-
Posts
4329 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paoiii
-
HANS 7 LAT - molosowaty - potrzebuje domu przed zimą :( POMOCY
paoiii replied to agamika's topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']ale to zdjęcia z lata ?[/QUOTE] Zdjęcia są z 21 października tego roku :) -
Jaka piękna Ucieszka mamo :loveu:
-
Dancik Wesołych Świąt i dzieki za domek dla Hugo! :)
-
[quote name='Avaloth']Afryka wesołych świąt dla Was i całej Rodzinki!! I 'naszej' Ucieszki oczywiście :loveu:[/QUOTE] Dołączam sie i ja! :tree1:
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/526281_379805512069958_1125271676_n.jpg[/IMG] Morys czasem wypoczywa również ze swoim kompanem ŻÓŁWIEM :D
-
kkanarekk się nic nie chwali, a tu taką zdolną ekipę ma! :) Całą drużyną się szkolą! :) Trochę zdjęc: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483468_10151278106921870_1662198951_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/150310_125146897636193_2015123705_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535859_124577087693174_1172278559_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/188557_134785473339002_892084096_n.jpg[/IMG] Gunia lepiej nie mogła trafić! :) i cała ekipa: [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/188411_132751153542434_1990939742_n.jpg[/IMG]
-
ARGO-niewielki, owczarkowaty, a jednak tak niezwykły Szuka Domu!
paoiii replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
Argo wciąż czeka... -
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
paoiii replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Sherkan z domu part 2 :) [IMG]http://imageshack.us/a/img576/6/dsc01393q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img818/3625/dsc01470l.jpg[/IMG] -
HANS 7 LAT - molosowaty - potrzebuje domu przed zimą :( POMOCY
paoiii replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Minęło już tyle czasu, a Hans wciąż w schronisku... Aktualne zdjęcia, mimo tego czasu on wciąż jest pełen energii i radości chociaż zdrowie już nie to.. :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-resbZhOcYQk/UIO7zR3m8fI/AAAAAAAAYIk/BtWJxXGF10M/s711/IMG_8391.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cOr0KLsdX2A/UIO7wc4jR1I/AAAAAAAAYIU/YhDAZjARsYM/s902/IMG_8388.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1dp6sFsVhbM/UIO7p8VQL4I/AAAAAAAAYHs/P_2aY_Dvtlg/s711/IMG_8382.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8IPSwfiGMpg/UIO7N5bmYfI/AAAAAAAAYFk/GDNUdiyQM08/s902/IMG_8351.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yI3q9hpWhU8/UIO7hgC80EI/AAAAAAAAYG8/QuFWMt5ZEeg/s711/IMG_8375.JPG[/IMG] -
[quote name='Alicja']:loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558856_472288112810598_537985679_n.jpg[/URL][/QUOTE] Walczymy ze stereotypami :) a Awgan oczekuje na nowego członka rodziny! :)
-
Meldujemy się z życzeniami, wiec WESOŁYCH ŚWIĄT! :x-mas::tree1: I trochę nowych zdjęć : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5ZFEVZ-HoPQ/UNgMh97AUPI/AAAAAAAAA5w/lZDxragWIlQ/s800/IMG_6268.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PiVFVhKcaKU/UNgMmpHArAI/AAAAAAAAA7c/VX99ZAmP9CY/s576/IMG_6297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qi9gKFWFv7A/UNgMngzf7WI/AAAAAAAAA70/swyBw2e9eo4/s800/IMG_6304.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UNalk14Y8Mk/UNgMfV7Nz9I/AAAAAAAAA4w/3OwFJiAhajs/s800/IMG_6247.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oGW-ZmE_SaE/UNgMcqRk56I/AAAAAAAAA4A/_BQhhzLrWG4/s576/IMG_6225.JPG[/IMG]
-
I Sonieczka z soboty :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5XNh-mUvVoc/UNgLWkwqsoI/AAAAAAAAA3A/dNu-7ilCyrs/s640/IMG_6558.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Is3c6Up0ajk/UNgLW0XxiSI/AAAAAAAAA3E/l3OBrBUFQXU/s576/IMG_6570.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-90kgB9CkOHM/UNgLV4BtPwI/AAAAAAAAA24/J263HtOioK4/s640/IMG_6548.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZNL-cFuQs8c/UNgLV511exI/AAAAAAAAA28/k-gK-GTeSf8/s576/IMG_6552.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YvQ2Iae0T6k/UNgLXAlivlI/AAAAAAAAA3I/00Rk9uMKFOg/s640/IMG_6578.JPG[/IMG]
