Jump to content
Dogomania

Beat2010

Members
  • Posts

    9210
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beat2010

  1. wspaniale :) popatrzcie na zdjęcie Zuzi-ona kuleje też na przednią, lewą łapkę, widze tam jakieś zgrubienie? a może to kolanko?
  2. [quote name='Doda_']kurczę.. zeby mial jak najwiecej kontaktu z czlowiekiem, zyl normalnie w domu, to nam potrzebny domowy dt... gdzie niewiele psiaków... :( nie znam takiego...szukam, pytam.... U kasi przystał jest malo psiaków, ale ona przyjmuje tylko suczki.[/QUOTE] niestety, nie jest suczką :),takiego właśnie życia dla niego pragnę choć na koniec, Doda, odpisałam na pw
  3. [quote name='Doda_']jestem na wątku Diesla... kochani, trzymajmy kciuki za Sonię, mam nadzieję że już po operacji :( jak tylko będzie gotowa do adopcji, myngey może ją przyjąć :)[/QUOTE] cudowna wiadomość :)
  4. [quote name='Malgoska']skąd dokąd ma być transport?[/QUOTE] Warszawa-Inowrocław
  5. Dziuniek, bardzo mi przykro......
  6. czekamy,poprosiłam dzis koleżanki o dyskretne rozejrzenie sie w sytuacji, nie chcę dopytywac sie ciągle , żeby nie była jak z Maksiem
  7. [quote name='Myngey']Sonia 210 zł + wet, małe gabaryty.[/QUOTE] Sonia nie jest z tych miniaturek, 40cm w kłębie, większa nieco od Zuzi, choć krótsza i mniej otyła:evil_lol:
  8. [quote name='Doda_']Super wieść :) może jakies nowe zdjecia???[/QUOTE] w hoteliku coś szwaknuje komputer, trzeba poczekac, Mnie sie marzy fillmik z Aramisem, ale nawet nie poprosze bo sama nie potrafię wgrywać z aparatu :eviltong: , to Kasi nie będę robić problemów swoimi zachciankami:evil_lol: . Mąż Kasi mówi, że to bardzo mądry owczar :multi:
  9. to pewna informacja o adopcji Poldusia, ale, jak pisze, Doda, poczekajmy aż znajdzie sie na wolności , to już dzis
  10. dzięki za obecnośc i deklaracja, zapisuję stałe: mdk8-5zł, agat21-30zl jolusia-10zl jednorazowa od Ala K-10zl+coś jeszcze Nie potrafie kopiować wpisów, to odpowiem na pytanie razem: W zimie, gdy były największe mrozy, zauważyłam, że cieknie mu z nosa katar, zgłosiłam , ale usłyszałam to taki czas, że wszyscy mają katar :(, jakiś miesiąc temu Diesel zaczął być leczony na zatoki, była juz diagnoza, że zatkana jedna z komor nosa ( chyba lewa), dostał antybiotyki , cały czas pociągał noskiem,w sb dowiedziałam się, zmieniono diagnozę na raka,tylko w jednej komorze, druga zdrowa, i ma te przerzuty-ponoć narazie niewielkie, nie znam się, najgorzej, że jak sie uderzy -to krwawi z noska, a uderza się często, bo nie widzi i wchodzi na przeszkody. Widać, że sił ma mniej niż 3-4 tyg temu, nie rzuca sie na kraty mijanych boksów, jsk miał w zwyczaju. Co do operacji-przeprowadza sie przy raku nosa, usuwa sie kawał zaatakowanego nosa, tu mi powiedziano, że ponieważ jest stary i ma przerzuty-nic nie będa robić , żeby go nie męczyć. Co lekarz to inna opinia, wiec nie wiem czy np w hoteliku lekarz nie doradzi jednak operacji. Rozpytuję się i Was bardzo proszę o szukanie, dobrego miejsca dla niego, jest problem z kontaktami Diesla z innymi psami, przez co takie otwarte hoteliki, gdzie wszystkie psy poruszają sie po jednej przestrzeni, czy domowe, bez możliwości oddzielenia Diesla-odpadają. Nie chcę, żeby był zamknięty w kojcu i tylko wypuszczany na spacery, to już ma teraz :( . Poprosilam koleżanki i zrobię dyżury, żeby choć każdego dnia miał spacer i przysmaki, tylko tyle moge mu w tej chwili ofiarować. To naprawdę dobry pies, bardzo mi go szkoda.
  11. [quote name='Maruda666']Był kastrowany ? :evil_lol: Po tym ,,olaniu" Kichot dał mu spokój ;) ?[/QUOTE] oba kastraty :( , niestety, goni nadal,tylko był nieco zdziwiony, że mokry, Koliś obsikuje budę jak nie ma odwagi podejść do futra ( 7,4kg czarnego futra)
  12. Na zdjęciu wygląda na dużego psa :) ona chodzi odrobinkę i potem tak lezy,bo łapki bolą, bardzo kontaktowa staruszka, co nie jest takie częste, najlepiej kontaktuje z gotowaną kurą :evil_lol:, śmietnik też jest OK:mad:
  13. [quote name='agusiazet'][quote name='Beat2010']o Matko, wielkie dzięki, jednorazowo czy stałe ? wpisałam na stałe,czy dobrze?[/QUOTE Jako stała, tak długo jak długo będzie trzeba:)[/QUOTE] obyy jak najdłużej, ale on słabnie w oczach, już spokojnie chodzi po rejonie, nie atakuje nawet boksów, co robił normalnie, odkąd stracił wzrok
  14. Maruda, Olena dzięki za obecność, zaglądajcie, wiadomość o raku - z soboty, jestem załamana
  15. [quote name='agusiazet']To ja 25 zł deklaruję, akurat Bonusik znalazł dom i wakat pieniężny mi się zrobił![/QUOTE] o Matko, wielkie dzięki, jednorazowo czy stałe ? wpisałam na stałe,czy dobrze?
