Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Są bardzo podobni :) Tylko Staruszek ma jeszcze przerażenie w oczach, ale to minie :)
  2. Może jutro do weta podjedźcie sprawdzić czy ma chip? W Bytomiu jest obowiązek chipowania na szczęście. Nie mam jak pomóć niestety, ale jakby trzeba było do schronu, to faktycznie nie do Bytomia. mam nadzieję, że komuś nawiała...
  3. Widzę, że wracam na gotowe :) SUPER :) trzymam kciuki dalej za udaną podróż :)
  4. To nie mój tekst. Boni-bobo napisała go dla Dusi :)
  5. Taks jak fajnie, że ogarnęłaś to wszystko :) Moim zdaniem też nie ma co czekać. Dziadziuś może nie mieć już dużo czasu...
  6. hmmm.... to ciekawe :) ja w domu też nie widzę. Jakaś magia allegro. Dobrze, że mój magiczny GIF zmieniający zdjęcia działa, bo chyba wszyscy go widzą, tak?
  7. [quote name='Nutusia'] Jofracy, żeby nie było - tu i teraz ZAPRASZAM CIĘ na wszystkie moje wątki, dobra?;)[/QUOTE] dobra :) :)
  8. dzięki :) jesteś kochana :) w ogóle mam pomysł, żeby stworzyć jakiś wspólny szablon aukcji psiaków będących pod opieką sos. Co o tym myślisz?
  9. dotarłam :) niezaproszona, ale i tak będę kibicować i czytać :) Fajne te insekty :)
  10. no i nie wiem jednak jak to poprawić :( Mam taki kod do zdjęć. Zlituje się ktoś? [quote]<p align="center"><img border="0" src=" https://lh3.googleusercontent.com/-gCDs6hsvT64/Twglbv8PcJI/AAAAAAAABWE/gLA7I-ByXas/s797/100_1222.JPG" /></p> <p align="center"><img border="0" src=" https://lh5.googleusercontent.com/-TTwwacHaLHU/Twhexh70FeI/AAAAAAAABXE/CWTbmAleo6w/s797/100_1226.JPG" /></p> <p align="center"><img border="0" src=" https://lh3.googleusercontent.com/-4Lrk4Mk2d0w/Twl5UfOUnwI/AAAAAAAABZA/FglpZ3UZ9vU/s797/100_1237.JPG" /></p> <p align="center"><img border="0" src=" https://lh6.googleusercontent.com/-zTNYz_QtgAc/Twl5TqQTQHI/AAAAAAAABY0/qa3nUc3hV3I/s797/100_1236.JPG" /></p> </td> </tr> </tbody> </table> <br /></td> </tr> </tbody> </table> </center>[/quote]
  11. U mnie widać, ale to pewnie komputer zapamiętał. Poprawię w domu, dzięki :)
  12. wystawiłam Duśkę. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2160420239[/url] zobaczymy :)
  13. Wydaje mi się, że możesz, ale trzeba by do regulaminu zerknąć :)
  14. w związku z odnowioną możliwością wystawiania na allegro :) [url]http://allegro.pl/jamnik-jamniczka-dusia-szuka-swojego-kacika-i2160420239.html[/url]
  15. Fajnie, że już się da :) zaraz startuję :)
  16. dla przypomnienia są też tam: James [IMG]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7780.jpg[/IMG] Tanbi [img]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7020.jpg[/img]
  17. w schronisku w Zabrzu: [url]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=2931&statusid=1&animaltype=0&virtual=0&senior=0[/url] [IMG]http://psitulmnie.pl/admin/images/zwierzaki/7761.jpg[/IMG]
  18. Czy mozna prosic o zmierzenie jamniczka od obróżki do nasady ogona?
  19. Trzymamy mocno za Agatkę i Dorotkę :)
  20. [quote name='Isadora7']Celinka wstyd to powinno być tym co wyrzucili jamniorka.[/QUOTE] Otóż to! wszystko musi gotowe na przyjazd chłopaka. Nie wiecie jaki on może być długi? :evil_lol:
  21. i co teraz o tym mysleć?
  22. Wiedziałam, że już o nim słyszałam. Przepraszam za zamieszanie.
  23. [quote name='Isadora7'][url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/611[/url] Ale z tego co wiem jest zainteresowanie nim, sa telefony, więc mysle że to kwestia czasu :) [/QUOTE] coś mi świtało :)
×
×
  • Create New...