-
Posts
4329 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paoiii
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Zrobilam aktualizacje pierwszej strony. [/B]Zdjecia nowych psiakow... Szagi [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.schronisko.krakow.pl/files/objects/42871/9/7781_av.jpg[/IMG][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Hetman[/B] [/SIZE][/FONT][IMG]http://www.schronisko.krakow.pl/files/objects/42932/9/7805_av.jpg[/IMG][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Tajson[/B] [/SIZE][/FONT][IMG]http://imageshack.us/a/img90/4640/20121123134.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Szado[/B] [/SIZE][/FONT][IMG]http://imageshack.us/a/img543/8933/20121123131.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paoiii replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Cudne wiesciiii! :loveu: -
JUŻ W DOMU! HARNAŚ - mix boksera, wcale nie zbój!
paoiii replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
[quote name='Harnaś']Harnaś miewa się doskonale, mieszka na Klinach, trafił w bardzo dobre ręce bo moje i mojego męża. Lubi spacerki po bliskim parku oraz pełną miseczkę. Ostatnio nawet był na wycieczce w Kielcach.[/QUOTE] Super bardzo się cieszę, że jest z Państwem kontakt :) Będe liczyła na wieści i zdjęcia od niego w miarę mozliwości :) Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za dom dla niego! :) -
Bylysmy wczoraj z Avaloth na poadopcyjnej u Borowika i chlopak wygląda z 5 lat młodziej :loveu:! :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522869_479884215379229_73649555_n.jpg[/IMG]
-
I jeszcze jeden zadowolony kawaler z domku :loveu: Max! : [IMG]http://imageshack.us/a/img819/6663/a019y.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img233/9439/a022o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/9408/a015yc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img805/5781/a016w.jpg[/IMG]
-
Spamuje spamuje, mam nadzieje ze moderatorom to nie będzie przeszkadzac, ale takich zdjec i wiesci aż grzech nie udostepnic :) Mail od Donci :) [QUOTE][FONT=Times New Roman]Udało mi się teraz coś zrobić i znalazłam jakieś z września. Pierwsze dwa są jakoś z września a kolejne z dzisiaj. Chociaż zdjęcie na posłaniu to ściema bo leży tylko na kanapie i w łóżku przykryta "od stóp do głów" ;)[/FONT][FONT=Times New Roman]Troszkę chyba jej się przytyło. Mój brat się śmieje i mówi na nią "Parówa". Ostatnio zrobiłam imprezę urodzinową, chwila nieuwagi a Doncia zjadła 2 paczki delicji!Oczywiście na co dzień nie dostaje takich specjalów ale trzeba mieć oczy wokół głowy.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Nawet z moimi 2 psami, z których jeden musiał zostać na stałe u mamy,bo był u mnie - jakoś się dogaduje. Jak jest piłka to nic poza nią jej nie interesuje. [/FONT] [FONT=Times New Roman]Do weterynarza chodzimy regularnie. Ostatnio musiałam podawać jej krople do uszu bo miała powiększone węzły chłonne ale teraz byłam ją szczepić na wscieklizne i wszystko jest ok.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Wyślemy wkrótce jeszcze jakies zdjęcia.[/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Times New Roman]Pozdrawiam[/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Times New Roman]Ela[/FONT][/QUOTE] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/6902/img0514zp.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img833/9792/img0505ny.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/9229/img0425zw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img37/8237/img0407dh.jpg[/IMG]
-