  16. wklejam na wszystkie wątki moich obecnych i byłych podopiecznych: a tu prośba:błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Aramisa, Zuzi, Maksia i reszty,Diesel ma nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotw%C3%B3r-nosa-przerzuty-do-p%C5%82uc-%C5%9Blepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel?p=22133812#post22133812"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post22133812[/URL]
  17. wklejam na wszystkie wątki moich obecnych i byłych podopiecznych: a tu prośba:błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Zuzi, Soni,Maksia i reszty,Diesel ma nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post22133812
  18. wklejam na wszystkie wątki moich obecnych i byłych podopiecznych: a tu prośba:błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Zuzi, Maksia i reszty,Diesel ma nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotw%C3%B3r-nosa-przerzuty-do-p%C5%82uc-%C5%9Blepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel?p=22133812#post22133812"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post22133812[/URL]
  19. wklejam na wszystkie wątki moich obecnych i byłych podopiecznych: a tu prośba:błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Zuzi, Maksia i reszty,Diesel ma nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotw%C3%B3r-nosa-przerzuty-do-p%C5%82uc-%C5%9Blepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel?p=22133812#post22133812"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post22133812[/URL]
  20. błagam, zajrzyjcie do Diesla, to kolega Poldusia i reszty, nowotwór nosa, przerzuty do płuc , potrzebny hotelik, czyli , jak zawsze, najpierw pieniądze, niech nie umiera sam w schronie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253011-Nowotw%C3%B3r-nosa-przerzuty-do-p%C5%82uc-%C5%9Blepy-stary-pies-zero-deklaracji-na-hotel?p=22133812#post22133812[/url]
  21. DAROWIZNY DLA DIESLA: Fundacja Przytul Psa będzie wspomagać Dieselka co miesiąc, do kwoty 200zl, bardzo, bardzo dziękujemy :) Fundacja wspomagała Dieslka przez najgorsze finansowo miesiące, aż do stycznia 2015. Wielkie, wielkie dzięki za pomoc. marzec 2016 A deklaracje stałe - od maja 2017 jest mniej - 315zł, co miesiąc na sam hotelik potrzeba 400zł od stycznia 2018 jest wpłacanych 275zł stałych, brakuje 135zł na dt plus na leczenie :( 25zł-agusiazet-wpłacone stała za 05.14, 06.14,07.14,08.14 .09.14,10.14,11,14,12.14,1.15,2.15,3.15,4.15 - zakonczone wpłacanie deklaracji 10zl-jolusia wpłata za 05.14, 06.14,07.14,08.14,09.14,10.14, 11.14,...., 04.15,05.15,06.15. 07.15,9.15.10.15,11./15,12.15,1.16,2.16,3.16,4.16,5.16,6.16,7.16,8.16 +10zl jednorazowa, 9.16 +10zł jednorazowa,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17,8.17,9.10, 10.17,11.17, 12.17+jednorazowa 10zl,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18(20zł).1018(20zł) 5zł-mdk8-wplacone za 05.14,07.14,08.14,09,14,1o.14,11.14,12.14,1.15,2.15,3.15, 4.15,5.15,6.15,7.15,8.15,09.15,10.15.11.15,12.15,1.16,2.16,3.16,4.16,5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5,17,6,17,7.17,8.17,9.17, 10'17,11.17,12.17,1.18, 2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18 (10zł),10.18 (10zł), 10zł ( stałe 11,12.18) 25zł-ariete2503-wplacone za 05.14,06.14,07.14,08.14,09.14,10.14,11.14,12.14,1.15,2.15,3.15,4.15; 05.15,6.15,7.15,08.15,09.15,10.15,11.15,12.15,1.16,2.16,3.16,4.16.05.16,6.16,7.16,08.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17,8.17,9.17,10.17,11.17, 12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18.7.18,8.18,9.18.10.18,11.18,12.18 20z/od 11.15-30złł-Dorcia2-wplacone za 06.14,07.14,08.14,09.14,10.14,11.14,12.14, 01.15,02.15,03.15,04.15,05.15,06.15,07.15,8.15,9.15,10.15,11.15 ( 30zł),12.15 )30zł),1.16,2/16,3.16 ( 30zł),4.16 ( 30zł),5.16,6.16,07.16,08.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17, 7.17.8.17,9.17,10.17,11.17, 12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18.5.18,6.18,7.18.8.18,9.18,10.18,11.18 50zł-Magda S, od 0 5.17stała 20 zł- 06.14,07.15,08.14,09.14,10.14,11.14,12.14,1.15,2.15,3.15,4.15, 5.15,6.15,7.15,8.15,09.15,10.15,11.15,12.15,1.16 ( 70zł),2.16,3.16,4.16, 5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17, 3.17,4.17,5.17,6.17.7.17,8.17,9.17,10.17,11.17,12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18,10.18,11.18,12.18 20zł-Hania Sz- 06.14,07.14, , 11.14,12.14,1.15,2.15, 3.15,4.15,5.15,6.15,7.15,8.15,9.15,10.15,11.15,12.15,1.16,2.16,3.16,4.16, 5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17....11.17.....2.17,3.17...11.12(25zl), 1.19 20z/50złł/30zl od 05.16/40zł od 06.16, od 12.16 b-50zł-Basia K-zapłacone za 05.14 ( 100zł), 06.14,07,14,08.14,09.14,10.14,11.14,12.14 ; od stycznia 2015 -20zł 01.15, 02.15, 10zł dodatkowo za 03.15, stała za 03.15,04.15, 5-10.15 zapłacone 300zł, 11.15-04.16-zaplacila Basia 300zł,5.16,6-11.16 wpłacone 200zł, 12.16, 1.17+50zł na leczenie,100zł na stała 2.17,3.17, 4.17 ( 40zł), 5,6.17 ( po 50zł),7.17 ( 50zł),8.17-50zl,100zł 09.17,10.17),11.17,12.17,1.18,2.18, 150zł jednorazowa,100zł -za 03, 04.18, 150zł za 05,06,07.2018, 08.18,09.18, 10.18,11.18,12.18 30zł-Halina U.-zapłacone za 06.14,07.14 -od sierpnia wpłacała Basia K- 20,08.14,09.14,10.14,11.14,od grudnia 30zł od Halina U,12.14,1.15,2.15,3.15,4.15,5.15,6.15,7.15,....10.15,11.15,12.15,1.16,1.16,2.16, 3.16,4.16, 5.16,6.16-wstrzymana stała Lara_-10zł- zaplacone za 08.14,09.14, 10.14,11.14,12.14,01.15,02.15 ,3.15,04.15,05.15,6.15,przerwa, wpłata 03.16,4.16-nie ma wpłat 100zł-Małgosia M-zapłacone za 12.14,1.15 wstrzymana stała, 4.15, 5.15,6.15,7.15,8.15,9.15,10.15,11.15,12.15, wstrzymana stała 50zł/od 11.15 -70zł-Ala K 12.14, 1.15,2.15, 3.15,4.15,5.15, od kwietnia 60 zl,5.15,6.15,7.15,8.15.09.15,10,15,11.15 ( 70zł),12.15 (70zł),1.16,2.16,3.16,4.16,5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17,8.17,9.17,10.17,11.17, 12.17, 1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18,10.18,11.18,12.18,1.19 50zl/40zł/ 0d 12.15-50-Małgosia B-1.15, 2.15, 3.15,4.15,5.15 ( 30zł),6.15 ( 50zł),7.15 (50zł),08.15 ( 40zł),09.15 ( 40zł),12.15 ( 50zł),1.15 ( 50zł), 2.15 (50zł),3.16 ( 50zł)4.16 ( 50zł),5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17....07.17,08 .7,09.'17,10.17,11.17,12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18,10.18 30zl agat21- 05.14,07.14,08.14,09,14,1o.14,11.14,12.14,1.15,2.15,3.15, 4.15,5.15,6.15,7.15,8.15,09.15,10.15.11.15,12.15,1.16,2.16,3.16 ,4.16. 