-
Posts
9210 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beat2010
-
[quote name='Maruda666']Beat, litości, toż ja nawet nie wiem gdzie ten Serock :evil_lol: To może ja prześlę 100 -200? zł, Ty po drodze zorientujesz się ile poszło i potem jakoś się to podzieli?[/QUOTE] wszytko dokładnie policzę po powrocie, Serock to takie Lido di Venezia dla warszawiaków:evil_lol: edit-już mam na koncie 200zł na benzynę :)
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']To on jest chyba sporo ponad kolano :shake: Tylko kolana też na różnej wysokości bywają ;) To jest świeże zdjęcie, czy jeszcze sprzed zabiegu?[/QUOTE] kolano niskie:evil_lol:, do kolana, czyli chodzi o plecki, łepek powyżej:lol: , zdjęcie sprzed choroby, teraz nie mamy z nim kontaktu:shake: -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/751/751_image_1.jpg[/IMG] Dla Dody-wielkość Karlosa, wagi ciągle nie znam napisałam sms z pytaniem o wage -
[quote name='Maruda666']Jakiś grosik dla kawalera będzie też z bazarku - zajrzyjcie, jutro kończymy - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253000-Kupa-ciuszków-dla-staruszków-ciuchy-i-nie-tylko-do-31-05[/URL] Z wody utlenionej raczej bym nie rezygnowała - świetnie ,, oczyszcza" - porozwalane opuszki Cezara tylko nią traktowałam i zawsze dobrze się goiło. Może aż tak szczypać nie będzie?[/QUOTE] dzięki Maruda, już nie rezygnuję, bo ponoć sól fizjologiczna też szczypie:evil_lol: Zbieram do kupy informacje o gronkowcu: osłabia oczy ( możes tąd ta ślepota u Dieselka), powoduje krosty lub zaróżowienia na skórze-ma, najlepiej wyleczyć autoszczepionką-koleżanka miała psa z gronkowcem, zaczęło się od tych krost, żadne antybiotyki nie dawały rady, autoszczepionka pomogła idealnie. Wczoraj Diesel był coś słabszy, lezal na posłanku, przy czyszczeniu noska nieładnie spojrzał na Izę, zadzwoniei dowiem sie jak dziś.
-
zamówienie poszło : [LIST] [*] Numer art. Artykuł Cena z VAT Ilość Suma z VAT [*] 31885.1 [h=4]Bosch My Friend karma dla psa[/h] - 20 kg 59,80 zł 2 119,60 zł [/LIST] [LIST] [*] Dostawa GRATIS [*] 1.0% rabatu -1,20 zł [/LIST] [h=4]Cena razem[/h] Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 118,40 zł [IMG]https://service.zooplus.pl/pc?mg=3181292235&bi=0&subgroup=default&fvalue1=1&fvalue2=109.63&gvalue1=Bestellung&gvalue2=new&gvalue10=40612239[/IMG] [IMG]https://media.zooplus.com/pi.gif?oid=40612239&revenue=109.63&grossrevenue=118.4&new=true[/IMG]
-
[quote name='Maruda666'] Czy jakieś fundusze na podróż już przelewać?[/QUOTE] dobre pytanie, bo musze sie zapożyczyć na benzynę :( , a i wyjdzie więcej, bo przez Serock,do tego minimum godzina w korkach, bo to trasa warszawiaków nad Zalew Zegrzyński, "na dacze". prawdobodobnie zabiorę jeszcze ratlerkę do Myngey, więc pewnie koszty podzieli się na 3, nie wiem , jak się umawiał nasz skarbnik z Bunią, to już zostawiam Marudzie do dogrania:loveu: . Bedziemy jechać autostradą, ja pierwszy raz, tzn pierwszy tą autostradą :evil_lol:, czy autostrady są płatne ? tak sobie rano pomyślałam, że jeszcze to dojdzie. Mam nadzieję, że kolega-kierowca nie zapomniał, wydzwaniam go, ale nie odbiera:mad: Tak czy inaczej, na 100% będę pewna, że jedziemy- po adopcji Bartusia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Bez Bartusia nie jadę :sad: , wtedy przełożymy wyjazd na inny termin.
