-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
I co tam słychać u Misi? -
Mam nadzieję że dzisiaj Bono dobrze się czuje i szczęśliwie dojedzie do Warszawy. Trzymaj się malutki :multi: jedziesz po lepsze życie.
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Sory ,ze tak pózno ale nie miałam dostepu do neta . Ewa dzwoniła .Domek dla Misi to domek marzenie .Rodzina ta zawsze przygarniała biedne psy . Przepraszam ,ale musze uciekac z dogo .Jutro napisze więcej jak Misia pojedzie .[/QUOTE] Świetna wiadomość :) Czyli teraz trzymamy kciuki żeby rudzielec jak najszybciej zaaklimatyzował się w nowym domu i nie sprawiał swojej nowej pani problemów. -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Kayko ma już swoje osobiste allegro: [URL]http://allegro.pl/item1178024906_kayko_prosi_o_dom_jego_matka_to_terier_walijski.html[/URL] Przepraszam ze tak późno, ale komputer mi zwariował i gdy juz miałam w zasadzie ukończoną aukcję się wziął i zresetował i musiałam robić wszystko od nowa :placz: No ale na szczęście udało się i mam nadzieję że to allegro przyniesie ślicznocie szczęście. :loveu: -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
as_ko replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']As_co jesteś wspaniała, dziękuję za odzew:loveu: Matrioszka jak zwykle czujna i zwarta :evil_lol: Dzięki ! Całe szczęście nie będę Cię musiała fatygować. Jedziemy z Sonią osobiście w niedzielę. Kobietka miała rzeczywiście problem z synem, jest koleżanką po fachu,liczne telefony wczoraj świadczą o jej zaangażowaniu. Dom już w trakcie przygotowań na wizytę Soni. Po dłuższej rozmowie z panią nie czuję już niepokoju, jestem podejrzanie spokojna. Od razu zrobiłabym wizytę przedadopcyjną dla Fabiana w Opolu Lub. I wizytę poadopcyjną dla Pilota w Kraśniku. Jeszcze raz bardzo Wam dziewczyny dziękuję.:p[/QUOTE] Bianko bardzo się cieszę, że osobiście sprawdzisz domek Soni :) wtedy będziesz spokojna że poszła w dobre, odpowiedzialne ręce. Jeśli będę mogła jakoś pomóc to koniecznie się odezwij. Mam nadzieję że puławski domek okaże się tym szczęśliwym dla suni. Jeśli możesz to napisz mi na pw gdzie Ci Państwo mieszkają albo nazwisko, może akurat to ktoś znajomy albo znajomy znajomego i coś będę o tej rodzinie wiedziała albo podpytam. -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
as_ko replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość od Matrioszki więc wpadłam. ;) Jestem z Puław, tylko akurat wczoraj przyjechałam do Lublina i chcę tu zostać kilka dni, aż pozałatwiam sobie swoje sprawy, nie wiem ile się zejdzie. Po za tym chciałam dodać że nigdy sama nie robiłam wizyty przedadopcyjnej :oops: , raz robiłam ją z LadyS, więc obawiam się, że mogę być mało pomocna. -
Piękny Foksterier Reksio czeka w schronisku na dom! REKSIO MA DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
W sobotę plastelina będzie w schronisku i obiecała że sprawdzi co u Reksia, może go już nie ma w schronie. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mam numeru do Szami. W wiadomości, która od niej wcześniej dostałam napisała: "Ponieważ mam czas dopiero późnym wieczorem tak ok. 22.00 proszę się nie denerwować." Prosiła żebym podała jej numer telefonu do siebie, ale ja mam ostatnio problem z zasięgiem w telefonie bo coś się psuje w tym gracie i często nie można się do mnie dodzwonić, więc może któraś z Was poda jej swój numer na PW to Szami zadzwoni. -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiak :) szkoda ze mu się w życiu nie poszczęściło. Czy ma zrobione allegro? Jeśli trzeba to dajcie znać, mogę zrobić, chociaż tak pomogę. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj niesamowicie pozytywnego maila od pani Beaty Negrusiowej :) Napiszę wam w skrócie co tam u osiołka i wrzucę kilka zdjęć. Więc tak, Negra była nad morzem. Wyjazdem była zachwycona, podróżowała bez problemów, biegała jak szalona i wygłupiała się tam w ogrodzie z zaprzyjaźnionym Westem Mikim przez całe 10 dni. Jej nowymi pasjami jest obszczekiwanie z Mikim ludzi za płotem i tropienie kreta, którego na szczęście nie udało jej się zabić :evil_lol: Oczywiście wkładała nos nie tylko do swojej miski, a także do miski Mikiego i torby z zakupami w której są ciastka, między innymi dzięki temu waży już 11,5kg (łakomczuch). Negra się rozbrykała, uwielbia się bawić tenisową piłeczką, lubi jak ktoś jej ją rzuca a potem ucieka z nią ile sił :D a jak Pańcia nie chce się bawić to spryciula łapie za nogawki i spódnice, no i nie ma przeproś ;) Po powrocie Negra była u weta na szczepieniu. [URL="http://img295.imageshack.us/i/wicie1828072010002.jpg/"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2092/wicie1828072010002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/wicie1828072010021.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8347/wicie1828072010021.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img84.imageshack.us/i/wicie1828072010024.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1363/wicie1828072010024.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img294.imageshack.us/i/wicie1828072010063.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5906/wicie1828072010063.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://img517.imageshack.us/i/wicie1828072010055.jpg/"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/343/wicie1828072010055.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img412.imageshack.us/i/wicie1828072010097.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6250/wicie1828072010097.jpg[/IMG][/URL] -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Mail od przyszłego (mam nadzieję;) domku Misi: [I] Więc czekamy na wizyte przedadopcyjna i jeśli bedzie ok to czekamy na Misie. Dla nas jest ważne żeby sunia nie była agresywna a z reszta mam nadzieje ze sobie poradzimy[/I]. Osoba z Nowego Sącza do sprawdzenia domku potrzebna na gwałt!!!! :D :D :D Może zmienić tytuł?[/QUOTE] Dostałam wiadomość od Szami z Nowego Sącza, że będzie mogła sprawdzić domek Misi. :multi: W związku z tym że ty Andzike masz kontakt z tą Panią to proszę Cię żebyś skontaktowała się z Szami przez pw, wysłała jej numer telefonu, adres itp. Ok? -
[quote name='plastelina'] Rozmawiałam przed chwilą z kierownikiem, boks był w międzczasie leczony,miał duża biegunkę, dostaje kroplówki bardzo schudł, kierownik powiedział że mam przyjechać i ocenić najpierw czy chcemy wziąć psa w taki stanie. teraz podobno jest lepiej, już mu zarastają te blizny,zaczyna powoli jeść. ja za bardzo nie mam możliwości pojechania do schroniska bo poprostu nie mam jak:/[/QUOTE] Ja bym poczekała aż pies wydobrzeje, nie wiadomo co mu się tam przyplątało :( a żeby potem nie było kłopotów z leczeniem, pieniędzmi itd. Szkoda że nie ma nikogo kto mógłby do schronu podjechać.
