Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Kasy jeszcze dla małej brakuje, ale i tak sporo Wam się ciotki udało zebrać. Jak się tak patrzy po wątkach, to czasem i 50zł ledwo, ledwo jest.
  2. [quote name='__Lara']Dziękujemy za odwiedziny :) Wiecie jak mi się serce łamie jak muszę Paurę zamykać w boksie po spacerze... a ona jest taka spokojna i łagodna, bez problemu mi się poddaje, ale wiem, że sercem wolałaby tam nie wchodzić... mimo, że schronisko to niby jej dom. A jak wyjdziemy na spacer to wskakuje łapkami na kolana i się cieszy, poczciwa sunia.[/QUOTE] Schronisko nie powinno być domem dla żadnego psiaka:shake: I choćby dlatego, że Paura tak je traktuje, bo domu z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miała, tyle lat w schronie spędziła, powinna trafić do domku i spać na poduchach jak mała księżniczka, ot co!!
  3. Aaaaale Wam dobrze!!! U Nas prawie cały czas leje :( Może dzisiaj dostaniemy jakieś wieści co u Marianka :razz: Michelle, doszła kaska, dziękuję bardzo :)
  4. Jestem u suni...Strasznie słodki bąbelek z niej:loveu: Postaram się dzisiaj przebrnąć przez wątek, bo nie lubię tak potem tysiąc pytań zadawać, na które już padały odpowiedzi. Myślę dziewczyny, że deklarację zakonnej możecie wpisać w stałych, bo zawsze tak jest, że każdy daje, jak długo może.
  5. Oooo, super!!! Ja bym jeszcze porobiła na inne województwa na gumtree (wystarczy zmienić kilka pierwszy słów albo zamienić kolejność zdań i przyjmuje) i jeszcze adopcje.org jeśli mogę coś doradzić :)
  6. [quote name='giselle4']szczerze? czasu Paula czasu aby cos jeszcze zrobic dobrego::) doba zbyt krotka ale jestem zadowolona bo ludzie okazali wieką pomoc...to Wy dogomaniacy DZIEKUJE[/QUOTE] Chodziło mi bardziej z materialnych rzeczy czy nie potrzebujecie, żeby coś podesłać :) "jeszcze"? Giselle, Ty już całą siebie im oddajesz....
  7. [quote name='katarzyna09'] Nie,nie ma ogłoszeń.Miałam się za to wziąć(nauczyć się) ,ale przyznaję-nie miałam do tego weny i opornie mi to szło :oops: Uff... Sokołek jest już na plusie 35,93.- Bardzo dziękujemy za wpłaty![/QUOTE] Teraz jest bazarek, gdzie jest chyba 50 ogłoszeń za 10zł, a to niedużo patrząć na to, ile roboty trzeba w to włożyć. Pomyślimy nad bazarkiem we wrześniu, tylko musisz mi się ciotka dać ogarnąć z egzaminami ;)
  8. Oooo matko, załamał się biedak...Już było tak dobrze, był szczęśliwy, a tu nagle zabrali go i znalazł się nie wiadomo gdzie, nic dziwnego, że się tak zachowuje :( Zgadzam się z Panną Marple, chyba nie będzie wyboru...
  9. Kuki lubi dzieci? Bo takie małe ADHD, to chyba najlepiej jakby się z takimi szkrabami wylatało,wymęczyło, bo i nie wszyscy są w stanie wytrzymać taki huragan ;)
  10. Ceris, nie rób sobie wyrzutów sumienia, bo tylko Ty sama najlepiej wiesz, że innego wyjścia nie było, a teraz przynajmniej wiadomo, że psiak bezpieczny, nic mu nie grozi, ma dach nad głową, miskę z jedzeniem, można go będzie sprawdzić na inne psy, suczki, koty i ogłaszać gdzie się da. Ja też mam taką małą mendziochę w domu, jak Ty, która innych zwierząt nie akceptuje i też kochanego Marianka musiałam wysłać 300km dalej do michelle, choć z całego serducha pragnęłam wziąć go do siebie.