-
[quote name='azalia']Beat 2010 znajdź odpowiednią karmę dla Dieselka,a ja przyślę Ci pieniądze na konto.[/QUOTE] poczytałam opinie pod boschem i joserem i wybrałam boscha z zooplusa ( też tam patrzyłam ale nie znalazłam, dzięki mdk8 ). zamówię 2 opakowania to przywiozą do hoteliku za darmo. Azalia, to nie znaczy, że masz płacić za całośc:lol: , przelej tyle, ile możesz.Jak skończy mi sie bazarek, to wpadnie parę złotych , a teraz, jeżeli można, narazie pozyczę wpłate od Alinki, przeznaczoną na badania. Bardzo Wam wszystkim dziękuję , Dieselek bedzie jadł lepiej.
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o finanse to Karlosek goły jak świety turecki? Dorcia-to taki system unikania uporczywych telefonów . A teraz na poważnie-Karlos wstaje, ale jak nie musi -to leży, ma apetyt, załatwia się bez problemów, jednak , jeżeli mu się nie poprawi to... A jak już mu się poprawi to za 2-3 tyg kolejna operacja, bo operowali lewa strone teraz mu wywalilo z prawej, cokolwiek to jest. Druga operacja to mu się napewno przysłuży. Możemy zawalczyć, żeby go zabrać do adopcji między operacjami, tylko co dalej?gdzie i za co? -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='Goshia']A proszę mi tu winy na Aramiska nie zwalać. :nono: Nawet jakby na spacerach tylko chodził i odpoczywał na izolowanym od zimna przeciwodleżynowym materacu, to i tak nie ma gwarancji uniknięcia infekcji. Na pocieszenie, może jeśli uda się pozbyć tych durnych bakterii, to Aramisek wykaże większe zainteresowanie spryskiwaniem drzewek niż kocyków.[/QUOTE] ha, ha, też mam nadzieję, że kocyki będą w końcu suche -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Z jego nerkami na szczęscie wszystko w porządku, postaram sie wkleić następnym razem ostatnie wyniki i to "tylko" zapalenie pęcherza tak się go czepia na okrągło. W każdym razie jest o niebo lepiej, antybiotyk działa rewelacyjnie :)[/QUOTE] aa, pęcherz, to faktycznie lepiej ;), wina Aramiska, cały czas leży zamiast chodzić , to i się przeziębił :mad: -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
Beat2010 replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
moj pies mial coś podobnego-leciała z niego czysta krew, po wielu probach znalezienia jskiegos lekarza, który będzie wiedział co to, okazało się, że to pokleszczowe zapalenie wątroby, pomogło leczenie ( nie wiem jakie, to bylo lata temu) i dieta wątrobiana, też był sprawny, szalał, miał dobry humor. Może warto sprawdzić czy to nie to, aa , byłam u Fenomena-cudowny :) -
zdjęcia z pierwszego dnia, widać, że przechyla główkę w prawo, tam, gdzie ma tego raka :( [IMG]http://images64.fotosik.pl/1019/73897daedb514c9e.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1018/35ce838cb12cbff8.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1018/8154f6103f4169e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images61.fotosik.pl/1018/4f25c7ffba49a24bgen.jpg[/IMG]
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
