-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
paula_t replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Czas pokaże jak to będzie z naszym chłopczykiem. Bardzo cieszy nas fakt, że dużo ludzi dzwoni z jego ulicy i pyta o niego :):):) Najczęściej Pani, która pomogła nam go złapać :):):)[/QUOTE] Dobrze, że ludzie o niego dbali, dokarmiali, a teraz martwią się i zastanawiają co u niego, bo niestety ale większość takiego psiaka traktuje jako problem i jak najszybciej takiego problemu chce się pozbyć...:shake: -
[quote name='Nutusia']Ale wyrosła (w sensie... wydoroślała ;)) A te uszyska - jakby specjalnie "skrojone" w taki kształt :) [URL]http://images62.fotosik.pl/863/8f71834f113cef3b.jpg[/URL] Linve - pokaż Chili, pokaż....[/QUOTE] I ja czekam z niecierpliwością na zdjęcia Chili, skoro Linve już się pochwaliła, że siostrzyczki podobne do siebie;) Małe wyjaśnienie, bo też zwróciłam uwagę na te uszka nietoperka:evil_lol: "[FONT=arial]Nie wysyłałam wcześniej zdjęć, bo żyję w biegu, a Amam nie jest łatwym obiektem do fotografowania. Kiedy ja zniżam się do niej, ona od razu chce mnie lizać po buzi, opiera się o kolana i próbuje na mnie wejść, a w takich warunkach trudno zrobić zdjęcie :)[/FONT][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]Rzeczywiście pyszczek jej się zmienił, dorośleje ta nasza sunia. A uszka dziwnie jej sterczą tylko na zdjęciach, pewnie dlatego, że cały czas do niej mówiłam, a ona słuchała. Na ogół ma uszka zagięte, zwłaszcza kiedu biegnie zadowolona z łapki na łapkę i wącha, wtedy uszka zawsze są uroczo zagięte :)"[/FONT]
-
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
paula_t replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']A poprzedni cioteczko tekst juz nieaktualny?[/QUOTE] Aktualny, tyle że jak będę ją ogłaszała z tym samym tekstem, to na większości portali albo pokasują jako duplikaty albo w ogóle ogłoszenie nie przejdzie:/ -
Nikt nie skorzystał z prawa głosu, więc może my napiszemy swoje propozycje:evil_lol: Na koncie Brenki jest 600 złotych, więc wydaje nam się, że spokojnie można rozdzielić pieniążki między kilkoma psiakami. Na pewno kaska pójdzie do Kasji zgodnie z wolą Panny Marple: [quote name='Panna Marple']Jeśli cosik się ostanie, to może dla starowinki, Kasji?[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247901-Kasja-najsmutniejsza-psia-babcia-Prosi-o-maleńki-cud"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...leńki-cud[/URL][/QUOTE] Misiek od Rudzi-Bianki, który na ten moment ma 12zł na koncie i 90zł deklaracji (w tym 50zł od samej Rudzi-Bianki): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-Misiek-z-%C5%82a%C5%84cucha-szuka-domu[/url] któregoś z podopiecznych ewu, a jest ich wielu... Murzynka od AgusiaP i Mysza2: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252168-Murzynek-dziecko-d%C4%85browskiej-ulicy[/url] Jeżeli któryś z darczyńców ma coś przeciwko albo ma inne propozycje to napiszcie proszę, bo chciałybyśmy jak najszybciej przekazać pieniążki potrzebującym je psiakom :)
-
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zolziatko']Paula może zrobimy jej wydarzenie na FB?[/QUOTE] Pewnie zolziatko, jeśli tylko mogłabyś mi pomóc, byłabym bardzo, bardzo wdzięczna :) Postaram się przesłać Ci na pw jakiś tekst na początek do wieczora :) -
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']Paula to my może damy namiary na Ciebie Marzence, u której był Tygrysek?[/QUOTE] Jeśli tylko możesz, to pewnie, byłabym wdzięczna :) Kotka jest w BDT pod Kielcami. Szukamy tylko najfantastyczniejszego domku pod słońcem ;) Kotka jest młoda-ma ok.dwóch lat, a już naprawdę sporo przeszła (przybłąkała się pod dom dziewczyny mojego brata, prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił, bo od początku była megaprzytulakiem, umiała robić do kuwety, nie bała się ludzi). Podczas sterylizacji okazało się, że miała martwe kociaki w brzuchu, a teraz jeszcze ta wątroba, ehhhh... -
