Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Spadliśmy już na 5 miejsce :( [URL="http://www.tesco.pl/schroniska/"][/URL][url]http://www.tesco.pl/schroniska/[/url]
  2. [quote name='Ingrid44']Co tak cicho u Majuska ?[/QUOTE] Tak,puściutko :( W górę kochany !! :)
  3. Przyszła wpłata od [B] Ladymonia0610[/B] - 20zł :) Dziękujemy :loveu:
  4. U Pimpusia dziś niestety nie byłam :( W tym tygodniu już nie dam rady... pomimo ferii pracuję jeszcze i po prostu nie mam kiedy.zawitam u Pimpusia w niedziele :)
  5. Kurczę...dalej nie mogę uwierzyć w to,że Sara znalazła domek !!! :multi::multi::loveu:
  6. Pieniążków niby dużo...ale wciąż za mało :( W górę Toffisiu !
  7. Najlepiej skontaktuj się z Mysią - pracownikiem schroniska :) e-mail: [email][email protected][/email] tel.: 692-581-343 Powinna tu zapewne niedługo zajrzeć...ale jakby co to masz tu namiary :)
  8. [quote name='Mysia_']Kiedy zwiał? Jak coś dam znać :) Dzisiaj do domku poszła ruda Sara - Pani wypatrzyła ją gdzieś w internecie :cool3: i Marcelek :multi: Nie wiem czy pisałam, że wrócił Ferbi :-( i Terta...[/QUOTE] Sara.... ale szczęście !!! :multi:a Marcelek to kochany był... :)
  9. [quote name='Ingrid44']Wiem ze Bjutka umie robic, trzeba by ja tu zawolac jesli nie bardzo zajeta :) :) :)[/QUOTE] Ooo to super !! :)
  10. [quote name='kagome19']Mogę poprosić koleżankę o informacje :) to żaden problem^^[/QUOTE] No to czekamy ;)
  11. Zapraszam na wątek Pimpusia,który w schronisku jest już ponad 7 lat :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat..."]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpuś-już-ponad-7-lat-wypatruje-swojego-człowieka-zza-krat...[/URL]
  12. [quote name='kagome19']Nie mam pojęcia, zapomniałam się spytać^^' *skleroza nie boli* Nie będzie raczej łatwiej bo ciągle idą pieniądze na smarowidło i maść a po operacji też pewnie będzie czegoś potrzebował Toffiś :/ także nawet nie wiadomo ile pieniążków jeszcze pójdzie na niego[/QUOTE] Jasne...jak chcesz,ale tak byłoby lepiej ;) Po prostu wypisałabyś ile kasy poszło na niego i na co,a poza tym jakie są wpłaty :) Tylko kurczę....jeśli to nie jest Twoje konto,to raczej cięzko bedzie.
  13. [quote name='Mysia_']napewno powyżej 10 roku życia jest....[/QUOTE] Ooooojjj...to dużo :(
  14. [quote name='kagome19']Witam :) Operacja Toffisia pod koniec tego tygodnia, koszt to 250zł. Do tego czasu będziemy Toffiemu przemywać i smarować oczodoły. Przy okazji operacji odrazu wykastruje się Toffisia^^[/QUOTE] Może zrób jakąś rozpiskę ile już Toffiś ma deklaracji..będzie łatwiej :) A tak przy okazji...doszła już moja wpłata?
  15. Przydałby się Pimpusiowi jakiś banerek...tylko gdzie tu jakieś cioteczki od banerków znaleźć :roll:
  16. [quote name='Syla']Pokazuj kochany...Szkoda ze Rambuś nie poszedł do domku.Pimpuś to już też chyba taki jak Rambuś.[/QUOTE] Latek trochę ma,ale trzyma się nam póki co !
  17. [quote name='Bjuta']Matko, jakie smutne te pychole przez kraty... :( :( :([/QUOTE] Oj tak :(:(
  18. Zrobiłam filmik promujący nasze schronisko ;) Zapraszam do oglądania. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=_e8eIYrhH9E"]http://www.youtube.com/watch?v=_e8eIYrhH9E[/URL]
  19. [quote name='Naklejka']Moja koleżanka też jest chętna.... ale ona młodsza o rok... Ja mogę nawet 2 razy w tygodniu dojechać, no chyba, że nie wyrobię ze szkołą, ale ja nie należę do tych co dużo się uczą:evil_lol: Jak dobrze pójdzie to może jutro podjedziemy do schroniska :p[/QUOTE] Super ! :)
  20. [quote name='Naklejka']Ja jeszcze w sprawie wolontariatu... W czym mogłabym pomagać? Jak często musiałabym zaglądać do schroniska? Zgoda rodziców jest potrzebna?[/QUOTE] Podpisujesz jakieś tam papierki,tylko po to,że zgadzasz się na warunki wolontariatu itp- najlepiej po prostu jakbyś przyjechała do schroniska i tam się wszystkiego dowiesz :) Co do pomocy to każda...ja akurat jestem jedną z wolontariuszek i tak w ciągu roku szkolnego to różnie to bywa,czasem jestem 1-2 razy w miesiącu czasem częściej,więc nie ma jakiejś konkretniej liczby ile razy musisz być w schronisku - przyjeżdzasz jak możesz :).Poza tym możesz robić zdjęcia psiakom do ogłoszeń przy okazji spaceru i to już jest 2w1 ;) Ogłoszenia w internecie itd. Za dużo wolontariuszy nie ma,a roboty jest duuuużo.... :(
×
×
  • Create New...