-
Posts
9210 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beat2010
-
[quote name='Maruda666']Azalia, dobrze że o tym napisałaś. Rzeczywiście chyba trzeba pomysleć nad jego dietą.[/QUOTE] też tak myślę, karma , no cóż pisać, cena mówi o jakości, choć cena mocno obniżona poprzez zakupy w hurtowni dla hodowców Ara.Pomylilam się-15kg za 50zl, ale to sytuacji jakości nie zmienia taką karmę dostają psiaki w hoteliku, kupowaną przez jedną z wolontariuszek, napewno nie jest nawyższych lotów, coś na f..., ale dobrze po niej wyglądają i się czują. Jasne, jak będę pieniądze, to chętnie będę kupować lepsza i droższą karmę, na miesiąc potrzeba 20kg i 10 dużych puszek. Batony są tylko dla smaku, nie zastepują karmy i w takiej ilości, po plasterku, raczej nie zaszkodzą.Azalia, jezeli możesz wspomoc Dieselka kupując karmę-będe bardzo, bardzo wdzięczna:loveu: Dieselkowi bardzo brakuje kasy, tym bardziej, że trzeba będzie go zdiagnozować porządnie. Wczoraj był u vetki , mial pobrany wymaz z noska, patyczek do pobrania wchodził daleko w nos, czyli nie ma przeszkody ( raka, nowotworu) w nosku. Wizyta i wymaz - za darmo :). Zeby go zdiagnozować vetka proponuje tomografię głowy ( 800zł+dojazd), ponieważ to jest drogie badanie, ma przemyśleć coś tańszego, kolejne, które zaproponowała to wpuszczenie kamerki do noska, ceny nie znam, vetka szuka dalej sposobów, żeby znależć przyczynę choroby, a nas nie puścić z torbami. Niestety, oczy nie sa do naprawy. Ani kopelki ani operacja już nie pomogą. Bylm dziś u niego, miał dobry humor, mordka uśmiechnięta, gdy mnie usłyszał to ogon się rozmachał, byliśmy na spacerze. Ma codziennie przemywany nos ( rivanol i woda utleniona), dzięki czemu nie ma już tej okropnej skorupy na nosku, która przeszkadzała i pewnie bolało go od niej. Mam kupić dla niego rivanol i wode utleniona ( chyba tego nie kupię-po utlenionej szczypie :( ), waciki i zawieść , jak będe tam za tydzień.I jeszcze coś do przemywania oczek, p. Iza chce przemywać herbata, ale ja słyszałam, że to nie jest dobry pomysł, bo wysusza, lepiej solą fizjologiczną.
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Kasiu, popytałam sie dziś o rózne lekarstwa, bo też myślałam, że trocoxil nie dla niego, podobno jest nowa kuracjatzw wysycająca, lek o nazwie Synogiun lub podobnie, drogi, bo 1 tabletka kosztuje 81zl, najpierw podaje sie 4 tabl( opakowania ?) w ciagu 6 tygodni, potem 1 opakowanie ( o chyba 1 tabletka na miesiąc ). podobno rwelacja, ale jak wiemy, każdy reaguje inaczej na to samo lekarstwo, Bardzo mnie martwi leniuch Aramis, no i te nerki, byle antybiotyk szybko pomógł, wtedy będzie mniej prania. Kasiu, jutrro zrobię przelew, bo teraz lecę... -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
w upały gorzej z Aramiskiem-cięzko mu się podnosic -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253215-Perfumy-biżu-buty-ciuchy-dla-Diesla-z-rakiem-nosa-do-5-06-g-17?p=22160160#post22160160[/URL] Diesel zaprasza na bazarek :) przepraszam, że ten bazarek tylko dla Diesla, ale szybko będą potrzebne pieniądze, kolejne będe robić dla całej , wspólnej gromadki. aaa, popytajcie sie swoich lekarzy o możliwośc usunięcia raka nosa za pomocą lasera, czytałam o tym w internecie ( lekarz przy wydaniu Diesla powiedział mi- i tak panią na to nie stać :shock:, myślałam że padne ze śmiechu :eviltong:) I kto zna w Warszawie najlepszego onkologa.
