[quote name='Bjuta']Dziękuję Ci Beatko, że z tych 300 wzięłaś jego. Te "reklamacje" najbardziej mnie bolą.[/QUOTE]
[quote name='Mysia_']to prawda Bjutko... Te psiaki, które do nas wracają przezywają na prawde ogromną tragedię... :-([/QUOTE]
Wiem wiem kochane,też się cieszę,że tak mu się udało... :)
Żeby wszystkie tak miały..:roll: