Jump to content
Dogomania

Beat2010

Members
  • Posts

    9210
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beat2010

  1. [quote name='Maruda666']Azalia, dobrze że o tym napisałaś. Rzeczywiście chyba trzeba pomysleć nad jego dietą.[/QUOTE] też tak myślę, karma , no cóż pisać, cena mówi o jakości, choć cena mocno obniżona poprzez zakupy w hurtowni dla hodowców Ara.Pomylilam się-15kg za 50zl, ale to sytuacji jakości nie zmienia taką karmę dostają psiaki w hoteliku, kupowaną przez jedną z wolontariuszek, napewno nie jest nawyższych lotów, coś na f..., ale dobrze po niej wyglądają i się czują. Jasne, jak będę pieniądze, to chętnie będę kupować lepsza i droższą karmę, na miesiąc potrzeba 20kg i 10 dużych puszek. Batony są tylko dla smaku, nie zastepują karmy i w takiej ilości, po plasterku, raczej nie zaszkodzą.Azalia, jezeli możesz wspomoc Dieselka kupując karmę-będe bardzo, bardzo wdzięczna:loveu: Dieselkowi bardzo brakuje kasy, tym bardziej, że trzeba będzie go zdiagnozować porządnie. Wczoraj był u vetki , mial pobrany wymaz z noska, patyczek do pobrania wchodził daleko w nos, czyli nie ma przeszkody ( raka, nowotworu) w nosku. Wizyta i wymaz - za darmo :). Zeby go zdiagnozować vetka proponuje tomografię głowy ( 800zł+dojazd), ponieważ to jest drogie badanie, ma przemyśleć coś tańszego, kolejne, które zaproponowała to wpuszczenie kamerki do noska, ceny nie znam, vetka szuka dalej sposobów, żeby znależć przyczynę choroby, a nas nie puścić z torbami. Niestety, oczy nie sa do naprawy. Ani kopelki ani operacja już nie pomogą. Bylm dziś u niego, miał dobry humor, mordka uśmiechnięta, gdy mnie usłyszał to ogon się rozmachał, byliśmy na spacerze. Ma codziennie przemywany nos ( rivanol i woda utleniona), dzięki czemu nie ma już tej okropnej skorupy na nosku, która przeszkadzała i pewnie bolało go od niej. Mam kupić dla niego rivanol i wode utleniona ( chyba tego nie kupię-po utlenionej szczypie :( ), waciki i zawieść , jak będe tam za tydzień.I jeszcze coś do przemywania oczek, p. Iza chce przemywać herbata, ale ja słyszałam, że to nie jest dobry pomysł, bo wysusza, lepiej solą fizjologiczną.
  2. Kasiu, popytałam sie dziś o rózne lekarstwa, bo też myślałam, że trocoxil nie dla niego, podobno jest nowa kuracjatzw wysycająca, lek o nazwie Synogiun lub podobnie, drogi, bo 1 tabletka kosztuje 81zl, najpierw podaje sie 4 tabl( opakowania ?) w ciagu 6 tygodni, potem 1 opakowanie ( o chyba 1 tabletka na miesiąc ). podobno rwelacja, ale jak wiemy, każdy reaguje inaczej na to samo lekarstwo, Bardzo mnie martwi leniuch Aramis, no i te nerki, byle antybiotyk szybko pomógł, wtedy będzie mniej prania. Kasiu, jutrro zrobię przelew, bo teraz lecę...
  3. w upały gorzej z Aramiskiem-cięzko mu się podnosic
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253215-Perfumy-biżu-buty-ciuchy-dla-Diesla-z-rakiem-nosa-do-5-06-g-17?p=22160160#post22160160[/URL] Diesel zaprasza na bazarek :) przepraszam, że ten bazarek tylko dla Diesla, ale szybko będą potrzebne pieniądze, kolejne będe robić dla całej , wspólnej gromadki. aaa, popytajcie sie swoich lekarzy o możliwośc usunięcia raka nosa za pomocą lasera, czytałam o tym w internecie ( lekarz przy wydaniu Diesla powiedział mi- i tak panią na to nie stać :shock:, myślałam że padne ze śmiechu :eviltong:) I kto zna w Warszawie najlepszego onkologa.