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pani zależy na tym żeby sunia nie była agresywna, a wie o tym że Miśka warczy na inne psy i nawet jej się zdarzyło na ludzi? To ważne, żeby potem Pani się nie przestraszyła i nie chciała rudzielca oddać z powrotem z tego powodu. Dopisałam już w tytule że szukamy kogoś do sprawdzenia tego domku w Nowym Sączu :multi: -
To dobrze że się wyjaśniło ze DT jest bezpłatny, bo ja zrozumiałam że DT opłaci fundacja i Kapsel, ale widocznie źle zrozumiałam. W takim razie potrzebujemy pieniążków na weta i karmę, a to uda się zapłacić z bazarków i dzięki Yanie :multi: Dziękujemy :loveu:
-
Niestety nie ma odpowiedzi na naszą prośbę :(
-
Piękny Foksterier Reksio czeka w schronisku na dom! REKSIO MA DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='sosnowieckie schronisko']A Reksio ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] Nie ma, bo w związku z tym że jest w schronisku bardzo mało o nim wiemy, a niestety na razie nie ma nawet komu do schroniska podjechać, a dodzwonić się do kierownika nie możemy od wczoraj :( -
Jeju ciekawe dlaczego nie można się dodzwonić do schroniska. Szkoda że nie ma Matrioszki, bo gdyby była w Lubartowie to pewnie mogłaby podjechać do schroniska i dowiedzieć się wszystkiego :(
-
[quote name='plastelina']nie wiedziałam że robisz tam rozliczenie, czyli może być tak że na początku wyłożysz te pieniądze na weta/transport/karmę a później będziemy to zapełniać bazarkami? Kapselku jeśli dodzwonisz się do kierownika to mogłabyś go zapytać o szczepienia Bona?ja też nie mogę się dodzwonić.[/QUOTE] Ale co będziemy zapełniać bazarkami?
-
[quote name='Kapsel']Dziewczyny, zwróćcie się o pomoc do boksiowej skarpety, tam pieniądze są i na transport i na karmę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142386-Boksiowa-Skarpeta-niech-po%C5%82%C4%85czy-nas-mi%C5%82o%C5%9Bc-do-boksi%C3%B3w-ZAWIESZONA-AKCJA[/URL]![/QUOTE] Napisałam na wątku skarpety że prosimy do dofinansowanie, żeby Bona jak najszybciej zabrać ze schronu i wstawiłam tam link do wątku. [quote name='MaDi']Asia daj mi adres maila na PW to porobię foty rzeczom na bazarek i Ci wyślę.[/QUOTE] Już wysłałam :) [quote name='plastelina']Dziewczyny odnośnie transportu i orientacyjnej daty wyjazdu będe wiedziała wszystko wieczorem, a jutro z samego rana zadzwonię do Germainę żeby wszystko ustalić. Ja jakąś część mogę założyć za boksia tylko niestety nie całość. transport będzie kosztował pewnie w okolicach 100zł, wet pewnie mniej w zależności od tego co mu będzie robił, no i karma. a ile jest pieniędzy w skarpecie ogólnej? bo te które ma Matrioszka to już lepiej żeby na Misię zostały.[/QUOTE] Na wątku skarpety nowodworskiej jest moje rozliczenie, które aktualizuję po każdym moim bazarku. Te pieniądze są u mnie, chociaż suma wpisana tam różni się troszkę od faktycznego stanu konta, ponieważ od 1 osoby nie dostałam jeszcze pieniążków za rzeczy kupione na bazarku. Może dzisiaj jeszcze dojdą. Nie wiem ile pieniędzy jest u innych osób.
-
Czyli czekamy na wiadomość od plasteliny, która pisała na wątku schronu że może psiaka zabrać do weta a potem od razu zawieść do Warszawy, tak? :multi: Jak będziesz dzwonić to bardzo Cię proszę zapytaj przy okazji o foksteriera Reksia, czy u niego wszystko w porządku. Z tego co wiem wszędzie podawana jest ta komórka, więc chyba nie ma stacjonarnego.
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
My też nie wiemy nic o tej osobie zainteresowanej Misią. Może jak Funia wpadnie na wątek to coś napisze, czy ktoś do niej dzwonił, bo na razie ma chyba problemy z netem. -
Madi ja jak rozliczę ten ostatni bazarek na nowodworskie i porozsyłam wszystko, to będę chciała zrobić go jeszcze raz, bo trochę rzeczy nam zostało do sprzedania jeszcze i jakieś jeszcze dorzucę. Kapselku jesteś niesamowita :loveu: serdecznie Ci dziękuje w imieniu Bona. W takiej sytuacji myślę że boksia trzeba jak najszybciej zabierać. Ile będzie kosztował transport? Bo może uda nam się sfinansować weta i transport z pieniędzy z moich bazarków? Na karmę będziemy cały czas zbierać deklaracje.