witajcie kochani ! juuż po wizycie i cóż ja mogę powiedzieć skoro byłam u cudownej cioteczki,u której psiaki żyją sobie jak w raju ? Karenka jest wspaniałym psiakiem,choć widać,że nie lubi gdy dotyka się ją za tył,wtedy potrafi kłapnąć zębiskami...ale ona tak już ma więc to tylko tak na marginesie. Mnie nie ugryzła choć..ja tak mówiąc szczerze to nawet się nie bałam,że to zrobi,chyba już z przyzwyczajenia się tego nie boję :cool3: Mam kilka fotek Karenki,ale chyba nie są aż tak artystyczne jak miały wyjść :-( Ale mam nadzieję,że się nie pogniewacie.Jest też filmik :loveu: Karenka jest taki malutkim słodziakiem,na którego jak się patrzy to aż serce rośnie !!!!! :loveu::loveu:
[video=youtube;KMI85n154wE]http://www.youtube.com/watch?v=KMI85n154wE[/video]
I zdjęcia :):):