-
Awgan w domu sprawuje się bez zarzutów :) Tak wypoczywa: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/16005_472285999477476_1838379458_n.jpg[/IMG] A tu w oczekiwaniu na nowego członka rodziny: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558856_472288112810598_537985679_n.jpg[/IMG]
-
Anista Wesołych Świąt dla Ciebie i całej rodzinki! No i oczywiście uściski dla Dziuńki i reszty ekipy! :D Wesołych! :x-mas::tree1:
-
I jeszcze kilka zdjęć :) : Tinka (i moja wymowna mina :P ) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sc5IgQRWc8o/UNOcvpswgTI/AAAAAAAAac4/gasP2yPntew/s711/IMG_9764.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HWiOYPQdjI0/UNOc7NFTtlI/AAAAAAAAadw/yyOezFcc-sE/s902/IMG_9772.jpg[/IMG] Bezik (i znow ja) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-moY3BMH37SI/UNOdBwms0DI/AAAAAAAAaeQ/8C8vAdItCfY/s711/IMG_9776.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0XD9pDDWdHo/UNOckUyrjsI/AAAAAAAAacI/furxXNgxzQM/s711/IMG_9758.jpg[/IMG] I cudny duet :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NHjmPc3-joA/UNOdpM9oVCI/AAAAAAAAahY/wKdBc_khr78/s902/IMG_9808.jpg[/IMG]
-
Mafi z domu: [IMG]http://imageshack.us/a/img62/9893/mafi13.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/1500/mafi9.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/7643/mafi4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/179/p1010157bt.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1517/6480d8547255efdfgen.jpg[/IMG] :loveu:
-
Sońka pozowała, niestety kubrak za duży więc teraz ma inny :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ik9ujZoYq1I/UMfBqGOTwgI/AAAAAAAAaMc/3HwY0OBRgvk/s711/IMG_9621-2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pZTsHLBNhEs/UMfB9ngl-0I/AAAAAAAAaOA/54tmaVtuXV8/s711/IMG_9635-2.jpg[/IMG] I kilka zdjec Arona: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--jn-TrC94Yc/UNdFDrhnpXI/AAAAAAAAauQ/Zp-LQZ7ZO-Y/s902/IMG_9943.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Qs-0OBz6bxU/UNdFFQg577I/AAAAAAAAauY/IVdy2AWTk_w/s711/IMG_9944.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dTNGSH3r9Bc/UNdFRLtNb0I/AAAAAAAAavg/dTYdyvfhbqQ/s902/IMG_9954.jpg[/IMG]
-
JUŻ W DOMU! ASTER - przesympatyczny, 6-letni mix amstafa
paoiii replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
Trochę tu było ciszy, wiec na święta wkleję jeszcze wakacyjne zdjęcia :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/206057_3375408823294_53019261_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525016_3375407503261_408657426_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/182893_3375412143377_1515004180_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540031_3375415183453_1097667383_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/307052_3375417543512_1642974911_n.jpg[/IMG] Jeszcze raz chce podziękować Inie i Arkowi za cudowny dom dla Asterka! :loveu: -
PIGI - super amstaff juz niemal rok jest bezdomna, da jej ktoś szanse?
paoiii replied to lejdija's topic in Już w nowym domu
Dn 12.11.12r [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Pigi odeszła, umarła, po prostu już jej nie ma. Szybko, bez szans na odratowanie. Nagły skręt żołądka nie dał szans na reakcję.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Biegaj szczęśliwa za TM (*) [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3810/pigih.jpg[/IMG] -
[CENTER][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/148613_482673721783136_320558720_n.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Zorka w domu. Być moze po świętach adoptowana zostanie Merda ;)