Mam nadzieje, że Daria nie będzie miała nic przeciwko, jeśli przekleję Jej maile, bo pomimo tego, że już mało kto tu zagląda (w końcu Amka w nowym domu;)), to pewnie jak pojawią się wieści, to wszyscy się ucieszą ;) [FONT=arial]"Hej,[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]Z Amą opartą o moje kolana odpisuję na maila i załączam zdjęcia. Ama jest tak ruchliwa, że zrobienie jej fotki w bezruchu graniczy z cudem ;)[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]Amę niedługo czeka podróż życia - za 2 tyg jedziemy do mojego domu na święta. Na szczęście w trasie radzi sobie całkiem dobrze w aucie, rozkłada się przypięta na tylnim siedzeniu i tylko patrzy na mnie tak, jakbym jej wielką krzywdę robiła. Ale dopóki nie ma ciągłego zatrzymywania się na światłach i ostrych zakrętów - jest dobrze.[/FONT] [FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial]Pozdrowienia,[/FONT] [FONT=arial]Daria :)" [IMG]http://images61.fotosik.pl/861/724b364755dcb1fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/863/2e997004edd70768gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/863/8f71834f113cef3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/863/a1fd5a2c239db4aagen.jpg[/IMG][/FONT]
-
[IMG]http://images64.fotosik.pl/864/b145759663274c77.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images61.fotosik.pl/861/afd4a83f1b0472ddgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/862/822f65a26b7fe758gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/863/3e7e1c6ccf758ad8.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/863/2345f2353793dec7gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/864/a11026262fd4de35gen.jpg[/IMG]
-
W poniedziałek rozmawiałam z Bubulinkową Panią :) Buba się bardzo rozbrykała, szaleje całe dnie, pada potem na kilkadziesiąt minut i znowu szaleje ;) Najbardziej uwielbia przebywać w ogrodzie, gdzie chodzi sobie z kotami (niestety czasem też je goni;)), obgryza krzaczki albo tarza się w piasku czy ziemi, a potem cała umorusana i zadowolona wraca do domu:D Pani Ania powiedziała mi, że widać po Bubie, że urosła, bo łapinki jej wysmuklały. Malutka ma taką kędzierzawą sierść, więc Pani Ania przyzwyczaja ją do czesania, żeby nie robiły się jej kołtuny, ale niespecjalnie jej się to podoba:evil_lol: Dzisiaj dostała maila, krótki, bo ledwo dwa dni temu rozmawiałyśmy przez telefon ;) "[FONT=arial]Dzień dobry.[/FONT][FONT=arial]Przesyłam Pani zdjęcia Julki i kotów. Trochę to trwało, ale jakoś mi się udało zabrać do tego. Postaram się przesyłać parę zdjęć co jakiś czas. Jula czuje się dobrze, rozrabia, goni koty. Już nie rzuca się tak na jedzenie jak na początku. Po świętach idziemy na następne odrobaczanie a potem na szczepienie. No i jeszcze zostanie przeciw wściekliźnie. [/FONT] [FONT=arial]Pozdrawiam" [/FONT][IMG]http://images64.fotosik.pl/864/e85f72ae37db8d2bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/863/57ec8b836e32e857gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/862/ee040e15544c551egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/862/998a6d488d5502de.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/862/a18b2bcb69b34958.jpg[/IMG]
-
Potwornie wzruszające...:placz:
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
paula_t replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze Ada-Vebby mówi- i tak wspaniale, że pomimo tylu wyciętych guzków i tylu szwów tylko jedna goi się troszkę gorzej. Najważniejsze, że ta na szyi ładnie się zagoiła, bo szczerze mówiąc o nią martwiłam się najbardziej:roll: -
