Może jutro do weta podjedźcie sprawdzić czy ma chip? W Bytomiu jest obowiązek chipowania na szczęście. Nie mam jak pomóć niestety, ale jakby trzeba było do schronu, to faktycznie nie do Bytomia. mam nadzieję, że komuś nawiała...
hmmm.... to ciekawe :) ja w domu też nie widzę. Jakaś magia allegro. Dobrze, że mój magiczny GIF zmieniający zdjęcia działa, bo chyba wszyscy go widzą, tak?
no i nie wiem jednak jak to poprawić :(
Mam taki kod do zdjęć. Zlituje się ktoś?
[quote]<p align="center"><img border="0" src=" https://lh3.googleusercontent.com/-gCDs6hsvT64/Twglbv8PcJI/AAAAAAAABWE/gLA7I-ByXas/s797/100_1222.JPG" /></p>
<p align="center"><img border="0" src=" https://lh5.googleusercontent.com/-TTwwacHaLHU/Twhexh70FeI/AAAAAAAABXE/CWTbmAleo6w/s797/100_1226.JPG" /></p>
<p align="center"><img border="0" src=" https://lh3.googleusercontent.com/-4Lrk4Mk2d0w/Twl5UfOUnwI/AAAAAAAABZA/FglpZ3UZ9vU/s797/100_1237.JPG" /></p>
<p align="center"><img border="0" src=" https://lh6.googleusercontent.com/-zTNYz_QtgAc/Twl5TqQTQHI/AAAAAAAABY0/qa3nUc3hV3I/s797/100_1236.JPG" /></p>
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<br /></td>
</tr>
</tbody>
</table>
</center>[/quote]
dla przypomnienia są też tam:
James
[IMG]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7780.jpg[/IMG]
Tanbi
[img]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7020.jpg[/img]
w schronisku w Zabrzu:
[url]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=2931&statusid=1&animaltype=0&virtual=0&senior=0[/url]
[IMG]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7761.jpg[/IMG]
[quote name='Isadora7']Celinka wstyd to powinno być tym co wyrzucili jamniorka.[/QUOTE]
Otóż to! wszystko musi gotowe na przyjazd chłopaka. Nie wiecie jaki on może być długi? :evil_lol:
[quote name='Isadora7'][url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/611[/url]
Ale z tego co wiem jest zainteresowanie nim, sa telefony, więc mysle że to kwestia czasu :)
[/QUOTE]
coś mi świtało :)