-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']Jego trzeba koniecznie sfilmować. Masz może w tygodniu jakiś luźniejszy dzień?[/QUOTE] W środę,mogłabym tak ok 14,a Tobie jak pasuje? -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Dzięki Bjutko za fotki Sako,zawsze coś ! Nic się nie stało - słońce grzało tak mocno,że wszyscy mieliśmy dość.Postaram się jak najszybciej sfotografować mu jeszcze ten tył,żeby go było widać... Nie wiem czy jutro mi się uda,po tym całym zamieszaniu z telewizją..ale postaram się coś wykombinować :roll: -
[quote name='Mysia_']OK. :cool3: znaczy się właścicielka naszego Refo? :loveu: [/QUOTE] Tak dokładnie ! :loveu: Przemiła osoba z tej pani :):) [quote name='Mysia_']Sako jest cały czas na lekach przeciwbólowych i przeciwzaplnych, a do tego ma bardzo rzadką chorobę skóry - jeśli się nie mylę to chłoniaka skórnego :-([/QUOTE] Myszko ja mu założę jeszcze dziś wątek... on mi poprostu leżał przed boksem :-( Nie mógł wejść i myślałam,że się tam popłaczę :placz: Caly tył mu siadł,on ma dysplazje prawda?:-(
-
Boże Stellcia to nie ten pies :loveu::loveu:Ja jej nie poznaje :-o Jaka z niej piękna ONka :loveu::loveu::loveu: Powodzenia kochanie nasze !!!:loveu::loveu: Gwiazdka taka troszkę jakby przygaszona,nieśmiała,inna... Tak się cieszę Kasiu ,że Gwiazdka już u Ciebie...jesteś kochana niesamowita za to co robisz ! Ukłony dla Ciebie..:loveu:
-
[quote name='Mysia_']Beatko, a Ty zabierasz wszystkie psiaki z tego boksu czy tylko Rudego i Maxa? Chyba jeszcze kiedyś widziałam fotki Juniora...[/QUOTE] Zabieram Rudego,Maxa i Juniora... tamte dwa zabrałam może raz czy dwa:roll: Oj niedobra jestem :evil_lol: Musze w końcu zacząć ogarniać te psiaki,bo to taki boks strasznie żywych psiaków i zawsze wszystkie mi wylatują i trzeba je zbierać :eviltong:
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wymiziałam dziś trochę Czesterka...ale tak ostatnio zalatana jestem,że nie miałam kiedy z nim wyjść na spacerek :-( W przyszłym tygodniu już się poprawię - chyba,że Czesterek wcześniej może pójdzie do domku... Kalvo,czekamy na wieści :loveu: -
Myszko,później jak już Ciebie nie było w schronisku przyszła pani z darami dla schroniska - "Od Refusia". dwie reklamówki zostawiłam w wolontariacie i dała jeszcze 40zł na karmę,to jutro jak bede to Ci przekażę ;) aaa zapomniałam Ci przekazać rachunki co mi je przekazała Syla przy wizycie u Żabci...jutro wszystko przyniosę :)
-
NAMI za TM. Bahia rozbójniczka i cierpliwa Sonia.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
No w sumie..ale z Bizona to zazdrośnik,jak głaskłam Cezara czy Kanisa to od razu zaczął ducać mnie i prosić żeby to jego miziać:evil_lol: -
NAMI za TM. Bahia rozbójniczka i cierpliwa Sonia.
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
W górę Nami ! Najbardziej spokojny olbrzymek jakiego zdązylam juz spotkać..przekochany :) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Oj Majeczku..dawno Cię nie odwiedzałam,poprawiam się i hopam :) -
Wspaniałe wiadomośći.:multi:Już nie mogę doczekać się zdjęć.;)
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Tyle tu ślicznych fotek dziewczyny :loveu: Zaglądam często,ale nie zawsze mam czas pochwalić :-( Lux jest boski :loveu::loveu: -
Cześć Hadarku ! Nie wiedziałam,że masz wątek...będe Ci odwiedzać :)
-
[quote name='Mysia_']Bjutko, dokładnie to jest Broga ;) nira13, wiem, że Hadar miał kiedyś problemy z oczkami, dostawał na to jakieś krople, ale problem ustąpił... Nie wiem jak jest w tej chwili, ale jakoś wybitnie mi się w oczy nie rzuciło, a jednak widzę z nim się codziennie. Następnym razem spytam dokładnie naszej wetki ;) Beatko, co do niedzieli to mamy właściwie wszystko załatwione oprócz kogoś takiego poza schroniska kto ma wirtualnie adoptowanego zwierzaka i dałby się nakręcić w domku.... "Od zdjęć" będzie Sylwia Kornaś, z wirtualnej adopcji w szkole masz być Ty i jakieś kolażanki, tak? i jeszcze Madzia - wolontariuszka i wirtualna mama Kazana.[/QUOTE] Tak,ja bede,kolezanka i kolega ze szkoły :)Super !! :):)
-
Ja bede z mama juz ok 10 ;) A mam takie pytanie dziewczyny czy bedzie któraś może w schronisku w niedziele,chodzi o to,że bedzie TVP3 i bedzie kręcony materiał o schronisku(m.in o adopcji wrtualnej)..byłoby fajnie gdyby przyjechały cioteczki co robią fotki,bo wtedy można zamieścić w materiale jak prężnie działa wolontariat i ile wolontariuszy jest. ;)
-
[quote name='Martika@Aischa']Zaglądam do suni :( .....tak bardzo chciałabym aby zmienił się tytuł wątku ....Paurunia już w nowym domku :) ......cały czas wierzę że suni i Czesterkowi się w końcu uda!!![/QUOTE] Dzięki kochana za doglądanie...obie marzymy o tym aby Paurunia i Czesterek grzali się już w domu..