poprzednio były zdjęcia za kratami, teraz już ze spaceru SALA nr 3, geriatria jamniś , nazwany Atoskiem , 873/14, 12 lat, 8 kg, historia jakiś wiele_pani Atoska do domu opieki, mieszkanie dla rodziny, pies do schronu, pierwsze dni strasznie płakał, po kastracji będzie do adopcji. Trzymajcie kciuki-jak zgodzi sie Mama mojej koleżanki ( jamnicze wielbicielki :) ), to pojedzie do nich, zgoda Mamy jest po to, że gdy koleżanka musi wyjechać służbowo lub iść do pracy na dłużej to 2 domowe jamniczki przebywają u Babci :), byłby 3 jamnisiem w domu [IMG]http://images62.fotosik.pl/1020/5d421b0c982a0e49gen.jpg[/IMG] SALA nr 11, geriatria bezimienny Szary , może i sznaucerkowaty, może i nie :) ,cudowny, pięknie chodzi na spacerkach, energiczny, kocha ludzi,z psami nie miał jeszcze kontaktu , 914/14, 6kg, 12 lat [IMG]http://images62.fotosik.pl/1020/787ad344d9f8f888gen.jpg[/IMG] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']matko, czy ktoś tam czuwa, jak w tej chwili możemy Mu pomóc?? Karlos błagam trzymaj się[/QUOTE] niewiele możemy, nasza wysłanniczka wydzwania i dopytuje się, moze to zwiększy zapał do leczenia -
szukam: karma boscha, zwykła [URL]http://animalia.pl/sklep.php?kat=58[/URL] , 20 kg za 85zł jeszcze miałam propozycję zakupu Farminy 17kg za 89zl, z innego hoteliku. albo może josera [url]http://zooart.com.pl/product-pol-6397-JOSERA-Economy-20kg-5x-Kurza-Lapka-5x-Paszteciki.html[/url] 20kg za 83,80zł, Czy znacie jakieś inne karmy w podobnej cenie ? narazie nawet najtańsze karmy dla staruszkow-poza zasięgiem. Jeszcze musze kupić obroże pkleszczowa,Bayera. na miesiąc Dieselek został zakroplony w schronisku, czyli obroża od 23 czerwca potrzebna.
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Co u Karlosa słychać ? Dobrze się goi?[/QUOTE] nie jest dobrze, pierwsze 2 dni po operacji chodził i bylo ok, teraz już nie chodzi, mimo, że ma apetyt i dobry humor. Przed operacją był w swietnej formie, bawil się na spacerkach, nie wyglądało, żeby cierpiał na cokolwiek. -
[quote name='kolejna kobietka']Ciocie kochane Warszawa - Inowroclaw, a trasa Warszawa - Serock - Wloclawek - Inowroclaw wychodzi tyle samo kilometrow jak dobrze licze :razz: taka szansa dla nas i dla Buni, pomozcie kochane :modla:[/QUOTE] kontakt nawiązany :) tylko trzeba będzie umówić się i przekazać adresy
-
Widziałam wczoraj Lupuska :) zadowolony, że moze chodzić, choć łapiny wykrzywiają sie i nieraz pada na ziemię, ale idzie :). P. Iza mówila wczoraj o kuracji wysycającej, która b, oleca vetka. ( podpytywałam pod kątem Aramiska), a tu , co wronka napisała na wątku Aramiska " Jeśli mówisz o Synoquin (schemat dawkowania się zgadza) to on nie jest lekiem, ale jedynie suplementem z grupy chondroprotetyków, więc nie ma co go porównywać z NLPZami (jak choćby Trocoxilem), których działanie jest zasadniczo dużo silniejsze. Synoquin zawiera podobne składniki (glukozamina, chondroityna itd.) jak Chondrocan, Caniviton, Arthroflex albo inne znane preparaty wspomagające stawy, jest natomiast wzbogacony o jakąś odmianę NNKT. Nie chcę studzić nadziei, bo może akurat by się sprawdził, ale na podstawie własnych doświadczeń obawiam się, że w przypadku zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej taki preparat można stosować jedynie jako wspomagacz terapii zasadniczej." Zapraszam na jego watek, bo tam trwa wymiana doświadczeń o leczeniu schorzeń kręgosłupa, zawsze warto wiedzieć więcej. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249293-Stary-ONek-czy-wola-%C5%BCycia-wygra-ze-zniszczonym-organizmem[/url] , nasza Małgosia postawiła Bartusia na nogi Cartrophenem
