Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Wpłynęły pieniążki z bazarku : 50,50 :multi::multi:
  2. Hej kochany !!!! W górę do cioteczek i wujków !!!:)
  3. [quote name='Artemida']Jak to zorganizowałyśmy z Naklejką zbiórkę dla schroniska w naszej szkole :) Kurde o wynikach powiadomimy jutro...sama jestem ciekawa czy te dzieci nas słuchaly i coś przyniosą ....[/QUOTE] To trzymam kciuki za duuuż odzew :kciuki::kciuki:
  4. [quote name='Martika@Aischa']Tak, tak rozmawiałam dziś z Kasią i potwierdziła gotowość przyjęcia Gwiazdeczki :)[/QUOTE] To super :):):) A co do karmy dla Gwiazdki to w sumie nie wiem czy już nie zamawiać...bo długo idzie (czasem ok.tygodnia).Jak myślisz kochana?
  5. Odwiedzam kochanego Atoska:)
  6. Szkoda... :(:(:( Czyli 4 czerwca Gwiazdkę wędruje do Kasi?
  7. Jeśli jest coś niepokojącego to może lepiej jednak te zęby przełożyć...:roll:
  8. [quote name='Bjuta']Odkąd Mia mieszka z Majkiem, on już prawie nie wychodzi z budynku. Zawsze mu się jakaś dominantka trafia![/QUOTE] Zgadzam się z tym ! Trzeba przyznać,że jak Mia zacznie szczekać to Majk się już nie pokazuje na zewnątrz...:(
  9. Nasz kochany Nami :loveu::loveu:
  10. [quote name='ilon_n']Pogubiłam się nieco .. kto ma zweryfikować potencjalny domek dla Gwiazdki?? Bo tu kręcą się dwie Ilony .. elinka i ja ;)[/QUOTE] Oczywiście mamy na myśli Ciebie,nie elinkę ;)
  11. Tak się cieszę:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  12. Wpadam na zaproszenie... Nie dorzucę grosika,ale obiecuję,że będę odwiedzać i podnosic :):)
  13. Mani2000,mam nadzieję,że w przypadku Czesterka to jeszcze tylko kwestia czasu i też będziemy się tak ogromnie cieszyć:):)
  14. Biedny Kumpel...nieciekawa sprawa:shake::shake: [quote name='DIF'] Chyba teraz będę wklejała więcej filmików niż zdjęć... Jak wiadomo po Arktyce o wiele łatwiej jest psa z obory posadzić na łóżku i pstryknąć fotkę niż nagrać filmik jak siedzi na tym łóżku bez ruchu i tylko wytrzeszcza oczy ze strachu. Na filmach widać "prawdziwy" charakter psa i kontakt z opiekunem!;-) No i można łatwo wychwycić jakieś nieprawidłowe zachowania czy sygnały.[/QUOTE] Oj tam oj tam :evil_lol: Filmik to super sprawa,ale zdjęcia koniecznie potrzebne do ogłaszania :p
  15. Ilona,prosimy Cię byś w razie takiej potrzeby,gdy już byłoby prawie pewne,że Gwiazdka idzie na DS,przeprowadziła wizytę przedadopcyjną i dowiedziała się jak to wszystko by wyglądało.;) Bardzo chcemy by to wszystko załatwić do daty 4.06,gdyż w tym terminie w razie niepowodzenia Gwiazdka pojedzie do Kasi na miejsce Stellci.
  16. Z tego co się orientuje to Havanka pisze ładne teksty więc jakby co to mogę ją poprosić ;)
  17. Super !!!! :multi::multi: Kilerek ma już allegro i ogłoszenie :loveu:
  18. Kciuki dalej trzymamy zaciśnięte !!!!!
  19. Jakie cudowne filmiki :loveu::loveu: Super !!!!! :multi::multi:
  20. Pimpek w końcu nie pierwszej młodości,może miewać jakieś gorsze dni i to normalne...W schronisku przeciez byl ponad 7 lat,a ja w sumie nie wiem czy on od szczeniaka tam był czy trochę podrośnięty tam trafił.:roll: Bardzo lubię oglądać Pimpka jak sie bawi...w ogóle to ja strasznie lubię oglądać filmiki z Pimpusiem,uśmiecham się jak głupia do monitora :lol:
×
×
  • Create New...