Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Zapraszam na wątek Kory,która już 10 lat w schronisku :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195173-KORA-10-lat-schroniska.-Nieśmiała-przemiła-dziewuszka."]http://www.dogomania.pl/threads/195173-KORA-10-lat-schroniska.-Nieśmiała-przemiła-dziewuszka.[/URL]
  2. Ciocia Beata talentu nie ma Ale się cieszy,że ma go Olena. Dzięki niej wątek się robi wesoły. A Pimpuś słynny chociaż niemłody. :)
  3. Porozsyłam ją po wątkach...chociaż tyle.:)
  4. Całym serduszkiem jestem z Toffisiem !!!
  5. Jak twórczo i wesoło zrobiło się na wątku Pimpusia ;)
  6. [quote name='Olena84']Pimpuś już 7 lat wiernie czeka, kiedy trzeba to poszczeka, ale kocha ponad wszystkom, gdzie jest te jego ludzisko![/QUOTE] Jak ładnie :)
  7. [quote name='Dogo07']Jaki słodki psiaczek. I tyle lat w schronisku.[/QUOTE] Tak...tyle lat :(:(
  8. Ciocia Beatka odwiedza i podnosi Korunię w górę !!:)
  9. [quote name='Bjuta']Allegro też ma stale odnawiane. Niestety o większość psiaków nie ma ani jednego zapytania... :([/QUOTE] Szara rzeczywistość :(
  10. Wspaniałe wiadomości...Kruk ma szansę na cudowny domek !!! :)
  11. Sziba?! No cudownie...:sweetCyb::sweetCyb:
  12. Oj gdyby fundacja się zgodziła i można by było to Kubuś miałby szczęście.
  13. Hop hop do cioteczek Pimpusiu... :)
  14. Super...ze tyle osob już pomaga,chce pomoc i zrobilo się o tym głośno. Jak patrzę na zdjęcia Kuby to mi się wyć chce :( Czekamy teraz na info od pani Eli.
  15. Pimpuś nie spadaj... :(
  16. [quote name='marta9494']Działamy,działamy.Jak tylko dostane nowe foty Kubusia od razu wklejam.[/QUOTE] Tak tak czekamy....dobrze,że Kubuś jako tako się trzyma ! Boże żeby dał radę,żeby się nie poddał. Tak,trzeba być dobrej myśli !!
  17. [quote name='Bjuta']Dziękuję Ci Beatko, że z tych 300 wzięłaś jego. Te "reklamacje" najbardziej mnie bolą.[/QUOTE] [quote name='Mysia_']to prawda Bjutko... Te psiaki, które do nas wracają przezywają na prawde ogromną tragedię... :-([/QUOTE] Wiem wiem kochane,też się cieszę,że tak mu się udało... :) Żeby wszystkie tak miały..:roll:
  18. Ooo super,że taka szybka reakcja. ! Działamy kochane !!!
  19. [quote name='marra']To ile przelać i na jakie konto ?:eviltong: Zwyrodnialcy od Husky dostali ...10 misięcy więzienia:shake: przeciez to jakaś kpina jest. Ja się pytam co trzeba zrobić żeby zasłużyć na te przepisowe 2 lata więzienia ? Jakie większe okrucieństwo można jeszcze wymyśleć ?:placz: To jest poprostu skandal. I jeszcze sami policjanci się boją tych zwyrodnialców w ludzkiej skórze, to jak my mamy czuć się bezpieczni w tym zepsutym kraju ???[/QUOTE] Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!! :shake::shake:10 miesięcy ?!!!!!! :angryy::angryy::angryy: To jakaś kpina.... :angryy::angryy:
  20. Tragedia za tragedią...Boże czy Ty widzisz co się dzieje z tym światem? :shake::shake:W przeciągu ostatnich tygodni,miesięcy tyle się tego słyszy.Masakra !!!:angryy::angryy: [quote name='BERKANO'][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/107371-Evelynkaa"][B]Evelynkaa[/B][/URL] czytałam tekst dokładnie a nawet filmik znalazłam i ....... zresztą zobacz sama- link powyżej. Widać dokładnie, że po spaleniu On nadal był na wiosce...... [/B][/QUOTE] Był nie był ..ważne że go nie ma...nie wiadomo kiedy został zrobiony ten filmik..może zaraz po tym jak został znaleziony aby pokazac tą drastyczność.Nie jestem za takim czymś,ale wazne ze piesek juz jest bezpieczny...ciekawy czy ktos tu na dogo orientuje sie w jego dalsze losy.
×
×
  • Create New...