Ilona,prosimy Cię byś w razie takiej potrzeby,gdy już byłoby prawie pewne,że Gwiazdka idzie na DS,przeprowadziła wizytę przedadopcyjną i dowiedziała się jak to wszystko by wyglądało.;) Bardzo chcemy by to wszystko załatwić do daty 4.06,gdyż w tym terminie w razie niepowodzenia Gwiazdka pojedzie do Kasi na miejsce Stellci.