Bazarek na Heksa :) ZAPRASZAM! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234351-na-utrzymanie-HEKSA%21-ZESTAW-AMI-PLAY-smycz-obro%C5%BCa-nowe-%21%21%21-do-15-11-12r%21?p=19880211#post19880211"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234351-na-utrzymanie-HEKSA%21-ZESTAW-AMI-PLAY-smycz-obro%C5%BCa-nowe-%21%21%21-do-15-11-12r%21?p=19880211#post19880211[/URL]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hRNQqU-300A/UIOyumSLzYI/AAAAAAAAVxs/TrzuWqzwtu8/s576/IMG_4550.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yEDwRf_mGpw/UIOx0-7cNvI/AAAAAAAAVsk/rqnaf6duOlM/s576/IMG_4878.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8q-tNpIprP0/UIOx0HkqE9I/AAAAAAAAVsM/8N3UpwV3OjI/s640/IMG_4872.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CQPoC15NeA0/UIOxxkSblDI/AAAAAAAAVrc/fyXhgwb-K2k/s576/IMG_4858.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dTfWZJaZFgM/UIOx3cbJ7WI/AAAAAAAAVtE/bP0d23kGaws/s640/IMG_4890.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OOsyyqjsIzo/UIOyG-KvbYI/AAAAAAAAVuo/ptkxhz57fJU/s800/IMG_4621.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FRfzzyEeCcE/UIOyIqdhcWI/AAAAAAAAVvY/j4FTQLFQk1w/s576/IMG_4637.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-72r8BC96kjg/UIOyJDLaFvI/AAAAAAAAVvc/o5IQewwqGMw/s800/IMG_4642.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-698zct84k2A/UIOyLeo-FiI/AAAAAAAAVwM/55lz0eKMhNk/s800/IMG_4661.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zmy47y_4Qds/UIOyMFY1wgI/AAAAAAAAVwg/gZ0TezLvAaE/s576/IMG_4673.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S2eoBLsOq4E/UCAX98XbZVI/AAAAAAAASn0/hknMeB_e2DY/s640/IMG_1005.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-V-iw1MpdGwE/UC11DnAVClI/AAAAAAAASwU/gVm2yTI43Hs/s640/IMG_1419.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-v9fWLc02BCI/UC11JQXlvSI/AAAAAAAASx0/THVcPqzWgW0/s640/IMG_1412.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ncMu8UatwVg/UGWzcJhWZtI/AAAAAAAAUvk/kx_TqWTVKdY/s800/IMG_3322.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ooC9sCsngGA/UGWzd-pvDvI/AAAAAAAAUv4/CiyjSgrgy38/s800/IMG_3325.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4RSqm8r6EsQ/T94BRjoOVsI/AAAAAAAARZM/WUTKTy637o0/s800/IMG_9687.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Poyvmp5TGLQ/T-j1EIpggjI/AAAAAAAARyA/G049X3lph5w/s576/IMG_9941.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YOJvhGgt0fU/T-j2JRnFrlI/AAAAAAAAR78/VlkIRiH48W4/s640/IMG_9835.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XlLnkMwmJ5o/T-j2LqbGLjI/AAAAAAAAR8g/198UwwYFilk/s576/IMG_9788.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nsa4BB-_fCs/T-j2h3k64lI/AAAAAAAAR-Q/Xu7MsVEKNMw/s640/IMG_0038.JPG[/IMG]
-
Dawno mnie nie było, więc mala aktualizacja :) Cypis w domu :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qnkKO3iRgPQ/T706_fGerBI/AAAAAAAAQrk/OdJjF8I4YjI/s576/IMG_8687.JPG[/IMG] Piernik, wciąż czeka... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sId0UCZqMGY/T707_ecSH9I/AAAAAAAAQ6c/m-mqvOjQhwY/s640/IMG_8938.JPG[/IMG] Amber, w domu [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5Sz2JM3kEqQ/T708mQe4sII/AAAAAAAARFE/aVJRCkd2UVc/s576/IMG_9035.JPG[/IMG] Lara [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8hl9VMmT47g/T9375Ksej9I/AAAAAAAARP0/tho_2c4gID4/s576/IMG_9356.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--g0EEI_zbkw/T9376BA4hjI/AAAAAAAARQI/5GbfmIhYJ7c/s640/IMG_9359.JPG[/IMG]
-
