Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. dziewczyny zrobicie jej wydarzenie na FB? czy zrobić?
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-podpaany-szuka-domu"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6RRksDbjIsA/T8y2CLvVpvI/AAAAAAAACIA/8_3cf50tFNc/s243/brunobaner.jpg[/IMG][/URL] Banerek dla Bruna do częstowania się :)
  3. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/285650_401285166579425_100000938367310_1153315_239495537_n.jpg[/IMG]
  4. czy ta sunia ma wątek? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Om6Zkqix7hA/T2zeN-E-OxI/AAAAAAABz-4/PA6hJ19oWg4/s720/_MG_5515.jpg[/IMG] [URL]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Myszka3181210Lat55Kg29Cm20032012RWiktoriaDubarek[/URL] niedługo miną jej 3 miesiące w schronisku, a to starsza sunia. Przeznaczyłam na nią pakiet ogłoszeń z bazarku u Saphiry. Zmobilizujmy się, co?
  5. Zapraszam na wątek Bruna, który w schronisku miał depresję, nie chciał jeść i określony był jako staruszek, a w DT okazał się młodym, chętnym do zabawy żarłoczkiem :) Szukamy domu i środków na utrzymanie w DT [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku?p=19139325#post19139325"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku?p=19139325#post19139325[/URL] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Gem-mDHrzOs/T8xrr6vEaVI/AAAAAAAAA2c/R9AtWYqvOs4/s679/100_1535.JPG[/IMG]
  6. Będziemy bardzo wdzięczni :)
  7. [quote name='soboz4']do administratora, albo na pw dam Ci moje hasełko[/QUOTE] to wstaw może teraz to rozliczenie, a ja napiszę do admina, ok?
  8. [LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Rozliczenie Bruna:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#006400][FONT=lucida grande]wpłaty:[/FONT] [FONT=lucida grande]Elżbieta S. 30 zł[/FONT] [FONT=lucida grande]Hanna P. 20 zł Wiesława S-R 10 dolarów (około 37 zł) Beata P. 20 zł Razem: około 107 zł[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=lucida grande]Zapłaciłam: 5,90 - obróżka 28,68 - ryż, makaron i szyjki indycze 15,62 - ćwiartki z kurczaka 50 zł - opłata za 10 dni DT razem: 100, 20 zł [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=lucida grande] [B]Zostało: 6,80[/B] Dojazd i adresatkę Bruno ma ode mnie w prezencie :) Bruno jest zabezpieczony na 10 dni, potem nie mamy na niego kasy :([/FONT][/COLOR][/LEFT]
  9. Moje dwa też są niewykorzystane. Dostałam wczoraj ponaglenie. Sama już je rozdysponowałam.
  10. Do kogo powinnam się zgłosić w sprawie udostępnienia mi postu do rozliczeń?
  11. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2Wg4hiF0q5Q/T8xsOuvZDhI/AAAAAAAAA20/dEL9caHn30U/s679/100_1537.JPG[/IMG] szlachetny nos :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Gem-mDHrzOs/T8xrr6vEaVI/AAAAAAAAA2c/R9AtWYqvOs4/s679/100_1535.JPG[/IMG] Jamniczy letarg :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZJw3KbFsjkc/T8xrFi1py8I/AAAAAAAAA2E/6bac_Najn84/s679/100_1532.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GfP0M06NWBQ/T8xqtVCV9mI/AAAAAAAAA18/zrpEByDPbmg/s679/100_1528.JPG[/IMG]
  12. [quote name='maciaszek']Poproszę o jakieś namiary na PDT. Wrzucę na schroniskową stronę. do karty Bruna, żeby ktoś zainteresowany adopcją (jeśli takowy się znajdzie) mógł się z opiekunem jamnisia skontaktować :).[/QUOTE] Maciaszku kontakt najlepiej na mnie: Magda Szlosar 696996722 [email][email protected][/email] będę pilotować całą sprawę [quote name='aeriel']Szkoda, że interesuje się królikiem :( Ale cóż zrobić, dobrze, że znalazł się tani PDT.[/QUOTE] Bruno okazał się młodszy (6-7 lat), więc mam nadzieję, że szybko znajdziemy mu kochający domek. Mam kilka zdjęć z DT: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/554314_307128619375678_203300026_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/554772_307128972708976_100002356277364_712691_547793577_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/547403_307129692708904_100002356277364_712695_2035480760_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582249_307130552708818_100002356277364_712701_875746406_n.jpg[/IMG]
  13. a można prosić o zdjęcia suni?
  14. Bruno jedzie dziś do PDT do Sosnowca. Będzie mieszkał u bardzo zwierzolubnej rodziny. Dalej niestety nie mamy na niego wystarczających funduszy :( Domek będzie kosztował 150 + karma + weterynarz, więc nie jest drogi, ale jednak...
  15. Kabanosku, w schronisku jest taki jamniczek, któremu może zdążymy pomóc, jeśli się zmobilizujemy... Tutaj jego wątek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku?p=19175673#post19175673 i wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/395304160511096/
  16. Jest oferta domu tymczasowego w Sosnowcu, tylko dalej nie mamy kasy...
  17. Bruno kiepsko reaguje na koty, więc pomysł z królikiem jest raczej ryzykowny...
  18. [LEFT][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ciotki! To psiak z naszego schroniska![/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]prosimy o pomoc! Jamnik Bruno z depresją - uratujmy go![/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]watek na dogo: [/COLOR][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hronisku/page2[/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]wydarzenie na FB: [/COLOR][/COLOR][URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL][/LEFT]
  19. [COLOR=#000000]Ciotki![/COLOR] [COLOR=#000000]prosimy o pomoc! Jamnik Bruno z depresją - uratujmy go![/COLOR] [COLOR=#000000]watek na dogo: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hronisku/page2[/URL] [COLOR=#000000]wydarzenie na FB: [/COLOR][URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL]
  20. [COLOR=#000000]Ciotki![/COLOR] [COLOR=#000000]prosimy o pomoc! Jamnik Bruno z depresją - uratujmy go![/COLOR] [COLOR=#000000]watek na dogo: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hronisku/page2[/URL] [COLOR=#000000]wydarzenie na FB: [/COLOR][URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL]
  21. Ciotki! prosimy o pomoc! Jamnik Bruno z depresją - uratujmy go! watek na dogo: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227474-Bruno-jamnik-dziadziu%C5%9B-nie-przetrwa-d%C5%82ugo-w-schronisku/page2[/URL] wydarzenie na FB: [URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL]
  22. [LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Dzwoniła do mnie Bożenka przed chwilą. Jamniś jest dziś na festynie w Katowicach. Po wyjściu ze schroniska zmienił się ogromnie. To otwarty na kontakt sympatyczny piesek, który pozwala się dotykać każdemu. Ząbki ma bardzo ładne, więc może jest młodszy? Niestety reaguje bardzo na koty - więc szansa, że nie bedzie reagował na króliki jest znikoma :( Autem jeździ super, zostaje też sam spokojnie w samochodzie, więc jest szansa, że nie będzie miał lęku separacyjnego. Szukajmy czegoś dla niego, błagam! Udało nam się załatwić miejsce w hoteliku. Koszt: 10zł/dobę. Prosimy o pomoc! Wydarzenie Bruna na FB: [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL]
  23. trzymam kciuki za dziadziusia!
  24. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sVxsLO9YrA8/T8UT0RzwH2I/AAAAAAAAAr0/OiEAKV1tj0Y/s598/IMG_3271.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vyzNXjsqmQ8/T8UTh1eVnGI/AAAAAAAAArU/vjinR730dQk/s797/IMG_3268.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OfCv-mfdNo4/T8URy2SaJMI/AAAAAAAAAo8/S-rezdl6AkM/s797/IMG_3248.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...