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
super wiadomości, czyli Goshia miała rację-to nie tylko łapy, ale i nerki powodowały, że nie chodził. O kuracji napisała wronka-w sumie tylko suplement, czy mogę to skopiować na wątku Lupuska? bo to dla niego te suplementy, żeby Iwna wiedziała to, co my już wiemy. -
[quote name='anica'].... czytam Twój wpis Beatko i tyle ciepła w nim że pomimo (złej przecież diagnozy) jestem dziwnie spokojna :)... wyczuwam jakąś ... sympatię (żeby nie powiedzieć miłość)Dieselka do Ciebie :)... i tak wiemy... że karma jest taka na jaką pozwalają finanse to jasne!... ale jeśli można ,coś troszeczkę lepiej... jeśli się da oczywiście ;).... słowem pisanym zawsze trudniej wyrazić intencje:roll:[/QUOT z karmą zaraz popatrze i wrzucę tu linki, macie rację, trzeba lepszą, najpierw myślalam, że coś kupię w internecie, ale jak usłyszałam, że nie musze nic robić i sama dojedzie.... to przestałam myśleć. Mokra karma to może pozostanie tańsza,sklepowa, bo służy tylko namoczeniu tej suchej i p. Iza bierze z jednej puszki dla paru, żeby nie stała otwarta. Do jedzenia dodaje jeszcze olej. Prosze o uwagi :) Niestety, bardzo brakuje stałych deklaracji, hotelik kosztuje 300zł na miesiąc,bez jedzenia, Diesel ma 315zł , w tym pożyczone 70 od Aramisa, pewnie tylko na 1 miesiąc, bo Aramis bardzo chory , trzeba kupować lekarstwa ( wczoraj zapłaciłam za leczenie na miesiąc przelałam ponad 300zł), czyli [B][COLOR=#ff0000]Diesel ma 245zł , brakuje 55zł + koszt karmy[/COLOR][/B], proszę o pomoc, tym bardziej, ze większość deklaracji od czerwca, a Dieselek już placi za maj :). Czulabym się pewniej, gdyby byly deklaracje stałe na hotel i jedzenie . Martwę się, że porwałam się z motyką na słońce i nie dam rady.... Nie napisałam jeszcze, że Diesel strasznie walczył w burzą, każdy grzmot oszczekiwał:evil_lol: . A wczoraj, po spacerku, szczekał, zeby zwrócić na siebie uwagę, łep do góry jak wilki. Padło podejrzenie, ze może ma jakiś prapradziadków z malamutów :-o
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
wysłane 304 zł na leczenie nerek -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='wronka']Jeśli mówisz o Synoquin (schemat dawkowania się zgadza) to on nie jest lekiem, ale jedynie suplementem z grupy chondroprotetyków, więc nie ma co go porównywać z NLPZami (jak choćby Trocoxilem), których działanie jest zasadniczo dużo silniejsze. Synoquin zawiera podobne składniki (glukozamina, chondroityna itd.) jak Chondrocan, Caniviton, Arthroflex albo inne znane preparaty wspomagające stawy, jest natomiast wzbogacony o jakąś odmianę NNKT. Nie chcę studzić nadziei, bo może akurat by się sprawdził, ale na podstawie własnych doświadczeń obawiam się, że w przypadku zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej taki preparat można stosować jedynie jako wspomagacz terapii zasadniczej.[/QUOTE] dzięki za odpowiedz, ostudziłas nadzieje, ale po to pisałam, żeby dostać jakąś informację, vetka bardzo polecała....ale Aramiskowi potrzebne konkretne lekarswto, a nie tylko suplementy. A co np z podawaniem vit B6, B12 ( bardzo bolesnych :( ), bo też był w hoteliku,gdzie dziś byłam, psiak którego to postawilo na nogi