Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Nowe foteczki Orionka :) [URL=http://img706.imageshack.us/i/orionekpsitulisko019.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1318/orionekpsitulisko019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/orionekpsitulisko026.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3913/orionekpsitulisko026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/orionekpsitulisko027.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8497/orionekpsitulisko027.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img573.imageshack.us/i/orionekpsitulisko038.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/5923/orionekpsitulisko038.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://img23.imageshack.us/i/pimpupsitulisko139.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9726/pimpupsitulisko139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/pimpupsitulisko103.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9571/pimpupsitulisko103.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/pimpupsitulisko130.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1525/pimpupsitulisko130.jpg[/IMG][/URL] Tutaj już po czesanku :cool3: [URL=http://img251.imageshack.us/i/pimpupsitulisko150.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6810/pimpupsitulisko150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/pimpupsitulisko152.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3449/pimpupsitulisko152.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dzisiaj Pimpusia troszkę poczesałam,ale i tak kudły ma że hej ! W paru miejscach w ruch poszły nożyczki. Pimpuś musi jako tako się prezentować,żeby domek znaleźć :) [URL=http://img828.imageshack.us/i/pimpupsitulisko101.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6555/pimpupsitulisko101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img207.imageshack.us/i/pimpupsitulisko104.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1742/pimpupsitulisko104.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img211.imageshack.us/i/pimpupsitulisko093.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5668/pimpupsitulisko093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/pimpupsitulisko144.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6170/pimpupsitulisko144.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img440.imageshack.us/i/pimpupsitulisko083.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3568/pimpupsitulisko083.jpg[/IMG][/URL]
  4. Oj widzę,że jakieś babsko narobiło kłopotu i zamieszania :mad: Niektórzy to chyba się nudzą i lubią robić na złość :angryy: Cioteczki mam nowe foteczki Pimpusia,zaraz wkleję :):):)
  5. Ciocia Beatkaa dziś znów Cię odwiedzi...zaczekaj jeszcze troszkę :):):)
  6. Ciekawe co wet na to powie..oj Skarbusiu Skarbusiu :(
  7. Trzymaj się Skarbeńku !!!!!!!!!!! :(:(:(
  8. Strasznie smutne :(:(:(
  9. Dobranoc Pimpusiu ! Kolejna noc w schronisku W ciasnym boksie,ścisku Kolejna noc i ranek Kłade się spać,wstaje Tak dzień po dniu mi mija A życie mi ucieka i zbyt szybko przemija :(
  10. Ojej :multi: Pimpusiu,masz kochane cioteczki :loveu::loveu::loveu: Dziękuje !!!!!!!
  11. Byłam w kiosku,jest już ogłoszenie Majka w gazecie !!!!!!!!! :):):):)
  12. [quote name='Malwi']przepraszam że dopiero dzisiaj .... [/QUOTE] Ok,nic się nie stało ! Dzięki wielkie :loveu::loveu::loveu:
  13. Wspaniałe zdjęcia...widać,że mu tam dobrze :):):)
  14. [quote name='Kalva']Baaardzo dziękujemy i my Tobie również i żeby wszystkie psiaki, które odwiedzasz w tym roku znalazły cudowne domki:) Przytulaki od Kruczka! A zdjęcia będziemy sukcesywnie dorzucać:)[/QUOTE] Super,dzięki ! :)
  15. Wpadam do Wareczki na chwilkę.Pech ma dziewczyna :( Jeszcze z takim wariatami jest na wybiegu,że strach podejść...i jak tu jej domek znaleźć? :roll:
  16. No i oficjalnie znów wygralismy akcję Tesco :multi::multi:
  17. No to teraz czekamy już na zdjęcia.... :):):) I życzę powodzenia Tobie Kalva i całej rodzince Kruczka i samemu Kruczkowi ;)
  18. Super cioteczki...widzę,że działacie !!! Dzięki Wam stokrotne :):):):):)
  19. Super Kruczku !!!!!!!!! :multi::multi:Masz jak u Pana Boga za piecem :loveu::loveu:
  20. [quote name='paulinken']Cioteczki, ufundowałaby któraś wyróżnione ogłoszenia? Ja mogę zrobić, ale w tym m-cu nie mam już kasy :([/QUOTE] U mnie też z kasą ciężko... :( ja nie dam rady :(
  21. [quote name='Bjuta']Pimpusiu! Nie trać ducha! Kruczkowi się udało, i do Ciebie uśmiechnie się słoneczko! :)[/QUOTE] Słyszysz Pimpuś? Znajdziesz domek :)
  22. Kruczek powinien już być na miejscu !!! :multi::multi:
×
×
  • Create New...