-
Posts
9210 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beat2010
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
a międzyczasie - bazarek , dla Karlosa też :)[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253747-Ciuchy-buty-ksi%C4%85zki-bi%C5%BCu-dla-Diesla-Karlosa-do-26-06-g-16?p=22223165#post22223165[/url] -
Warszawa- 5 letni kotek Kichotek szuka pilnie domu
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='jotpeg']jest wątek Mikiego - też ma co chwilę coś... spore wydatki, a ja nie mam jak pomóc - szkoda gadać. a tu potrzebne konkrety...[/QUOTE] i to duże konkrety :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']kochani mam zapytać Makili czy ma miejsce, tj. w małopolskim?[/QUOTE] spytaj się, tam jest Maksio, on był w jednym boksie z Karloskiem -
Byłam u Dieselka wczoraj, wyraźnie jest lepiej po pierwszej serii antybiotyki pgronkowcowi, jeszcze raz dostanie :) i zobaczymy, ma dobry humor, nie przekrzywia już tak bardzo główki ( na stronę chorą) , nie ma na skorze żadnych zmian ( też były związane z gronkowcem), wygłaskaam go,poprzytyuałam, wzięłam na spacer. Jak przyjechałam to akurat była jego pora chodzenia luzem po dużym ogrodzie, p.Iza wypuszcza psy partiami, żeby nie było spięc, Diesel bardzo ładnie dogaduje się z psami domowymi, niektórymi hotelikowymi, ze wszystkimi suniami :) . Myślałam, że wezmę go na rinoskopię w przyszłym tygodniu, ale nie mogę wziąc wolnego z pracy, pojedziemy po 1 lipca.
-
Warszawa- 5 letni kotek Kichotek szuka pilnie domu
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Kotki już w nowych domach
dopiero dziś byliśmy u dr-przedtem dał nogę :) nie jest fajnie-ciągle smarcze, do tego brzydka skóra i futro, zostały pobrane zeskrobiny, krew do badania ( walczył jak LEW :evil_lol:, żeby nie oddać ani kropli), czekamy na wyniki. Narazie ma dostawać witaminki ( prezent od p. dr) i Zinnat, zaplaciłam tylko 60zl wielkie, wielkie dzięki Musimy zrobić rtg głowy ( 150zł, problem,, że ma być 6 godz bez jedzenia-gdzie go przetrzymać????? mam nadzieję, że dogadam sie z lecznicą i przywiozę 6 godz wcześniej ;)), a jeszcze lepiej rinoskopię nosa-350-400żl, dojazd do GRójca, 100zł-ew, wycinek do badań -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Beata, jak opiekunka wróci porozmawiaj i daj znać, musimy wiedzieć kiedy mniej więcej Karlosek będzie do wydania... trzeba pieniążki uzbierać. Sylwiaso nie ma miejsca, a dexterka w zewnętrznym kojcu - później spytam kiedy się zwolni miejsce w tym wewnętrznym boksie, bo coś mówiła że się zwolni ...[/QUOTE] Karlosa można zabierać od poprzedniej soboty, ciągle jest w szpitalu, na spacerki na nowym=pierwszym mini wybiegu szpitalnym, schudł jeszcze bardziej, chodzi, ale tak ledwie, ledwie, słabiutki jest, nie to co przed operacją, to chyba była przepuklina odbytu, bo przy odbycie ma znowu bardzo powiększone :( , Jest na karmie na chore jelita.Tak naprawdę to nie wiem, czy ta druga operacja jest takiemu słabemu staruszkowi potrzebna. Dopóki jest cieplo to może mógły być w boksie zewnętrznym, -
zadzwonilam do lecznicy-terminy szybkie, zależnie od tego, co wyjdzie albo pobiorą wycinek albo usuną obce ciało z nosa, koszt 350-400zł, zależnie od wagi, u nas pewnie-400zł :) , badanie histopatologiczne 100zł, dojazd z Warszawy do Grójca i z powrotem, ponad 50zł, czyli trzeba sie liczyć z kosztem 550zł, z bazarku jest dla Dieselka 273,50zł, brakuje 276,50zł, Od poniedziałku porobię bazarki na nasze psiaki, gdyby dobrze poszły, to po długim weekendzie pojechałabym z nim na badanie.
-
[quote name='iwna5702']W sobote kolezanka byla u Bartusia i Lupuska - obydwa zadowolone korzystaja ze swobody. Bartuś pojechal na wizyte u lekarza - tym razem przyjela go inna pani vet i stwierdzila ze seria lekow witaminowych - z bardzo bolesnych zastrzykow to za mocny srodek przy jego ogólnym stanie zdrowia. Bartus bedzie jadl witaminy w tabletkach oraz bedzie mial zakraplane lekarstwo do oczu - ma w okolicach oczu zmiany skórne.[/QUOTE] widziałam Bartusia we wtorek-kropelki działaja, oczy wyglądają już ładnie, łobuz straszny, pilnuje swoich misek i broni ich z warkotem przed innymi psami. Tak to jest po niedojadaniu tu i ówdzie :( Lupusek śmiga nieżle, po tych nowych lekach.