5.16,6.16,7.16,8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17. 7.17, 8.17,9.17,10.17,11.17,12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18,10.18,11.18 10zł-asiuniab ( od 06.15)- wpłaty- 06.15,7.15,8.15,9.15,10,15,11.15,12.15,1.16,2.16,3.16,4.16,5.16,6.16,7.16.8.16,9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17,8.17.9.17,10.17,11.17,12.17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18, 08.18,9.18,10.18, 11.18,12.18, 1.19 50zł - Elżbieta SZ.-3.16,4.16 ( tylko nie wiem czy to wpłata jednorazowa czy stała),5.16-jednorazowe wplaty 5zł - milagros od 09.2016. jest wplata 9.16,10.16,11.16,12.16,1.17,2.17,3.17,4.17,5.17,6.17,7.17,8.17,9.17,10.17,11.17,12,17,1.18,2.18,3.18,4.18,5.18,6.18,7.18,8.18,9.18,10.18,11.18,12.18, 1.19 !!!!!!!!!! od stycznia 2016 jest 360zł :( stałych, choc co miesiąc jednak mniej jest wpłat, bardzo , bardzo proszę o wpłacanie stałych deklaracji.. stale :) Stałe się zmniejszają, maj 2017 jest 315zl ,w styczniu 2018 jest tylko 275zł stałych deklaracje jednorazowe 10zł+coś-Ala K. wpłaty-maj +30zl-od agat21 +25zł-od ariete2504, stała za maj +200zł na badania-od Alinki +50zł_dorcia-stała za czerwiec+20zł dodatkowo +10zł-od wiosenki +100zl-stała od Basi za maj razem +415zł wydatki -maj-do policzenia -jedzenie-13,56+42,90zł -transport-33zł -pobyt w maju- 9dnix10zł=90zł razem 179,46 zostaje: 235,54zł -karma 2x20kg 118,40zl zostaje + 117,14zł czerwiec 2014 wplaty +30zl-agat21-stała za czerwiec +5zł-mdk5-stała za czerwiec +50zł-Agnieszka K +10zł-AlaK +25zł-ariete25-stała za czerwiec +25zł-agusiazet-stała za maj +100żl-azalia- na jedzenie Dieselka :) +50zł-Magda S-stała za czerwiec +20zł-od Hania Sz. za czerwiec +50zł-stała od Basi za czerwiec +50zł-stała za czerwiec od Haliny U. +20zł-jolusia, stała za maj i czerwiec +50zl-Maruda-bazarek zostaje +602,14 +273,50zł -z bazarku +10zł-wplata -Mirosław R +20zł-wpłata-Ala Ś razem+905,64zł +120zł-od Skarpety im. Talcott +25zł-stała od agusiazet za czerwiec razem: + 1050,64zł wydano: -198zł-lekarstwa -300zl-hotelik za czerwiec -17,84zł-apteka( rivanol woda utleniona , waciki) -23,64zl-karma -15zł-loperamid -89zł-antybioyk i probiotyk na 14dni ( wkleję rachunki jak wezmę z hoteliku) razem: +407,16zł LIPIEC 2014 -300zł-zapłacone za hotelik lipiec 2014 +50zł-Magda S na hotelik lipiec +20zł-od Ani i Zuzi +25zł-stała za lipiec-Ariete2503 +20zl-Hania Sz-stała za lipiec +51zł-sprzedaż pobazarkowa +30zł-agat21-stała za lipiec-hotelik +50zł-Basia-stała za lipiec-hotelik +50zł-Helena-stała za lipiec-hotelik +10zł-Dorcia +50zł-Magda S. +48,60-bazarek ciuchowy zostaje + 511, 76zł -81,81zł- puszki i mokre lipiec, połowa sierpnia -470zł-rinoskopia, płukanie nosa -55zł-benzyna-podróz Diesla na rinoskopię +40zł-stała od Dorci2, sierpień, wrzesien +10zl-stała od Jolusi, lipiec 14 -35,56-lekarstwa +32zl- od Marudy666 +114zł-mój bazarek zostaje +64,39złzł - jest malutki plus, potrzeba na usg jamy brzusznej 110zł+dojazd 40zł, na płukanie nosa 44zł+dojazd?, nie ma na karmę sucha w sierpniu na konto fundacji wpłynęło 50zł od Malwy-poszło we wrześniu 2014 na suchą karmę, czyli 112-50zł= 62zł z groszami zapłaciła Fundacja PRZYTULPSA :) bardzo dziękuję Malwie i Fundacji sierpień +50zł-stała od Magdy S. +30zł-agat21-stała za 08.14 +25zł-agusiazet-stała za 07.14 +5zł-mdk-stała za lipiec +200zł-Basia-stała za 08,09.14, na leczenie 100zł +20zł-Halina U-stała za 08.14 zostaje + 394,39zł -300zł-za hotelik w sierpniu +25zł-stała za sierpień od ariete +25zł-agusiazet za sierpień +10zł-jolusia za sierpień =206,50zł z mojego bazarku ciasteczkowego zostaje +360,89zł +5zl=deklaracja za sierpień od mdk jest 365,89zl -112,48zl-sucha karma-sierpień/wrzesień zostaje+253,41zł WRZESIEN +50zł-deklatacja od Magdy S. +30zł-stała za wrzesień od agat21 +10zł-stała za sierpień od Lara_ +25zł-stała od ariete za wrzesień +20zł-stała od Dorci za listopad -19,75zl-puszki za sierpien -22,45zl-puszki do 15.09 -20,90-fiprex -300zl-hotelik wrzesien zostaje +25,31zł +10zł-staa od jolusi za wrzesień +20zł-stała od Haliny za wrzesień +12zł-brakująca wplata z bazarku ciasteczkowego -24,74zł-karma puszki, olej, wrzesien zostaje +42,57zł PAŹDZIERNIK 2014 +50zl-stała za pażdziernik od Basi +20zł-stała za pażdziernik od Haliny zostaje + 112,57zl +50zł-stała od Magda S za październik zostaje + 162,57zł -20,90zł fiprex na październik zostaje 141,67zł +25zł-agusiazet stała za wrzesien +20zł-stała Dorcia za grudzień ( choc u mnie wychodzi, że za styczeń) +5zł-mdk stała za wrzesień +25zł-ariete-stała za pazdziernik zostaje+216,67zł +112,48zł -zwrot z Fundacji Przytulpsa za karmę -20,90zł- fiprex na październik zostaje 308,25zł -34,65zł-mokra karma, olej na pażdziernik -300zl- hotelik w pażdzierniku zostaje -26,25zł +30zł-stała za pażdziernik 0d agat21 zostaje +3,75zł +10zl-stała od _lara za 09.14 zostaje +13,75zł +189zł - mojego bazarku z przetworami -110zł-usg , do zaplaty jeszcze koszt benzyny zostaje: + 92,75zł -111,32zł-karma 10.14, 1.14 zostaje -18,57zł LISTOPAD +50zł-stała od Basi-11.14 +20zł-stała od Haliny-11.14 +5zł-mdk, stała 11.14 +50zł-Magda S-stała 11.14 +20zl-stała od Dorci-02.15 zostaje+ 126,43zł -20,9zł- fiprex zostaje +105,53zł -43,58zł -karma mokra, olej-na listopad zostaje +61,95zł +105zł-od Zuzi +25zł-stała od agusiazet zostaje +191,95zl +110zł-zwrot za usg od Fundacji Przytul Psa zostaje _+301,95zł +20zł-stała od Hani Sz.,11.14 + 25zł-stała od ariete-11.14 zostaje +346,95zł -330zł-hotelik za 11,14, benzyna za wyjazd na usg zostaje +16,95zł +10zł - stala od Lary zostaje + 26,95zł +30zł-od Oleny84 zostaje + 56,95zł +111,52zl-Fundacja przytul Psa zapłacila za karmę sucha kupioną przez ze mnie na pażdziernik i grudzień +20zł-Dorcia- stała za 03.15 +mdk8-5zł-stała za 11.14 + 50zł - Basia K , stała za 12.14 +25zł-agusiazet-stała za 11.14 zostaje + 268,47zł grudzień 2014 +60zł-stała za 11.14,12,.14 od Agat21 +100zł-stała od Małgosi M +50zł-od Alik ( do potwierdzxenia) zostało +478,47zł -15zł-obrózka zostało +463,47zł -300 zł - hotelik za grudzień 2014 + 50 zł - stała od Basi K za styczeń, luty, 1/2 marzec 2015 +25zl- od ariete stała za 12.14 +10zl - stała od jolusi za 10.14 +30zł-stała od Haliny U. za 12.14 zostaje 278,47zł -112,48zł-sucha karma na grudzień, styczeń zostaje + 165,99zł +10zł -stała od Lary zostaje + 175,99zł +20zł-stała od Dorci, 03.15 +5zł- - stała od mdk-12.14 +25zł-stała od agunizet za 12.14 zostaje +225,99zł STYCZEN 2015 +20zł-stała od Hania Sz-12.14 +20zł-stała od HaniaSDz-1.15 +25zł-stała od ariete -1.15 +50zł-stała od Magda S-1.15 +50zł-stała od Małgosia B-1.15 +100zl-stała od Małgosia m-1.15 - 300zł- za hotelik 1.15 zostaje + 190,99zł +50zl-stała od Ala k zostaje +240,99zł +30zł-stała od agat21-01.15 +10zl -stała od Lara +30zł-stala od Haliny U +112,30zl-zwrot od Przytul Psa za karme grudzień, styczeń zostaje +423,29zł -42,20zl - mokra karma za grudzien -9,36zł-za olej , grudzien,s tyczeń zostało +371,73zł +25zł-stala za styczeń od Agusiazet +50zł-stała za luty od Magda S zostało+ 446,73 zł +25zł- stała za luty od Ariete zostało + 471,73zł LUTY 2015 +5zł-stała od mdk8, styczeń +50zł-stała od Ala K-luty 2015 -300zł- hotelik z luty 2015 zostało 126,73zł +20zxł- stała od Dorci +50zł-stała od Małgosi B za 02.15 +10zl- stała od Lara +30zł-stała od Halina U +20zł-stała od Hania Sz. zostaje+256,73zł -112,48zł sucha karma na luty i marzec zostaje + 144,25zł +35,50 zł z bazarku walentynkowego +30zł -agat -stala za luty 2015 zostaje +209,75zł -84,36zł karma mokra 01,02. 2015 -20,90zł fiprex zostaje +104,49zł +20zł- stała od Basi K zostaje + 124,49zł +50zł-stała za 03.15 od Magda S +25zł-stała od ariete za 03.15 +5zł-stała od mdk8 za 02.15 +50zł-stała od Ala K -marzec 2015 zostaje +254,49zł MARZEC 2015 +25zł-stała od agusuazet +20zł-stała od Dorcia za maj 2015 -300zł- za hotel marzec 2015 zostaje -0,51 zł +120zł- jednorazowe od Olena +10zł-stała od Jolusia +30zl-stała od Halina U. jest + 139,49zł +20zł-stała 03.15 Hania Sz. +30zł_Agat stała za marzec 2015 +43,70zł z bazarku ciuchowego zostaje +233,19zł -38,20 mojkra karma 03.15 -9,0 olej 02,03.15 zostaje + 185,99zł +10zł =Lara , stała za 01.15 +50zl -stala od malgosi b za 03.15 zostaje +245,99zł +5zł - stała za marzec od mdk +25zł-stała za 03.15od agusiazet -20,90zł-fiprex na kwiecień 2015 KWIECIEŃ +50zł - stala za 04.15 od Magda S +100zł- stała za 4.15 od Małgosi M +25zl-stała od ariete za 04.15 -112,48zl - karma bosch na kwiecień i maj, 40 kg +20zl-stała od Basi K +20zl-stała od Dorci +60zł-stała od Ali K ( jest o 10zl więcej, muszę sie dopytać czy nie na pomyłki) + 279,50zl - z bazarku wielkanocnego -300zł -hoteli kwiecień 2015 zostaje +397,11 zł -120zł-usg, 2.04.15 +20zl-stała od Hani Sz. za kwiecień 2015 zostaje +297,11zł +30zł- jednorazowa wpłata od Olena 84 +30zł- stała za 03.15 od Halina U +30zł-stała za 04.15 od agat31 zostaję +387,11zł +100zł -od asiuniaab ( dpsprawdzenia kwota) -300zł- leczenie Diesla, kwiecień 2015 zostaje + 187,11 zł -45zł - mokra karma i olej na kwiecień zostaje +142,11 zł +50zł -stała od Małgosi B za kwiecień 2015 zostaje + 192,11 zł + 100zł - stała od Małgosi M + 50 zł - stała od Magda S + 25 zł - stała od ariete + 25zł - stała od agusiazet + z bazarku 88,70 xl Zostaje +480,81zl+z MAJ 2015 ×60 zł - stała od Ala K -maj 2015 Zostaje +540,81 ZŁ -250 za leczenie w kwietniu - dopłata do 100% leczenia +30zł-agat21 +30zł-Halina U +20zł - Jolusia +20zł-Hania Sz +20zł-Dorcia +300zł-Basia K -300zł-wplata za maj do hoteliku -20,90zl- fiprex zostaje +389,91zł +20zł-Lara zostaje + 409,01zł +30zl - deklaracja od Małgosi B - 43,36zł- puszki, olej na maj 15 czerwiec 2015 +25zł-stała od ariete +60zł-stała od Ala K +5zł-stała od mdk +20zł-dorcia +50zł-Magda S jest +555,65 zł -300zł - opłata za hotelik 06.2015 zostaje +255,65 +100zł - stała od Małgosi M +20zł - stałaod Hani Sz +30zł-stała od Haliny U zostaje +405,65zł -112,48zł - sucha karma na czerwiec i lipiec 2015 -20zł - szczepienie p wściekliźnie zostaje + 273,17zł +30zł-stała -agat 21 +40zł - stała za 06.15 od Małgosi B. +5zl-stała od mdk8 za 06.15 jest 348,17zł -20,90zł fiprex na czerwiec jest +327,27zł LIPIEC +20zł - stala za 09.15 od Dorci +50zł - stała za 07.15 od Magda S +25zł-stala za 07.15 od ariete +10zł-stała za 06.15 od asiuniab +60zł-stała za 07.15 od Ala K. - 76,52 puszki i olej za czerwiec i lipiec jest +415,75zł - zakupy +100zł - Małgosia M -300zł - hotelik za lipiec 2015 zostaje +215,75 -20,90 - fiprex +30zł - stała od agat za 07.15 +30zł -stala od Halina U +20zl-stała od Hania Sz, 07.15 jest +274,85zł -59,20 zł- karma na sierpien zostaje + 215,65 zł -180zł-wizyta i leczenie Diesla zostaje +35,65zł +10zł -stała za lipiec od Lara -100zł - wysłane na gotowane jedzenie -54,35zł +5zł - stała od mdk, 07.15 na minusie -49,35zł -170zł - badanie krwi, antybiotyki -8,90-probiotyk jest duży minus!!!! -228,25zł SIERPIEŃ +100zł -Olena na leczenie +25zł-ariete, stała za 8.15 +50zł-Magda S, stała za 8.15 +60zł - stała od Ala k za 8.15 +50zł - stała od Dorci plus leczenie +10zł - stała za 8.15 0d asiuni +100zł -stała za 8.15 od Małgosi M +30zł - stała od Agat za 8.15 +20zł - stała od Hania Sz za 8.15 +266,79zł +30zł - stała od Halina U. +12zł -zwrot z zadatku na jedzenie -300zł - za hotelik w sierpniu zostaje +8,79zł +20zł - stała od jolusia, 07,08.15 -59,20zł - sucha karma na wrzesień zostaje - 30,41 zł -64,97zł - za karmę mokrą na sierpień i polowe września -26,99zł - fiprex na sierpień zostaje - 122,37zł WRZESIEŃ +30zl-stala od dorci- +5zł-stała od mdk8-8.15 +60zł-stała od AlaK-09.15 +25zł-stała od ariete za 09.15 +10zl-stała od asiuniab-9.15 +50zł-stała od Małgosia B-07.15 +10zł - stała od jolusi za 08.15 zostaje +67,63zl -300zl - hotelik za 9.15 zostaje -232,37zł +30zł - stała od Halina U zostaje -202,37zł +20zxł = stała od Hania Sz zostaje - 182,37zł +30zł - stała od agat -20,90 - fiprex wrzesień zostaje -173,27zł -20,90zł - puszki na połowe września minus na