[quote name='agumka']Wiem wiem, niestety nad jeziorko nie udało nam się dziś zawędrować. Byliśmy raz z Hadarem, Miją i innymi i okazało się że jacyś ludzie leżą tam na kocach, troche sie kąpią i nie chcieli towarzystwa psów... Zobacze jeszcze jakie mam, bo robiłam większość zdjęć jedną ręką i nie każde są db jakości :(
w Zabrzu i w Rudzie :) co tydzien na zmianę :)[/QUOTE]
O kurczę,to się jakoś nie spotkałyśmy nigdy wczesniej :evil_lol:
OK,to zobacz co masz...bo wiesz czasem lepiej wziąć mniej psiaków na spacer i zrobić duuużo zdjęć i później jest z czego wybierać ;)