-
[quote name='Jolusia']Deklaracja za czerwiec i zaległa za maj poleciała przed chwilą na konto Dieselka. Miejmy nadzieję, że piesio nie ma raka.[/QUOTE] dziękuję bardzo, ja też myślę, że raka to może nie ma, tyle miesięcy by nie pociągnąl w tak dobrej formie, ale wycinek był pobrany ( w schronie) , przebadany, jest złośliwy rak, zobaczymy co to naprawdę jest po rinoskopii. Może "tylko" osadzilo się coś w nosie , spowodowało gronkowca, podczas rinoskopii chyba będzie można to wyjąc, Byłam u Dieselka we wtorek, wzięłam na spacer, dostał przysmaki, dostaje antybiotyki na gronkowca, ale widać, że jeszcze nie pomagają tak jakby się chciało, bo łepek ciągle przekrzywiony w stronę gdzie są zmiany.
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='dziuniek']Ile lat można przebywać na Paluchu? Przedstawiam pieska, wcale nie rekordzistę w tej specjalności: [COLOR=#485A00][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] ile można przebywać-10 i 12 lat też bywa :( [COLOR=#585858][FONT=Arial]. [/FONT][/COLOR] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']nie wiem czy uda nam się znaleźć coś odp. do czasu drugiej operacji; jeśli nie, to może później można byłoby Go zabrać do hoteliku makili, to jest w małopolsce? zapytać tam?[/QUOTE] też o tym myślałam, nie mam o nim żadnych wiadomości, jutro wraca z urlopu taka fajna opiekunka, poproszę o info -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Mały OT, Beata, jaki jest Twój aktualny mail? Z asterowego mi zawróciło.[/QUOTE] to samo z przodu, a potem gmail.com :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a u Murki?? a jeśli chodzi o wagę Karloska, to zdjęcia przekłamują Jego wielkość, On musi być niewielki;[/QUOTE] raczej chudy bardzo, miałyśmy owczara z tego samego miejsca-19kg :(karmiony odpowiednio-osiągnąl wagę , już nie pamiętam, ale ok. 30kg. Karlos wymaga teraz przemywania rany , podawania antybiotyków, niestety, nie lubi lekarzy ani żadnych zabiegów pielęgnacyjnych czy innych, był znany pod imieniem "Lekarzożerca":evil_lol:, po drugiej operacji-tym bardziej bezie wymagał pielęgnacji, to też trzeba wziąć pod uwagę i uprzedzać hoteliki, Sylwiaso już wie:cool1: -
też zaglądam do Zuzi, udało się małej :)
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
wysłane za hotelik w czerwcu, z dopiskiem darowizna, jak dowiedziałam sie z jednego watku-trzeba wpisywać darowiznę do wpłat -
byłam dziś u swojej vetki i porozmawiałam o Dieselku, mówi, że zmiany powinny wyjśc na dobrym rtg, można też zrobić ( vetka z hoteliku uważa, że rtg to za mało) rinoskopię, . Rinoskopia jest tańsza od tomografii, zadzwonię i pogadam. Generalnie p. dr uważa, że z rakiem noska to pies już dawno byłby za TM, wiec przyczyną choroby może być to, co uważa hotelikowa vetka-do nosa wpadło coś , otorbilo się i spowodowało gronkowca.tu mam, w Grójcu [url]http://www.endovet.pl/filmy/anatomia/pies/rynoskopia/[/url] Jak uważącie-co robić -rtg czy rinoskopię? czy czekać na skutki działania antybiotyku ? dostałam wplate od Basi K-zaraz wpiszę w post rozliczeniowy, dziękuję. Kupilam loperamid , bo, niestety, Diesel ma rozwolnienie, po znajomości w aptece, za 2 opakowania zaplacilam 15zł, wkleję zdjęcia, a piguły jutro przekaze w hoteliku.
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
u sylwiaso nie ma w tej chwili wolnych miejsc, Karlos wpisany na rezerwową listę -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']czy można zrobić Maxowi dobre zdjęcia , bo on w tych moich ogłoszeniach ma ciągle te dwa z zimy i jedno bardzo niewyraźne , chyba z przyjęcia do schroniska .... dobre zdjęcia są ogromnie ważne chodzi mi o tego Maxa [URL]http://olx.pl/oferta/max-co-ja-mam-tylko-numer-w-schronisku-jestem-995-05-CID103-ID3E3XJ.html[/URL][/QUOTE] opoproszę jego wolontariuszkę, to zdjęcia z przyjęcia do schronu jest wg mnie ważne, bo widać, że przybył jako śliczny szczeniaczek a teraz to schorowany dziadek -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Beata, trochę za późno się dowiaduję że być moze w ten weekend bedzie mozna go adoptować.. :( dexterka nie powiadomiona, a ja mam dyżur w pracy w niedzielę... dostałam od ciebie smsa, ale w pracy już wcześniej zrobili mi grafik. To co teraz? na pewno go wyciągamy w ten weekend?[/QUOTE] w srodę napisalam, że w sobotę trzeba będzie powalczyć o niego, jezeli możesz w nd po niego przyjechać. Teraz nie ma po co go wyciągać , bo nie ma gdzie go zabierać, to zreszta wielka niewiadoma czy go by wydali.