koncie -191,47 +40zł - stała od Małgosi B +48zł-od Oleny na leczenie +50zł-od Magdy S na pazdziernik stała +20zł - od agat 21 -na leczenie? stała za pażdziernik? -100zł - plukanie nosa wrzesien 2015 zostaje -133,47zł ( ciągle minus) +40zł-jednorazowa od dorci ( na biorezonans ) do oddzielnego rozlczenia zostaje -133,47 +40zł z bazarku +221zł zostaje + 87,53 +40zł +5zł - stala od mdk 09.15 PAŹDZIERNIK 2015 +30zł - stała od Dorci +200zł - stała od Małgosi M za 09.15,10.15 +25zł - stala za 10.15 od ariete +60zl-stała od Ali K za 10,15 +10zł - stala od asiuniab, 10.15 +20zł-stała od Hani SZ za 10.15 - 38,19 - puszki, olej na 10.15 -300zł - hotelik na 10.15 zostaje +99,34zł + 40zł na leczenie +30zł - stała od adat za 10.15 -59,20zł - karma sucha Bosch na październik zostaje +70,14zł + 40zł na biorezonans +30zl - stała od Halina U, 10.15 -60zł - biorezonans +10zł -stała od jolusi zostaje +90,14 zł +40zł - stała od Małgosi B -20,90 fiprex zostaje +109,24zł LISTOPAD +25zł - stala od ariete za 11.15 +70zł - stała od Ala K +30zł - stała od dorci +5zł - stała od mdk -70zł - weterynarz -29,90 zł - puszki na listopad +10zł-asiuniab stała +20zł Hania Sz - stała zostaje +169,34zł -59,20zl - kama Bosch na listopad +50zł - stała od Magda S za 11.15 -10zł - częsciowy koszt benzyny - wyjazd do weta z Dieslem +30zł-stała od Halina U +30zł - stała od agat +300zł - stała od Basia K 11.15 do 04.16 -300zł - za hotelik 11.15 +10zl - stala od jolusi za 11.15 zostaje +220,14zł -20,90 zł zostało +199,24zł +100zł - stała za 11.15 od Małgosi M GRUDZIEŃ +50zł - stała za 12.15 od Magdy S +30zł - stała od Dorci za 2.16 +25zł - stala za 12.15 od ariete +10zł - stała od asiuniab -70zł - wizyta u veta -39,5 - za benzynę do hoteliku i lekarza -39,9- za puszki grudzień 2015 zostaje +264,84zł +30zł - stała za 12.15 od agat21 -55,24zl - karma Boscha na grudzień -300zł - hotelik za grudzień zostaje - 60,4 zł +30zl - stała od Halina U za 12.15 +10zł-stała od jolusia za 12.15 zostaje -20,4zł +5zł - stała od mdk za 11.15 zostaje - 15,40 zł +20zł - stała od Hania Sz 12.15 STYCZEŃ2016 +70zł-stała od Magdy S -26,90 fiprex 20.12.15 zostaje +47,70zł +50zł-stała od Małgosi B za 12.15 +5zł - od mdk za 12.15 +25zł od ariete za 1.16 +100zl-stala od Małgosi M za 12.15 +30zł - stala od dorci +70zł - stala od Ala K +10zł-stala od asiuniab -300zł - za hotelik 1.16 zostaje +37.70zł -55,24. karma sucha na 1.16 zostaje -17,54zł +30zł - stała od Halina U za 1.16 +20zł - stała od Hania Sz za 1.16 +30zł -stała od agat +50zł - stała od Małgosia B -31,1-puszki na 1.16 -135zł-wizyta u veta, 17.1.16 zostaje - 53,64zł -13zł za benzyne hotelik-lecznica +10zł - stała od jolusia, 1.16 zostaje -56,40zł +10zł -jednorazowa na leczenie od jolusia +5zł-stała od mdk za 1.16 -10,90-hepatil LUTY 2016 +50zł-stała od Magd S za 2.16 +70zł - stała od Ala K +30zł-stała od dorcia +25zł-stala od ariete -20zł-chip -52zł-sucha karma na luty -28,90 - puszki na luty -13,50 benzyna do hoteliku na film promocyjny zostaje +8.30zł +10zl-stała od asiuniab za 2.16 +20zł - stała od Hani Sz +30zł-stała za 2.16 od Halina U. -305zł - hotelik za 2.16 i koszt wysyłki lekarstw zostaje -236,70 zł z bazarku walentynkowego +300zł zostaje +63,30zł zamówione- 65zł - obroża kiltex-niezapłacone+ +40zł- od Agat stala i na leczenie karmimypsiaki.pl ofiarowało dla Diesla mokrą karmę Dolina Noteci na 3 mies ( marzec, kwiecień, maj 2016 i suchą na marzec 2016) +10zl -stala od jolusia za 2.16 +5zł - stał od mdk za 02,16 -30zł - dopłata do chipa biorezonans MARZEC 2016 +30zł - dorcia stała za 3.16 +50zł - wplata od Elżbieta Sz. na koncie +128,30zł +70zł-stała od Ala k za 3.16 +25zł-stała za 03.16 od ariete +50zł-stała za 02.16 od Małgosia B +10zł-asiuniab-stała za 03.16 +20zl _ Hania Sz- stala na 3.16 + 70 zl -Magda S -stala za 3.16 -300zł- hotelik za 3.16 zostaje +53,30zl ( do zaplacenia obróżka i lekarstwa u dorci) +30zł - stała od Halina U. -65zł - obróżka do końca 09.2016 -105 - wizyta u dr Garncarza, lekarstwa -22zł- benzyna na wyjazd na badania zostaje - 108,70zł +40zl - stała od agat za 03.16 +10zł - stała od Lara zostaje - 58,70zł zbieramy na zabieg, koszt 500zł +60zł Małgorzata Kuhn z fb +20zł - Karolina Kwinta z fb +100zł - EMILIA WOJSIAT-MATEJKO z fb +50zł - Elwira Dołowy z fb +200zł - od Skarpety im. Talcott +10zł - od Ewa Maja z fb -585zł - zabieg u dr Garncarza -podróz dorcia założyła 50zł za leczenie grzyba i 80zł za leki na stawy-oddane 90,84zl, pozostało do oddania 39,16-oddane wszystko -10,99-hepatil zostaje -214zł +200zł - z bazarku +10zl-stała od jolusia za 3.16 zostaje -4zł KWIECIEŃ +30zł-stała od dorcia +50zl-stala od Magda S +22zł - dokladka z bazaru świątecznego +5zl - stala od mdk za 03.16 -27,50-zwrot za benzynę na wyjazd na zabieg +25zł-ariete, stała za 04.16 +70zł-Ala k-stała za 04.16 +200zł- od Anonimowej Wielbicielki +50zł-stała?od Elżbiety Sz. -300zł - hotelik 04.16 -80,85zł - karma sucha-04.16 +10zł-stała od asiuniab 04.16 +20zł-stała od Hania Sz04.16 +50zł-stała od Małgosia B 03.16 +30zł-stala d Halina U za 4.16 +30zl-stala za 04.16 od agat (oddajemy dług dorci za biorezonans i leki heel na stawy 80+50-(80,85 + 9,99)=39,16 został do oddania -oddane) -90,84zł-oddane dorci w zakupach dla Ralfa :) zostaje +88,81zł +40zł- z bazarku Oleny +10zl - stała od Lary za 4.16 +10zl-stała 4.16 od jolusi -10,99 zl - hepatil -39,16zł - oddany dług dorci zostaje +98,66zł +50zl-stala od Magda S -05.16 -110zł- leczenie -43zł-benzyna , hoteli-Wwa i z powrotem -135km zostaje -4,34zł -86,24zł - karma sucha Brit 15kg na maj MAJ 2016 +25zł-stała od ariete 05.16 +70zl-stała od Ala K 05.16 +30zł-stala od dorci, 06.16 +5zł-stala od mdk za 04.16 +10zl - stała od asiuniab 05.16 +50zł- stała od Małgosia B za 4.16 zostaje +99,42z -300zl hotelik za maj 2016 zostaje -200,58zl +20zl -Hania Sz za 5.16 +30zl-agat21 za 5.16 +30zl-Halina U za 5.16 +30zl -stała za 05.16 od Basi K. -50zl - lekarstwo pgrzybiczne Zostaje -140,58zl +10zł-stała od jolusi za maj 2016 +5zł-stała od mdk za maj 2016 +50zł-z bazarku na fb CZERWIEC 2016 +30zł-stała od dorci zostaje -45,58zł +25zl-stała za czerwiec od ariete +50zł - stała od Elżbieta Sz. +50zł-stała czerwiec 16 od Magda S +70zł- stała 06.16 od Ala k +10zł - stała 06.16 od asiuniab -85zł-sucha karma Brit senior 15kg na 06.16 -174zl- leczenie 5.06.16 -32 benzyna do hoteliku i lecznicy ( 100km, 6,9l/100km, 4,69zl/1l) +30zł- stała od agat21 zostaje -101,58zł +30zł-stała od Haliny U -06.16 +50zł-stała 05.16 od Małgorzaty B +30zł-jednorazowa wplata z fb od Małgorzaty Barbary v.K. -300zł- opłata za hotelik w 06.16 zostaje -291,58zł +20zł-stała od Hani Sz na 06.16 +5zł-stala od mdk8 za 06.16 +10zl-stala za 06.16 od jolusia lipiec +50zl-stala za 07.16 od Magda S +30zł-jednorazowa od Oleny +25zł - stala od ariete za 07.16 +70zl-stała od Ala K za 07.16 +30zł-stała od dorcia za 07.16 +30zł-stala od agat21 +10zł-stała od asiuniab -60zł-wizyta u dr w Raszynie zostaje -71,58zł -koszt benzyny (114km, 6.9l/100km. 4,31zł/l) -33,90zł zostaje - 105,48zł +50zl - stala od malgosi b za 06.16 +20zł - stała od Hani sz. za 07.16 zostaje -35,48zł -300zł - hotelik lipiec 2016 -288,52zł - karma sucha na lipiec i sierpień, mokra na lipiec, 1/2 but. syropu arthoflex +292,32zł - z bazarku dorci 9,76 saldo Czupurka z bazarku od dorci 1,91 saldo z rozliczeń od dorci zostaje -320,01zł +5zł - stala od mdk za 07.16 +10zł-stala od jolusi za 07.16 +25zł-stała od ariete za 08.16 +200zł - stała od Basi K za 06-11.16 +50ZŁ-STAŁA 08.16 od Magda S -80zł-leczenie u dr Mirkowskiego ( grzyb, wątroba), szczepienie pwściekliźnie) -33zł - benzyna (102km. 7,8l/100km. 4,19zl/1l) zostaje -143,01zł +100zł-bazarek z ciastkami zostaje -43,01zł SIERPIEŃ +30zł-stała od dorci +70zł-stała od Ali +30zł-stała od agat +10-zł-stala od asiunia -300zł-hotelik za sierpień zostaje -233,01zł +100zl - stałe za 7, 8.16 od Małgosi B +10zł - przekazane przez Marudę od Czupurka +5zł-stała od mdk za 08.16 zostaje na minusie - 118,01 +20zł - stała od jolusi+jednorazowa WRZESIEŃ 2016 +50zł - stala od Magda S za 09.16 +70zl- stała od Ala K +10zł-stała od asiuniab +25zl-stała od ariete -ok- 54,99zł - karma za 08.16 ( oddać dorci) -136,86 zł puszki i sucha karma 09.16-oddać dorci, bo założyła za zakupy-oddane +5zł-stała od milagros za 9.16 +20zł-stała za 09.16 od Hani Sz. +30zł-stała od agat21 za 09.16 -140zł -usg -50zł-wizyta u dr Garncarza - założyła dorcia -300zł - hotelik 09.16 - 55,4zl:2= 27,7zl benzyna na spółkę z Ralfem ( 145,4km. 8,3l/100km, 4,59zł/litr) zostaje -355,71zł +20zł od jolusi ( stała za 09.16 i jednorazowa 10zł) +150zł - jednorazowa od Agi V z fb zostaje -185,71zl +5zł-stała od mdk za 09.16 zostaje - 180,71zł PAŹDZIERNIK 2016 + 315zł z bazarku czekoladowego dorci -214,85zł - splacony dług u dorci za karmę i 50zł za wizytę u dr Garncarza +27,7zł - od Ralfa za benzynę na badania we wrześniu +10zł-stała 10.16 od asiuniab +30zł-stała od dorcia +70zł-stała od Ala K za 10.16 +25zł-stała od ariete za 10.16 zostaje +82,14zł +50zł-stała od Magda S +20zł-stała od Hania Sz +5zł-stała od milagros -116zł-wizyta u dr Mirkowskiego, obroża Kiltix pkleszczowa zostaje +41,14zł -36,60.benzyna ( 7,5l/100km, 4,38zł/1l,111,50 km) - 202,77.karma sucha i puszki na 10.16, 1/2 syropu Artroflex +30zł-stała od agat +193zł - z bazarku dorci ( do oddania dorci 9,77zł) zostaje +24,77zł -300zł - za hotelik 10.16 zostaje -275,23zł +50zł - stała od Malgosi B +10zł-stała od jolusia za 10.16 +50zł-stała od Magda S za 11.16 zostaje -165,23zł LUSTOPAD 2016 +30zł-dorcia, stała +25zł-ariete, stała za 11.16 +70zł-Ala K, stała za 11.16 +10zł-asiuniab-stała za 11.16 -90zł-wizyta u dr Mirkowskiego, badania krwi -36zł -benzyna na przewóz ze Stefanowa do Warszawy, 101 km, 8,3l/100km.chyba 4,32zł/l -50zł-zapłata za hotelik u Izy, listopad -335-zapłata za dt u Agi, listopad -ok.36 - puszki do Izy za listopad, oddać dorci +5zł-mdk stała zostaje -572,23zł +5zł-milagros - stała +30zl- agat - stała +20zł-stała 11.16 od Hani Sz. +150zł - od Basi K-stałe za 12.16, 1.17, na leczenie 50zł zostaje -367,23zł - 33zł za syrop na stawy, do oddania Ralfowi czyli dorci ( 33 + 9.77+36zł=79zł ) +5zł- stała od mdk, 11.16 +10zl-sdtała od jolusia,11.16 +50zł-stałaodMałgosiaB,10.11 GRUDZIEŃ +25zł-stała od ariete +70zl-stała od Ali K +50zł-stała od Magdy S +10zł-stała od asiuniab +30zł-stała od agat21 +30zł-staŁA od dorci +20zł-stała od Hani Sz +5zł-stała od milagro -400zł- za hotelik 12.16 +83,50zł-bazarek na 3 cele +357zł-bazarek z przetworami zostaje - 54,73zł +50zł- stała od Magda S za 1.17 +9zł - dorcia oddała, bo za dużo naliczyłam zwrotu -135,54 - arthoflex, 500ml +50zl-stala od Małgosia B +5zł - stała 12.16 od mdk +10zł - stala 12.16 od jolusia zostaje -66,23zł +STYCZEŃ 2017 225zl z bazarku świątecznego ( ciastka) +30zł - stała od dorci +20zł - z bazarku Oleny +198zł - z bazarków dorci +25zł - stała 1.17 od ariete +10zł-stała 1.17 od asiuniab +70zł - stała od Ali K. 1.17 -400zł - za hotelik, 1.17 +10zł - stala od Jolusi za 1.17 +20zł - stala od Hani Sz za 1.17 +30zł - stala od agat21 za 1.17 +5zł-stala od milagros za 1.17 +438zł - za bazarków dorci +50zł - stała od Magdy S za 2.17 +50zł - stała od Malgosi B LUTY 2017 +5zł - stała od mdk za 1.17 +70zł - stała od Ala K za 2.17 +25zł - stała od ariete za 2.17 +30zł - stała od dorci za 3.17 -80zl - wizyta i kropelki od dr Garncarza -13zł - benzyna do leczn icy -400zł - hotelik za 02.17 zostaje +315,77zł +30zł-stała za 2.17 od agat +10zł -stała za 2.17 od asiuniab +5zł od milagros za 2.17 -190zł - wizyta u veta, karsivan, hepa -19zł - benzyna do veta +20zł - stała od HaniaSz +117zł bazarek walentynki +10zl-stala od jolusi zostaje +298.77zł MARZEC 2017 +50zl-stała od Magda S +30zł- stała od dorcia +70zł-stała od Ala K +30zł-stała od agat 20zł-stała od Hania Sz +5zł-stała od mdk +10zł-stała od asiuniab +25zł-stała od ariete -400zł - hotelik i jedzenie za 03.17 +10zł-stała od jolusi zostaje+148,77zł +100zl-stala od Basi K za 2,3.17 +50zl-stala od Malgosi B za 1.17 +25zl-jednorazowa od Ewy O. -42zł - lekarstwo kefarat +30zł-stała od dorci KWIECIEŃ 2017 +25zł - stała od ariete za 04.17 +70zł - stała od Ala k za 04.17 +10zł - stała od Jolusi za 04.17 +10zł - stała od asiniab za 04.17 +50zł - stala od Magda S