/bosusmoj332.jpg[/IMG][/URL]
  14. Najlepiej byłoby właśnie jakiś bazarek zrobić...tylko więcej osób musiałoby się o tym wątku dowiedzieć.
  15. Oby mu się udało !! A tak w ogóle to kiedy się ukaże lutowe wydanie ? Kurczę jeśli chodzi o finanse chciałabym się z Tobą rozliczyć Bjutko,ale wciąż nie dotarły żadne wpłaty,oprócz tych o których pisałam.:roll:
  16. Witaj Pimpusiu w deszczowe popołudnie :)
  17. witaj Pimpusiu o poranku :)
  18. Zaglądam do ślicznotki i podnoszę...Biedna psinka :(
×
×
  • Create New...