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a czy pieskowi z oczkiem udało się pomóc, jakiś lek podać; mi się też wydaje, że to za duże ciśnienie w oku, a to ogromny ból:([/QUOTE] mam zapisane jakie dostaje leki, poźniej wstawię, oczko troszke sie zmniejsza, więc działają, ból musi być okropny, do tego on ciągle uderza sie głowką o przeszkody -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']ja chyba od roku , robię cały czas ogłoszenia dla Maxa , tego psiaka [URL]http://olx.pl/oferta/max-co-ja-mam-tylko-numer-w-schronisku-jestem-995-05-CID103-ID3E3XJ.html[/URL] nie wiem czy to jeszcze aktualne ?[/QUOTE] ciągle w schronie, były dwa telefony, ale nawet nie doszło do spotkania :( -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
a też się bałam, teraz będzie dobrze, mam nadzieję -
Dzwonilam przedwczoraj, zwiedzal ogród za pomocą noska :), straszny wąchacz, bo tylko tak może rozpoznać swiat, polubil się z piękną suczką, wszystkie psy poznały go przez kraty ( od strony ogonka :lol:)-było OK, to jeszcze było przy mnie. dziś ma jecha do vetki, on albo tylko jego papiery, bo jeżeli miał podany antybiotyk dopiero co, to nia ma badać krwi i robić wymazu z noska, bo badania wyjdą oszukane. Dziękuje za kolejne wplaty Ariete2504 Dorci2, wiosence :). Na początek kupiłam mu 4 batony mięsne ( takie psia kaszanki, w sumie 4 kg, on to bardzo lubi), 10 puszek mokrego ( w biegu kupiłam Winstony,smakowało wymieszane z suchą karmą :multi:), suche pożyczone miał od innych psów, w czwartek będzie dostawa do hoteliku, to zwróce dług w naturze :evil_lol:, 20kg suchego kosztuje w hurtowni 50zł, zakupy zbiorcze robi koleżanka. Najsmutniejsze jest dla mnie, że Diesel myślał, że jedzie do mnie, cały czas w samochodzie podrzucał mi rękę łbem , tak do głaskania ( ja priowadziłam :evil_lol:) i machał ogonem jak oszalały. Jak go zostawilam w nowym miejscu był zdezorientowany i smutny. On ma duży wybieg, z trawką i drzewkami, do tego spacery po ogrodzie i na zewnątrz terenu. rachunki za zakupy [IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/a738711c6f4c4a56gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/7fd6df49394966dfgen.jpg[/IMG]
-
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
wydarzenie Poldusia jako Ozinka :) [url]https://www.facebook.com/events/448638105278387/?fref=ts[/url] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
spytałam się czy Karlos wrócił juz po operacji, dowiedziałam się, ze dopiero dziś miał operację -
[quote name='sambo_os1']Mam tyle na głowie,że zapomniałam napisać. Byłam u Bursztynka,zabrałam go na spacer do lasu. To taki fajny psiak,pamięta mnie doskonale i wita za każdym razem. Ale miałam jednak wrażenie,że jakby tęskni.Baaaardzo mu potrzeba człowieka takiego własnego,bo chyba jest trochę rozdarty emocjonalnie....Poza tym jest piękny,mięciutki,czyściutki i pachnący delikatny piesio :)[/QUOTE] to wspaniały pies, nie rozumiem dlaczego nikt go nie chce :(
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Jak ogarnę sie ze wszystkimi zaległosciami, których przez brak komputera nazbierały mi sie jakies gigantyczne ilości, to poproszę Amiska, zeby ładnie się usmiechnął i nagramy jakis filmik. No i pięknie marudził jak cos chciał, było hau hau, więc Mariusz biegł i psu pomagał wstać, było następne hau, znaczy , ze pies woła : zabierz mi kupę, co ją mam pod ogonem na kocu itd...:) - mądry pies :)[/QUOTE] no, bardzo mądry:evil_lol: . Piękny dom , Kasiu, zrobiliście, jeszcze nowa elewacja :) Aramisku, ty to sie nie leń i spaceruj zamiast leżeć i nadzorować roboty budowlane :) -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
osoba, która go wzięla bardzo nakręciła, same wiecie dlaczego :), Polduś bedzie u niej w domu, w tej chwili jest w lecznicy, na fb jest jego wydarzenie, jak znajdę to wrzuce. Zawsze się wydaje , że u nas miałby lepiej:evil_lol: . Pani jest bardzo dobrą osobą, Polduś będzie miał świetnie. [URL="https://www.facebook.com/photo.php?v=1423340177931014"]https://www.facebook.com/photo.php?v=1423340177931014 [/URL][URL]https://www.facebook.com/luleczka.hepi?fref=ts[/URL] -
dobre wiadomości_Diesel w swoim boksie, każdego dnia ma spacer z opiekunem :), nie ma przerzutów do płuc:multi:, był widziany na spacerze , jak to określiła koleżanka "z zielonym smarkiem" u nosa zła wiadomość-brakuje pieniędzy na hotelik i karmę, ok. 200zl, nie mówiąc o vecie :( zła wiadomość-nie chce jeśc suchego, lubi puszki i batony mięsne :evil_lol:
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']on ma ciśnienei w oku z aduże, jak mniemam? tak w każdym razie wygląda. na to jest prosty lek, da tam rade mu pomóc?[/QUOTE] on dostaje jakieś leki, sprobuję sie dowiedzieć, ale napisz nazwę swojego -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica'].... ....ten jamniczek:-(! nie da rady w schronisku, bezzębny:-(![/QUOTE] mam nadzieję, że ktoś się po niego zgłosi, tj właściciel, jeszcze na kwarantannie , dostaje miekką karme, ładnie je, jest sam w boksie, nie lubi innych chłopaków, będe ogłaszać jak minie kwarantanna, dziewczyny już dużo wzięłyście na siebie, myślę, że o szybko znajdzie dom, byle ogłaszać -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
zdjęcia niby sznaucerka, 1440/13, Sonar, b.miły , żwawy psiak, wszystko wącha, kazdą trawkę, każde siuśki, oczy porażają :( [IMG]http://images64.fotosik.pl/995/4c1065775ca24cb1.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/995/9b2938bae6867121.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/a5950c449cfdc452.jpg[/IMG] -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/10011634_1422636531334712_8913488699041638082_o.jpg[/IMG] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']A wiadomo na co jest uczulony?[/QUOTE] jak już bedzie w domku, to się sprawdzi -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']kolejne staruszki :(:(:( Beatko, ten sznaucer-może sciągnąc cioteczki od sznaucerów i fundację?[/QUOTE] eeeee najpierw wstawię zdjęcia, sznaucer to dużo powiedziane,może nawet terier;) ale cudowny jest .......choć ma coś w sobie z Juranda, długo myslalam z jaką postacią ksiązkową on mi się kojarzy APSA-pewnie czytasz wątek, porządku tu nie zrobię narazie, bo tak jak TY nie potrafię prowadzić watku, ale nie wiem czy będa dla Ciebie kolejne ciasteczka za tę geriatrię:eviltong: ( może Twojej Mamie daruję :lol:), tego nie da się wytrzymać , kolejne biedy przybyły, a "obsługuję" tylko te małe pieski, nie wiem co u dużych, które ( te nowe, bo starsze, o ile jeszcze żyją, to leca na Twoch opisach) wogóle nie sa ogłaszane:shake:. Z nowych maluchów: cudny, bezzębny jamnis, małe sznaucerowate ( chyba), pinczereczek-nie mam nawet nr, bo zobaczyłam jak już zamykali . narazie tyle, zdjęcia później, jamniś bardzo płacze jamniś 873/14, kwarantanna do 23.05,12lat, 8kg- [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401128[/URL] sznaucerko-jamniś 914/14, kwarantanna do 29.05, 12lat, 6kg, słodkie oba psiaki [URL="http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401181"]http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401181 [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/e5816ad30c55704b.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/993/4e51a30148c6fe3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/995/96efa0ecbbcb5282.jpg[/IMG]sznaucerko-jamniczek ślepa sunia 2472/12 [IMG]http://images62.fotosik.pl/996/268bf341de6c7dfd.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/a6c4dce442c78b8e.jpg[/IMG] [/URL]