za 4,17 -63,05zł - obróżka pkleszczowa -400zł - za hotelik 04.2017 zostaje +13,72zł +5zł-stała od milagro +20zł - stała od Hania Sz +30zł - stała od agat31 +40zł - stala od Basia K +102zł - z bazarku wielkanocnego zostaje +205,72zł +50zł-stała od Małgosia B +5zl - stała od mdk za 4.17 +5zł - stała od milagros za 04.17 zostaje +269,72 MAJ 2017 -400zł-za hotelik 05.17 +30zł-stala od dorci +10zł-stała od asiuniab +25zł-stała od ariete +50zł - stała od Malgosi B +20zł-stala od Hani Sz +30zł - stala od agat21 +100zł - stałe od Basi K za 5,6.17 +10zł - stała od Jolusi za 05.17 +20zl-stała od Magda s za 05.17 +20zł-stala od Magda S za 06.17 -267zł-leczenie gronkowca ( wymaz, leki, lekarz) +11,43 od milagros z bazarku zostaje -70,85zł CZERWIEC 2017 +25zł- stała od ariete za 06.17 +30zł-stala od dorci za 06.17 +5zł-stała od mdk8 za 06.17 +70zł-stała od Ala K za 06.17 +25zł - z bazarku milagros -400zł - za czewriec 20`7, hotelik, jedzenie zostaje -315,85zł +30zl- stała od Agat +50zl - stała od Basi +10zl-stała od asiuniab zostaje -230,85zł +10zl- stała 06.17 od jolusi +50zł-stala od Małgosi B zostaje -170,85zł LIPIEC 2017 +30zł-dorcia stała +25zł-ariete, stała +5zl- milagros +70zł-stala od Ali K +20zł-stała od Magdy S -400zł-hotelik i jedzenia za 07.2017 zostaje -420,85zł +30zł-stala od agat +10zł-stala od jolusia +356zł- z 3 bazarków od dorci +5zl-stała od mdk za lipiec 2017 zostaje -19,8zł SIERPIEŃ 2017 +50zł-stala od Basi K +20zł-stała od Magda S. -400zł-za hotelik i jedzenie w 08.17 -25zł-szczepienie wścieklizny -.....- antybiotyk +30 zl - stala - dorcia +25zl - stała od ariete za 08.17 +70zł-stała od Ala K za 08.17 +5zł-stała od milagros +30zł - stała od agat21 +10zł-stała od asiuniab +5zł-stała od mdk za 08.17 +10zł-stała od jolusia za 08.17 -200zł - za cartrophen zostaje -389,8 WRZESIEŃ 2017 -400zł za hotelik 09.17 +30zł-stała od dorci +70zł-stała od Ali K za 09.17 +25zł-stała od ariete za 09.17 +20zł-stała od Magda s za 09.17 +100zł - stała od Małgosi B za 07.17, 08.17 +100zł - stała od Basi K za 09.17, 10.17 -444,80zl +5zl- stala od milagros +30zl -stala od agat21 +10z-stala od asiunia +10z-stala od jolusia +5zl-stala od mdk +15,50-z bazarku milagros zostaje dług -369,30 PAŻDZIERNIK 2017 +20zl-Magda S-stala za 10.17 +25zl-stała od ariete za 10.17 +100 zl - stale za 09,10'17 od Malgosi +75 zl - jednorazowa od Gosi O. +30zł-stała od agat21 +5zł-stała od milagros +30zł-stała od dorcia +70zł-stała od Ala K -400zł - zapłacone za hotelik i jedzenie zostaje na minusie -414,30zł +10 zl- asiunia +5zl- mdk +10zl - jolusia +390zł- od ariete zostaje +0,70 zł LISTOPAD 2017 +70zl - stala od Ala k +20 zl - stala -Magda S +25zl - stala - ariete +50zl - stala Basia K +5zl - stala - milagros +20zl -stala za grudzien???- Magda S +30zl - stala - dorcia +20zl - stala - Hania -400zl - za hotelik 11.2017 +30zł-stała od agat +10zł-stała od asiunia +50zł-stała od Małgosia B zostalo( na minusie) -69,30zł -70zl-obroza Kiltix, zalozona 4.11.17 +10z-stala jolusi za 11.17 +5z-stala mdk za 11.17 +20zl - stala Magda S za 1.18 zostalo -104,30zl Grudzień 2017 +25zl - stała od ariete +70zl - stała od Ala K +50zl - stała od Basia K +30zl - stala od dorci +5zł - stała od milagros -350 zł - za hotelik 12.17 +10zl-stala od asiuniab +30zl - stala od agat zostaje -234,30zł zaliczka na leczenie -100zł +10zl - stala od jolusi za 12.17 +10zl -jednorazowa od jolusi +5 zl stała od mdk za 12.17 zostaje -309,30zł STYCZEN 2018 +30zł- stała za 1.18 od Dorci +70zł - stała za 1.18 od Ala K +100zł - stałe za 1,2.18 od Basi K +26 - z7 zl bazarku z ciasteczkami +25zl-stała za 1.18 od ariete +30zl-stała za 1.18 od agat +5zl - stala od milagros za 1.18 -400zl-za dt styczen 2018 -74zł--druga zaliczka za leczenie Diesla 1 grudniu 2017 (razem 174zł) zostaje -256,30zł +10zl - stala od asiunia 1.18 +50zl - stala od Malgosia B za 12.17 +153zl - z bazarku dorci +5zl-stała od mdk za 1.18 +20zł-stała od Magda S za 02.18 zostaje :-18,30zł +10zł-stała od jolusia Luty 2018 +25zł-stała od ariete +70zł-stała od Ala K +30zł-stała 02.18 od dorci +5zł-stała 02.18 od milagros +150zl- jednorazowa - Basia K +100zł - 2 stałe (01.18, 02.18) od Małgosia B -250zl - I rata za hotelik 2.18 +30zl - stała 2.18 od agat +10zł - stala 2.18 od asiuniab -150zl - druga rata za hotelik 2.18 +5zł - stała 02.18 od mdk zostaje +16,70zł +100zl - stala za 03,04.2018 od Basi K +20zł - Hania Sz za 02.2018 +10zł - jolusia za 02.2018 +20zł-Magda S za 03.2018 +5zł - mdk za 02.2018 MARZEC 2018 +25zl-ariete za 03.18 +30zl-dorcia za 03.18 +70zl-Ala K za 03.18 +30zł-agat za 03.18 +5zl-milagros za 3.18 +10zł-asiuniab -400zł - dt za marzec 2018 -30zł-za lekarza i krople do oka +50zł-stała od Małgosi B-03.18 brakuje -58,30zł +10zł-stała za 03.18 od jolusi +5zł-stała od mdk za 3.18 +20zl-stala od Magda S za 04.18 +214zl-z bazarku z przetworami -92zl-wizyta i lekarstwo - dr Garncarz zostaje +98,70 -140zł-usg u dr Marcinskiego zostało -41,30zł KWIECIEŃ 2018 +30zł-stała od dorci +25zł-stała od ariete +70zł-stała od Ala K +20zl- stala od Hani sz +30zl-stala 04.18 od agata +5zl- stala od milagros - 04.18 -42zl - cimalgex na 7 dni -60zł-wizyta u dr Mirkowskiego -18zł- benzyna na wizytę -400zł - opłata za dt 04.2018 +10zł - stała asiunia 04.18 +5zł-stała mdk 04.18 +245zł-z bazarku z ciastkami zostaje -121,30 +10zł-stała ode jolusi za 04.18 +20zł-stała od Magda S za 05.18 +70zl-stała 05.18 od Ala k +50zł-stała 04.18-Małgosia B +30zł-stała 05.18 - dorcia +25zł-stała 05.18-ariete +5zł-stała 05.18-milagros -110zł-badanie krwi zostaje -21,30zł na minusie +10zł-stała od asiunia, 05.18 +150zł-stałe od Basi K za 05,06,07.2018 +30zł- stała od agat-05.2018 -200zł - I rata za jedzenie i dt zostaje na minusie 31,30zL +10zl - stała od jolusi za 05.18 +20zl-stala od Magdy S za 06.18 +5zl -stała od mdk za 05.18 +50zł-stała od Małgosi B za 05.18 -20,34 zł za encorton -200zł - IIrata za dt maj 2018 czerwiec 2018 +200zł - skarpeta im.Talcott +30zl-dorcia stała za 06.18 +70zł-stała od Ali K za 06.18 +5zł-stała za 06.18 od milagros +25zł-stała od ariete za 06.18 +5zł-stała od mdk za 06.18 +10zl-stałaod asiuniab za 06.18 +30zł-stała od agat za 06.18 +10zł-jolusia zostaje +259,04 -200zł _I rata za dt w czerwcu zostaje +59,04zł +250zł - jednorazowo od B+I +30zł-jednorazowo od J.Sz. -200zł -II rata za dt w czerwcu zostaje +139,04zł +20zl -stała od Magda S -lipiec 2018 +50zł-stała od Małgosi B za 06.18 zostaje +209,04zł LIPIEC 2018 +30zł-dorcia-stała za 07.18 +70zł-AlaK-stała za 07.18 +50zł-dorcia jednorazowa, spadek po podopiecznym dorci +25zł-stała ariete za 07.18 +30zł-stała agat za 07.18 -200zł-I rata za dt 07.18 +5zl-stała za lipiec 2018 od milagros +5zł-stała od mdk za 07.18 +10zł-asiuniab za 07.18 +30zł - jednorazowo od MBK z fb +10zł-jolusia-stała za 07.18 -200zł-II rata za dt 07.18 zostaje +74,04zł SIERPIEŃ 2018 +20zł-Magda S +70zł-Ala K +30zł-dorcia +30zł-agat +25zł-ariete +100zl - Malgosia B-stale za 07,08.18 5zl-stala 08.18 od milagros 5zł-stala 08.18 od mdk -200zl-I rata za dt 08.18 +50zl - stala za 08.18 od Basia K +10zl - stala od asiunia za 08.18 zostaje +219,04zł WRZESIEŃ 2018 +20zł-stała za 09.18-Magda S +70zł-staląza 09.18-Ala K +25zł-stała za 09.18-ariete -200zł-II rata za dt 08.18 -100zł-leczenie+wizyta domowa wet-1.09.18 zostaje +34,04zł +30zł-stala od dorci za 09.18 +50zł-na operacja od dorci +5zł-milagros - stała za 09.18 -784zł-operacja diesla -170zł-wizyty domowe, kroplówki, lekarstwa +50zł-stała za 09.18 od Małgosi B +50zł-stała za 09.18 od Basi K +200zł - na operację od Agnieszki M z fb +100zł - na operację od Dominiki i Andrzeja R z fb +30zł-stała za 09.18 od agat +50zł-na operację od Agnieszka K z fb +40zł-na operację od Anna G z fb +35zł - na operacja - OLena -360zł-za lekarstwa +10zł-stała 09.18 od asiuni -20zł-lekarz, spray na rane +20zł-jednorazowa od Beat2010 -250zl-I rata za pdt 09.18 +20zł-stałe za 08,09.18 od Jolusia -150zł-II rata za dt -70zł-za zabieg bicom -180zł-za wizytę dr i sterydy (26.09) -120zl-usg +20zl-stala 10.18 od Magda S +258zł-zbiórka z pomagam +504zł-zbiórka z pomagam na minusie -597,96 +1045zł -z pomagam.pl PAŹDZIERNIK 2018 +20zł - dorcia na leczenie +20zł- agat na leczenie + 25zl - ariete stała +20zł-Magda S - stała +70zł-Ala K - stała +30zł- agat stala +30zł-dorcia-stała +50zl-stała od Basi K +5zł-stała od malagros +50zł-stała od Małgosi B -25zł-doplata do lekarstw -325zl -lekarstwa od 15.10-neoplasmoxan,jad --43,36zl -tramal od 15.10 -250zl-I rata xa dt 10.18 zostaje +103,68 +10zl - stała asiunia 10.18 +10zł-mdk, stała za 10.18+bonusik +50zł-Basia K-stała za 11.18 +20zł-joluisia-stala za 10.18 + bonusik +20zł-Magda S-stała za 11.18 LISTOPAD 2018 +70zł-stała od Ala K za 11.18 +30zł-stała za 11.18 od agat -325zł-lekarstwa od 5.11.18 +25zł-stała 11.18 od ariete +50zł-stała + leczenie 11.18 dorcia +5zł-stała milagros 11.18 +157,25zł-z pomagam.pl +300zł- na leczenie od Agnieszka M z fb -400zł-za dt -11.18 +100 zł od Marty z wolontariatu na Paluchu i od jej znajomych -30zł dopłata do lekarstw -200zł - lekarz 13.11.18 :( zostaje: -4,07zł +10zł - stała od asiuniab -200zł-pogrzeb +56,25zł - pomagam.pl +25zl - Hania Sz +50zl - Basia K +225zł - ariete stała 12.18 + koszty pogrzebu +70zł-stała 12.18 - Ala K +10zł - mdk-stałe 11,12.18 +20zł-od Magdy S na długi Dieselka +5zł-stała od milagros za 12.18 -600zł -dopłata do dt 9,10.18 +699zł z bazarku z przetworami zostaje + 287,18zł+79zł=366,18 - na płytę , napis i zdjęcie na grobie Dieselka. Nadwyżka będzie przekazana dla Ralfa +10zł-stała asiunia 12.18 +10zl-stała asiunia 1.19 +70zł-stała Ala k 1.19-do przekazania dla Ralfa +20zł - Hania Sz - 7.01 - do przekazania dla Ralfa +5zł - stała milagros 4.01.19
  22. Diesel, piękny, około 15 letni, duży pies, od 2010 do 23 maja 2014 w schronisku, od 05.2014 w hoteliku pod Warszawą.. W schronisku oślepł całkowicie.W maju 2015 zabrany na cito, bo diagnoza schroniska nie dawała mu żadnych szans-nowotwór nosa. Na szczęscie była błędna - "tylko" grzybica i gronkowiec.Tyle lat nie ma domu, rok temu oślep- to jeszcze to!!!!!! czerwiec 2018 - Diesel dostał wsparcie finansowe 200żl od Skarpety :) 13.11.2018 - odszedł za TM o godz.14.45 5.09.18 - usunięcie nowotworu zza oczka, wraz z prawym oczkiem kwiecień 2018 - stan zapalny za prawym oczkiem, leczenie pzapalnym i potem sterydem 5 Listopad 2016 - Diesel został przewieziony do domowego dt w Warszawie, żeby kolejnej zimy nie spędzał w budzie. W hoteliku u Izy było mu bardzo dobrze, ale toska o jego zdrowie wymusiła zmianę locum. MARZEC 2016 - dr Garncarz stwierdził nowotwór powieki - do usunięcia poprzez zamrożenie. Chce zbadać stan siatkówek-jeżeli jest nieźle, jest szansa na odzyskanie wzroku poprzez wymianę soczewek. Grzyb , choć mniejszy, ciągle jest, leczymy. maj 2014 Chciałabym, żeby ostatnie miesiące ( oby) spędził w DT, a przynajmniej w hoteliku, ze swoim człowiekiem. Bo ludzi to on kocha, wszystkich, bez wyjątku. Przytula się, uwielbia głaskanie, jak tylko usłyszy znajomy głos to ogon chodzi w kółeczko.Pięknie chodzi na smyczy, nie reaguje na inne psy, na wybiegu porusza się bez smyczy, reaguje na komendy, omija przeszkody, jak już pozna teren-to chodzi sam tak jakby wszystko widział. Jedynie wracając do boksu, gdy słyszy setki szczekających psów rzuca się na lewo i na prawo ze szczekaniem. Raczej nie wygląda, że mógłby przebywać w stadzie :( lipiec 2014-Diesel bardzo ładnie odnalazł się w stadzie hotelikowym :) , był na rinoskopii, po wynikach histopatologii wiadomo, że to grzyb nosa a nie rak, po zrobieniu usg wiadomo, że wszystko ok, oprócz niewielkiego powiększenia prostaty, na wiosnę 2015 planowana jest kastracja Kastracja - kwiecień 2015 Zbieramy na hotelik !!!!!!!
  23. hej , zaglądam i ja:) a u nas tak : Kichot, który opanował rok temu ogródek i domowe nie mają gdzie się opalać , wziąl sobie za cel Kolisia, też najpierw z budy, teraz domowego kota, i go strasznie goni, aż koliś robił pod siebie, no to jak przyuważył Kichotka przy misce w kuchni, stanął za nim i go..obsikał, to najlepsza zemsta jaką mógł wymyśleć
  24. [quote name='asiuniab']oj tak bym chciała żeby zmieścił się w 10 kg;[/QUOTE] napewno waży więcej, nie ma wpisanej wagi na stronie oficjalnej, to nie wiem
×
×
  • Create New...