najlepiej byłoby się umówić w kilka osób i ją złapać, bo ja z fernari byłyśmy we dwie i nie dałyśmy rady...
[B]Barghest[/B], kiedy będziesz ją łapać? Popołudniu? Jak tak to mogę Ci pomóc, będzie lepiej we dwie, poza tym, wiem gdzie sunia lubi najczęściej przebywać, zazwyczaj koczuje przy śmietnikach...