Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Ada-jeje,w jakim wojewodztwie jest teraz Cezar?
  2. [quote name='gorki330']Nic nie jesteście winni , kapiel i szczepienia ma w pakiecie od mnie na nową drogę życia :)[/QUOTE] Ok kochana,dziękujemy w imieniu Stellci !!! :):):)
  3. Dołączam się do pytania paulinken,kiedy Kiler ma trafić do schroniska ?:(
  4. [quote name='gorki330']Dziś Pani Stelmaszewska :) odwiedziła fryzjera , ful serwis , kąpanie , czesanie , masaż i odżywka . Ona prawdopodobnie była pierwszy raz kąpana , osiem razy piana i szorowanie , nie muszę pisać co z niej schodziło ale dodam że babcia zniosła to dzielnie i była bardzo grzeczna , teraz jest pachnąca i w końcu świeci jej się wlos , piękna jest jak lalunia - jutro porobię zdjęcia i pojadę na szczepienia .[/QUOTE] Super !!! Stelcia gotowa juz do podróży do DS,na pewno zaprezentuje się lepiej niż wygląda nawet na zdjeciach :multi: Jesteśmy coś winni kochana za wizytę u fryzjera ? ;)
  5. Co to ma być w ogóle??? Pies po sterylizacji leży na piachu na trawie ? :shake:Ze świeżą raną?Ze szwami? Nie zdziwiłabym się jakbym złapała jakieś zakażenia i bakterie...:angryy:
  6. Hmm....kochane paulinken i furciaczek spróbujcie jakoś ustalić termin dogodny dla Was obu i dajcie znać na wątku czy dacie radę czy dalej szukamy ? :)
  7. Hop słoneczko :loveu: patrz ile cioteczek do Ciebie zaglądnęło :multi:
  8. [quote name='Kalva']Beatko zdam dokładniejszą relację, jestem mocno zalatana, ale w tym tygodniu się odezwę:)[/QUOTE] Dobrze kochana,to czekam :):):)
  9. Czesterku,tak bardzo chciałabym by Ci się udało !!!
  10. [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=212206082133736"]http://www.facebook.com/event.php?eid=212206082133736[/URL] - wydarzenia na fb.
  11. Tu widzę powoli grupa sie zbiera a mnie też jak Bjutki nie bedzie :-(
  12. Cześć Liderku :loveu: Ale fajne fotki z Beatkąą masz :eviltong: Teraz tylko jeszcze faaaajny domek by sie przydał :cool3:
  13. Boże...skąd się tacy ludzie biorą :angryy::angryy::angryy::angryy: obudziła się po 9 miesiacach i stwierdziła,że nie chce psa...:angryy::angryy:
  14. [quote name='agumka']Podałam numer do Lidii, bo ona chce mu znalezc dom !:)[/QUOTE] No tak kochana ale i tak wszystkie formalności będzie załatwiać Mysia lub kierownictwo ;)
  15. Ojej...biedna Sabcia :( - najważniejsze,że masz już swojego czlowieka !
  16. [quote name='furciaczek']Ja w niedziele jade rano do Bydgoszczy, wiec gdyby znalazl sie ktos kto z Bydgoszczy Stelcie by zabral to moge ja tam podrzucic przy okazji.[/QUOTE] Paulinken jest z Bydgoszczy - popytam ją.. :):)
  17. [quote name='wojtuś']Furciaczku Kochany:loveu: to dokładnie [B]Cieszyn Łobeski [/B]Mogłabyś zawieź Stelcię:):)??[/QUOTE] Furciaczek ma za daleko Wojtusiu,szukamy dalej :):):) Ogłaszam jako Stargard Szczeciński,bo to w sumie baaardzo blisko jest,a ludzie będą się bardziej orientować jakie to rejony ;)
  18. [quote name='furciaczek']A to wyedytowalas bo pisalo Wloclawek-Inowroclaw:eviltong:Tak daleko nie pojade niestety, ale mam nadzieje cos sie znajdzie:)[/QUOTE] Tak,upał mi się chyba daje we znaki,że nie wiem co piszę :evil_lol: Jasne,rozumiem :):)
  19. [quote name='furciaczek']Z Wloclawka do Inowroclawia zabrac Stelcie tak? I kiedy by to mialo byc??[/QUOTE] Do Stargardu Szczecińskiego kochana :) Ja z wrażenia miejscowość przedtem pomyliłam ;) W najbliższą niedzielę :)
  20. Cieszę się :):) Ale im dobrze!!! :)
  21. Super psiaki :loveu: Najważniejsze,że wybiegają się i wracają,chętnie kiedyś wybiorę się z Wami na spacer jak nie macie nic przeciwko :):):)
  22. [SIZE="4"][FONT="Georgia"][B][COLOR="#ff0000"]kochani szukamy transportu na trasie[B] Włocławek-Stargard Szczeciński [/B]!!! Pilnie dla Stellci do nowego domku![/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]
  23. Przeklejam opis ze strony psitula : "Bumer to mały, bardzo radosny i zaradny piesek, na swojego nowego pana czeka od 2005 roku. Uwielbia chodzić na spacerki, bawić się i przytulać... Ma ulubione wolontariuszki i pomysły jak je rozbawić! Jest bardzo łagodnym i sympatycznym psiakiem, kocha ludzi nad życie :) Trochę z niego wariat, ale w sensie jak najbardziej pozytywnym." Bidulek 6lat w schronie...:-(:-(Może Mysia napisze coś więcej o nim później:)
×
×
  • Create New...