  5. [quote name='asiuniab']a czy pieskowi z oczkiem udało się pomóc, jakiś lek podać; mi się też wydaje, że to za duże ciśnienie w oku, a to ogromny ból:([/QUOTE] mam zapisane jakie dostaje leki, poźniej wstawię, oczko troszke sie zmniejsza, więc działają, ból musi być okropny, do tego on ciągle uderza sie głowką o przeszkody
  6. [quote name='figa33']ja chyba od roku , robię cały czas ogłoszenia dla Maxa , tego psiaka [URL]http://olx.pl/oferta/max-co-ja-mam-tylko-numer-w-schronisku-jestem-995-05-CID103-ID3E3XJ.html[/URL] nie wiem czy to jeszcze aktualne ?[/QUOTE] ciągle w schronie, były dwa telefony, ale nawet nie doszło do spotkania :(
  7. a też się bałam, teraz będzie dobrze, mam nadzieję
  8. Dzwonilam przedwczoraj, zwiedzal ogród za pomocą noska :), straszny wąchacz, bo tylko tak może rozpoznać swiat, polubil się z piękną suczką, wszystkie psy poznały go przez kraty ( od strony ogonka :lol:)-było OK, to jeszcze było przy mnie. dziś ma jecha do vetki, on albo tylko jego papiery, bo jeżeli miał podany antybiotyk dopiero co, to nia ma badać krwi i robić wymazu z noska, bo badania wyjdą oszukane. Dziękuje za kolejne wplaty Ariete2504 Dorci2, wiosence :). Na początek kupiłam mu 4 batony mięsne ( takie psia kaszanki, w sumie 4 kg, on to bardzo lubi), 10 puszek mokrego ( w biegu kupiłam Winstony,smakowało wymieszane z suchą karmą :multi:), suche pożyczone miał od innych psów, w czwartek będzie dostawa do hoteliku, to zwróce dług w naturze :evil_lol:, 20kg suchego kosztuje w hurtowni 50zł, zakupy zbiorcze robi koleżanka. Najsmutniejsze jest dla mnie, że Diesel myślał, że jedzie do mnie, cały czas w samochodzie podrzucał mi rękę łbem , tak do głaskania ( ja priowadziłam :evil_lol:) i machał ogonem jak oszalały. Jak go zostawilam w nowym miejscu był zdezorientowany i smutny. On ma duży wybieg, z trawką i drzewkami, do tego spacery po ogrodzie i na zewnątrz terenu. rachunki za zakupy [IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/a738711c6f4c4a56gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/7fd6df49394966dfgen.jpg[/IMG]
  9. wydarzenie Poldusia jako Ozinka :) [url]https://www.facebook.com/events/448638105278387/?fref=ts[/url]
  10. spytałam się czy Karlos wrócił juz po operacji, dowiedziałam się, ze dopiero dziś miał operację
  11. jest pierwsza wpłata dla Diesla od agat21 :), wpisuję do postu rozliczeniowego Ponieważ jest koniec miesiąca,prosze o wpisywanie czy deklaracja za maj :lol: czy za czerwiec:multi:
  12. [quote name='sambo_os1']Mam tyle na głowie,że zapomniałam napisać. Byłam u Bursztynka,zabrałam go na spacer do lasu. To taki fajny psiak,pamięta mnie doskonale i wita za każdym razem. Ale miałam jednak wrażenie,że jakby tęskni.Baaaardzo mu potrzeba człowieka takiego własnego,bo chyba jest trochę rozdarty emocjonalnie....Poza tym jest piękny,mięciutki,czyściutki i pachnący delikatny piesio :)[/QUOTE] to wspaniały pies, nie rozumiem dlaczego nikt go nie chce :(
  13. [quote name='Kasia77']Jak ogarnę sie ze wszystkimi zaległosciami, których przez brak komputera nazbierały mi sie jakies gigantyczne ilości, to poproszę Amiska, zeby ładnie się usmiechnął i nagramy jakis filmik. No i pięknie marudził jak cos chciał, było hau hau, więc Mariusz biegł i psu pomagał wstać, było następne hau, znaczy , ze pies woła : zabierz mi kupę, co ją mam pod ogonem na kocu itd...:) - mądry pies :)[/QUOTE] no, bardzo mądry:evil_lol: . Piękny dom , Kasiu, zrobiliście, jeszcze nowa elewacja :) Aramisku, ty to sie nie leń i spaceruj zamiast leżeć i nadzorować roboty budowlane :)
  14. [quote name='sambo_os1']Beat,nie dotarła wpłata od Ciebie.[/QUOTE] zapomniałam:oops: już lecę do przelewów, bardzo przepraszam
  15. osoba, która go wzięla bardzo nakręciła, same wiecie dlaczego :), Polduś bedzie u niej w domu, w tej chwili jest w lecznicy, na fb jest jego wydarzenie, jak znajdę to wrzuce. Zawsze się wydaje , że u nas miałby lepiej:evil_lol: . Pani jest bardzo dobrą osobą, Polduś będzie miał świetnie. [URL="https://www.facebook.com/photo.php?v=1423340177931014"]https://www.facebook.com/photo.php?v=1423340177931014 [/URL][URL]https://www.facebook.com/luleczka.hepi?fref=ts[/URL]