To znaczy, żeby już w tytule zaznaczyć, że Rudi jest starszym psiakiem. Ludzie, których zainteresuje tytuł, w którym napisane jest, że jest idealny dla rodzin z dziećmi najczęściej jak zobaczą w jakim jest wieku, pójdą dalej- w szczególności zw na to, że ludzie z dziećmi chcą jak najmłodsze psiaki, żeby dziecko wychowywało się z psiakiem i nie musiało w tak młodym wieku przechodzić ewentualnego odejścia psiaka. Nie żebym ja tak myślała, bo Rudi będzie jeszcze żył wiele lat ;), tylko staram się w jakichś sposób odtworzyć sposób myślenia. Ktoś, kto zobaczy w tytule, że jest starszym psiakiem, który potrzebuje domu, a takiego psa będzie szukał, takiemu będzie chciał pomóc, po prostu się przy tym ogłoszeniu zatrzyma. Nie wiem Maciu, może kombinuję za bardzo, ale staram się na wszystkie strony jakoś pomóc znaleźć Rudiemu dom :) Wspaniale, że Rudi czerpie z życia pełnymi garściami :)
-
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
paula_t replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Fantastyczna wiadomość:multi: Powodzenia kiciulko na nowej drodze życia:loveu: Aguś, nie zabijaj ;) Ciotki, jakbyście miały jakiś dobry chętny domek na kotka, to ja mam pod opieką kotkę. Niestety telefon milczy, bo kotka ma chorą wątrobę- dobrze by było, żeby jadła specjalistyczną karmę, ale nie jest to konieczne, bo dobrze reaguje na leki (teraz bierze Essentiale forte, a więc to koszt kilkudziesięciu złotych miesięcznie dodatkowo; leki prawdopodobnie będzie przyjmować do końca życia z małymi przerwami), no i weterynarz zalecił raz do roku badanie kontrolne. Jak widzicie koszt wcale nie jest dużo większy niż przy całkowicie zdrowym kocie, ale jak ludzie widzą, że jest chora i musi przyjmować leki, to idą dalej:shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215567-Kotka-bez-oczka-i-wiejskie-znalezisko-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-%29/page12[/url] -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
paula_t replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Podpisuję listę obecności ;) -
Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)
paula_t replied to paula_t's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję Kasiu za wstawienie zdjęć:loveu: Wczoraj na wątku Amisia w Twoim poście przeczytałam jeszcze o tym portalu fotosik i założyłam sobie tam konto (imageshack mi się skończył, a z picassy są bardzo maleńkie zdjęcia:shake:), bo dostałam dzisiaj zdjęcia moich dwóch byłych tymczasowiczek, muszę je wrzucić, a nie chcę już nikomu zawracać tym głowy ;) Pięknie malutka wygląda. Ślicznie się zaokrągliła, ma błyszczącą sierść. Oby ktoś ją wreszcie wypatrzył... -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
paula_t replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
I ja uważam, że podanie tabletki przed podróżą do weterynarza to dobry pomysł. I tak musiałby ją dostać, więc po prostu dostanie ją troszkę wcześniej...Nie wyobrażam sobie tego inaczej, skoro on bidoczek taki wystraszony, nawet się dotknąć nie daje :( -
[quote name='Romka']To świetnie,że mała ma domek. Będę przekierowywać domki na Twój nr telefonu.Zaraz zapiszę.[/QUOTE] Może ktoś zadzwoni w sprawie jakiegoś psiaka, może nie, ale podałam na wszelki wypadek. W każdym razie ogłoszenia Pusi już są nieaktualne, w zeszłą sobotę zawiozłyśmy ją do domu. Bhyba że to kłopot, to naprawdę skasuję po prostu Szurkę z moruska :)
-
[quote name='Romka']Tak właśnie jest:-( Ale pytają mnie o małą Tusię lub Pusię lub Tunię.Może pomyliłaś telefony przy ogłoszeniach? Tekst postaram się napisać jutro.Dziękuję za pomoc.[/QUOTE] Znowu to samo...już pisałam do moruska w tej sprawie...Żeby umieszczać ogłoszenia na morusek.pl trzeba założyć konto, więc ja wszystkie psiaki ogłaszam ze swojego konta i automatycznie jak robię nowe ogłoszenie, to przy reszcie ogłoszeń zmienia się też numer telefonu i mail ( w tym wypadku Twój). Wybacz Romko, nie da się inaczej:shake: Zdezaktualizowałam ogłoszenia Pusi (suczka jest już w nowym domu i faktycznie były o nią telefony non stop), ale nie zagwarantuję Ci, że o inne ogłaszane przeze mnie psiaki nie będzie telefonów. Co najwyżej mogę skasować ogłoszenie Szurki na morusku albo podać nr telefonu swój: 604-430-023, na który możesz przekierowywać potencjalne domki, a ja najwyżej będę podawać numer do właściwego opiekuna:roll: