Jump to content
Dogomania

basia34

Members
  • Posts

    12943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia34

  1. No wlasnie dzieciaku smigamy w gore.
  2. Roki chlopie czy nie przyszedl czas abys i Ty znalazl dom.
  3. Olo szczescia i duzo milosci w nowym domku.
  4. A co ?Rano jestem u sunieczki i mizianko odemnie dla Niej.
  5. mam metlik w glowie .psiurki podnosze.
  6. Ja juz naprawde zglupialam ale jutro porozmawiam z Panem Krzysiem.
  7. Czesc maluchu i co u Ciebie.
  8. Sabciu jestes cudo i mizianko odemnie.
  9. Maksiu na gore podnosze.
  10. Nie obijamy sie Borys i hopamy.
×
×
  • Create New...