  16. [quote name='Myngey']To czekam na Bartosza i Beatę 01.06 :)[/QUOTE] 1.06-termin uzgodniony, mam pomoc przy kierownicy :), bo sama nie dam rady :evil_lol:
  17. dobre wiadomości_Diesel w swoim boksie, każdego dnia ma spacer z opiekunem :), nie ma przerzutów do płuc:multi:, był widziany na spacerze , jak to określiła koleżanka "z zielonym smarkiem" u nosa zła wiadomość-brakuje pieniędzy na hotelik i karmę, ok. 200zl, nie mówiąc o vecie :( zła wiadomość-nie chce jeśc suchego, lubi puszki i batony mięsne :evil_lol:
  18. [quote name='sleepingbyday']on ma ciśnienei w oku z aduże, jak mniemam? tak w każdym razie wygląda. na to jest prosty lek, da tam rade mu pomóc?[/QUOTE] on dostaje jakieś leki, sprobuję sie dowiedzieć, ale napisz nazwę swojego
  19. [quote name='anica'].... ....ten jamniczek:-(! nie da rady w schronisku, bezzębny:-(![/QUOTE] mam nadzieję, że ktoś się po niego zgłosi, tj właściciel, jeszcze na kwarantannie , dostaje miekką karme, ładnie je, jest sam w boksie, nie lubi innych chłopaków, będe ogłaszać jak minie kwarantanna, dziewczyny już dużo wzięłyście na siebie, myślę, że o szybko znajdzie dom, byle ogłaszać
  20. zdjęcia niby sznaucerka, 1440/13, Sonar, b.miły , żwawy psiak, wszystko wącha, kazdą trawkę, każde siuśki, oczy porażają :( [IMG]http://images64.fotosik.pl/995/4c1065775ca24cb1.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/995/9b2938bae6867121.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/a5950c449cfdc452.jpg[/IMG]
  21. [quote name='anica']Beatko, wiesz jak Ciebie kofffam... ale usłuchać nie mogę( babska ciekawość) lecęęęęę :scared:[/QUOTE] jeszcze nieeeeee
  22. [quote name='anica']... to dobre wieści :) .. jeśli chodzi o mnie to staram się hołdować zasadzie że dogomania jest od pomagania naszym braciom mniejszym!!!... :helo:[/QUOTE] anica, nie zaglądaj do koszyczka :)
  23. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/10011634_1422636531334712_8913488699041638082_o.jpg[/IMG]
  24. [quote name='wiosenka']A wiadomo na co jest uczulony?[/QUOTE] jak już bedzie w domku, to się sprawdzi
  25. [quote name='Doda_']kolejne staruszki :(:(:( Beatko, ten sznaucer-może sciągnąc cioteczki od sznaucerów i fundację?[/QUOTE] eeeee najpierw wstawię zdjęcia, sznaucer to dużo powiedziane,może nawet terier;) ale cudowny jest .......choć ma coś w sobie z Juranda, długo myslalam z jaką postacią ksiązkową on mi się kojarzy APSA-pewnie czytasz wątek, porządku tu nie zrobię narazie, bo tak jak TY nie potrafię prowadzić watku, ale nie wiem czy będa dla Ciebie kolejne ciasteczka za tę geriatrię:eviltong: ( może Twojej Mamie daruję :lol:), tego nie da się wytrzymać , kolejne biedy przybyły, a "obsługuję" tylko te małe pieski, nie wiem co u dużych, które ( te nowe, bo starsze, o ile jeszcze żyją, to leca na Twoch opisach) wogóle nie sa ogłaszane:shake:. Z nowych maluchów: cudny, bezzębny jamnis, małe sznaucerowate ( chyba), pinczereczek-nie mam nawet nr, bo zobaczyłam jak już zamykali . narazie tyle, zdjęcia później, jamniś bardzo płacze jamniś 873/14, kwarantanna do 23.05,12lat, 8kg- [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401128[/URL] sznaucerko-jamniś 914/14, kwarantanna do 29.05, 12lat, 6kg, słodkie oba psiaki [URL="http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401181"]http://www.napaluchu.waw.pl/ostatnio_znalezione/wszystkie_zwierzeta_w_kwarantannie/011401181 [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/e5816ad30c55704b.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/993/4e51a30148c6fe3b.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/995/96efa0ecbbcb5282.jpg[/IMG]sznaucerko-jamniczek ślepa sunia 2472/12 [IMG]http://images62.fotosik.pl/996/268bf341de6c7dfd.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/993/a6c4dce442c78b8e.jpg[/IMG] [/URL]
×
×
  • Create New...