  11. A na tych najpopularniejszych, jak się wpisze w google np.adopcja psa Tinka ma? Bo jak ogłaszałam kociaki czy pomagałam robić ogłoszenia psiaków, to ludzie z jednych i tych samych portali dzwonili (np.gumtree, morusek, adopcje.org)...
  12. [quote name='MTD']"rozumiem, wegeratyjanism czy jak to się tam nazywa, to nie dla mnie:dog: ciotko dla Ciebie 2 kartofle plus 2 gratis!"[/QUOTE] Ja jak zwykle nie w temacie, ale przyłączam się do ciotki giselle ;) Wiecie, że Marianka przez ostatnich kilka dni opuściła ukochana Lala, a wczoraj jego kompan (choć nie od początku) Dinek? Teraz Marian siooooo do nowego domku!!!!
  13. [quote name='michelle04']Paula wyslalam pozostalą kwotę z Mańkowych pieniędzy w wysokości 740,00 Pln :)[/QUOTE] Dziękuję Ci wielkie, jak tylko wpłyną, od razu dam znać, żebyś wiedziała :) Rozliczenie już jest uzupełnione->wpłynęła deklaracja od ciotki ihabe (wcześniej opłata za hotelik uzupełniona była z jednorazowych wpłat), więc Marianek ma 750zł+50zł od katarzyna 09, które wpłynęły w międzyczasie :)
  14. [quote name='keakea']Może Marian nie majstruje przy żółtej nodze, bo wreszcie go przestała boleć i może się na niej oprzeć, fakt, że sztywno, ale zawsze, może uznał, że się noga naprawiła i ten opatrunek to jest część nowej nogi po prostu :)[/QUOTE] Chyba już właśnie ta nóźka go nie boli (co musi być dla niego sporym szokiem), bo tylko dzień po operacji miał dostać lek przeciwbólowy, nic więcej michelle nie mówiła, żeby miał dostawać:p [quote name='keakea']Będzie dużo oblizywania, myślę, jak żółta noga zrobi się z powrotem własna Mariankowa :)[/QUOTE] Przede wszystkim ta nóżka po 3 tygodniach opatrunku będzie śmiesznie chuda w porównaniu do reszty ciała Mariankowego ;)
  15. Pierwszy mały Masajkowy sukces:multi: Może nie jestem najlepsza w prawieniu morałów, bo ekhmmm...mój psiur średnio mnie słucha (przynajmniej się staram:D), ale jeśli będą konsekwentni to w końcu nad czarnuszkiem zapanują. Super, że nowa Pani Masajka sama się z Tobą kontaktuje, a Ty nie musisz siedzieć i gryźć paznokci z myślą co u niego.
  16. Dopiero teraz trafiłam na wątek Szamanka, bo w międzyczasie nie zorientowałam się, że ma już swój własny. Mówią, że język polski bogaty jest w przekleństwa, ale w tym wypadku aż mi słów brakuje albo lepiej ich nie użyję, bo mnie jeszcze zbanują...Szamanku, cioteczki cudownie o Ciebie dbają i znajdą Ci najlepszy domek na świecie!! Giselle, czy czego jeszcze teraz potrzebujecie?
  17. Tak, tutaj nie ma słowa "niemożliwe"!! :)
  18. Cholera, już za dużo tych wątków się nie łapię...Czy Amiś ma aktualne ogłoszenia porobione?
  19. [quote name='_Aga_']Zostało pieniędzy na 3 miesiące hotelowania, na sierpień, wrzesień, październik..[/QUOTE] No to i tak za niedługo trzeba zacząć się martwić, tylko ciotki nie czekajcie do ostatniej chwili, tak żeby mieć już kaskę uzbieraną jakiś czas przed terminem zapłaty (bazarkiem się to da nadrobić).
  20. To mała przekupa:mad: Ale z drugiej strony to bardzo dobrze, że tak szybciutko się przestawił, bo dzięki temu Państwo nie mają problemów z nim, no i od samiutkiego początku podbija ich serca:)
×
×
  • Create New...