A tu z ostatniego spaceru :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nCgMw-2BIes/UIzUdkB8uhI/AAAAAAAAWDg/KnLyJnk5sos/s800/IMG_4961.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fOxpV0_eO4g/UIzUdnH9YAI/AAAAAAAAWDk/OtfdgjSfPN4/s800/IMG_4986.JPG[/IMG] [SIZE=5]A teraz pytanie czy Wiki przypomina Wam przedstawiciela jakiejś rasy na tym zdjęciu :D ??? [/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RAhc6OP2BlA/UIzUcT_IzBI/AAAAAAAAWDY/-ZJZ_4o4P6g/s420/IMG_4998.JPG[/IMG][SIZE=5] [/SIZE]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ShtA1n5xMoE/UIzVZEj-7YI/AAAAAAAAWFE/pCDM6EbsL8E/s576/IMG_4445.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2KIhG3V9D7o/UIzVZGCdanI/AAAAAAAAWFM/q2_CwwtlAZQ/s800/IMG_4431.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T2SoZu-5wCE/UIzVclcu07I/AAAAAAAAWFg/iGEuJbtbwl4/s800/IMG_4423.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NAGzUACKaDk/UIzVV44NUjI/AAAAAAAAWEU/IKIDr0YSTtY/s800/IMG_4360.JPG[/IMG]
-
Jesienny spacer: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V5aKq42J2HY/UIzVWY7abmI/AAAAAAAAWEc/HHYR7gsqVes/s800/IMG_4373.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4iH3SX7bKKk/UIzVW2HTMpI/AAAAAAAAWEk/b2VlzY4XA9w/s800/IMG_4374.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s-XOBlAhtBo/UIzVXsgq9UI/AAAAAAAAWE4/ZkYPEh3np5s/s800/IMG_4395.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TvjZKKxOJW0/UIzVX3XdwVI/AAAAAAAAWE8/Lw3tB3IXkAg/s576/IMG_4410.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pnbyqB-lJik/UIzVYLPwkxI/AAAAAAAAWFA/FOZGCyKAKMw/s576/IMG_4416.JPG[/IMG]
-
Troche nas nie było :) Ale jesteśmy ze sporą dawka najnowszych zdjęc :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DV0FSUCxD2A/UIzVBEQT_xI/AAAAAAAAWDw/6CsgROkh9YA/s912/IMG_3273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eskPr39zMMQ/UIzVD06vPfI/AAAAAAAAWD8/8gRFRoK0-i4/s912/IMG_3283.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bkazVe4jSy0/UIzVTdmq8II/AAAAAAAAWEI/rcRowWlOZBo/s576/IMG_3287.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NFbLjoDJnx0/UIzVVSHm8BI/AAAAAAAAWEQ/vxEmm161CK0/s912/IMG_3292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ML0L_3x9TV0/UIzVWKEfhUI/AAAAAAAAWEY/e_CkR0OouSQ/s912/IMG_3293.JPG[/IMG]
-
I jeszcze jedna dobra wiadomość: DIABLO poszedł wczoraj do domu!!! :D edit: Dziś odbyło się pierwsze spotkania Kory z Rudolfem. Było na prawdę bardzo przyzwoicie :) Nawet momentami początku wspólnej zabawy :D Takze zobaczymy co bedzie na kolejnych ale byłoby cudnie gdyby udało się z ta adopcją :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V1gRW7f3ZAc/UI0WCNwGShI/AAAAAAAAWF8/o3-UBlfmsq4/s800/2012-10-28-045.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-w0MjrwRubCw/UI0WC3KQTII/AAAAAAAAWGI/PSMaLdY4o-Y/s800/2012-10-28-046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FALOYv7vRdc/UI0WDGYHQDI/AAAAAAAAWGM/-ERdL9cMbAU/s800/2012-10-28-048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FfAEq8qUNK8/UI0WEFKnUsI/AAAAAAAAWGo/Y2BdY4PkXlI/s800/2012-10-28-051.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6xE2isFUtKo/UI0WDzJiJoI/AAAAAAAAWGU/qPCDErv3ur4/s800/2012-10-28-050.jpg[/IMG]
-
Tak dla pokrzepienia, że czasem zdarzają się cuda! Relacja z wizyty po/a rok od adopcji u astki alergiczki Kory :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/203056-JU%C5%BB-W-DOMU%21-KORA-%C5%9Bliczna-astka-alergik/page7"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203056-JU%C5%BB-W-DOMU%21-KORA-%C5%9Bliczna-astka-alergik/page7[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FyfvCj4jYkE/UIwxMoJaN8I/AAAAAAAAWCA/zz9usRxE24A/s640/DSC_0044 (2).JPG[/IMG]
-
Tak dla pokrzepienia, że czasem zdarzają się cuda! Relacja z wizyty po/a rok od adopcji u astki alergiczki Kory :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/203056-JU%C5%BB-W-DOMU%21-KORA-%C5%9Bliczna-astka-alergik/page7"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203056-JU%C5%BB-W-DOMU%21-KORA-%C5%9Bliczna-astka-alergik/page7[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FyfvCj4jYkE/UIwxMoJaN8I/AAAAAAAAWCA/zz9usRxE24A/s640/DSC_0044 (2).JPG[/IMG]