-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
as_ko replied to Neris's topic in Już w nowym domu
W takim razie ja zaraz poprzeglądam te bazarki z ogłoszeniami, bo anett już na wielu portalach zrobiła ogłoszenia, żeby się nie powtarzały za bardzo. No i poczekam do wieczora, aż będzie wiadomo które pieski są jeszcze do adopcji, żeby dobre zdjęcia wysłać. Jak na razie bazarkiem na którym robią ogłoszenia na największej liczbie portali jest ten: 60 portali za 10zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-%29[/url] -
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
as_ko replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Czyli ktoś już wykupił pakiet ogłoszeń dla maluchów? -
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']As_ko :loveu:, wstrzymaj się do przyszłego tygodnia proszę, bo być może będą świetne fotki :)[/QUOTE] Nie ma problemu, jak pojawią się nowe zdjęcia to zrobię wtedy allegro. Zapomniałam tylko dodać że od poniedziałku 16.08 aż do 24.08 nie będzie mnie w Polsce i najprawdopodobniej nie będę miała dostępu do internetu, więc allegro zrobię dopiero jak wrócę. -
Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Debra ma od dzisiaj jedno allegro takie normalne i drugie takie samo tylko wyróżnione i pogrubione, dzięki bico. Jak to nie pomoże to ja już nie wiem :D -
12. Młoda, czarna suczka. [URL=http://img189.imageshack.us/i/0002060a.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5861/0002060a.jpg[/IMG][/URL] 13. Fajna ruda sunia, ale jakoś słabo wyszło zdjęcie :( [URL=http://img651.imageshack.us/i/0002055.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3180/0002055.jpg[/IMG][/URL] 14. [URL=http://img269.imageshack.us/i/0002054.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6306/0002054.jpg[/IMG][/URL] 15. Krzykacze [B][URL=http://img59.imageshack.us/i/0002053.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/236/0002053.jpg[/IMG][/URL] [/B]16[B].[/B] Krzykacze c.d. [URL=http://img225.imageshack.us/i/0002052.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1184/0002052.jpg[/IMG][/URL]
-
10. Suczka z 2 maluchami, siedzi w klatce szczeniaków. [URL=http://img828.imageshack.us/i/0002067.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/468/0002067.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/0002066.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8638/0002066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img138.imageshack.us/i/0002063.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1372/0002063.jpg[/IMG][/URL] 11. Druga suczka z 2 albo 3 maluchami [URL=http://img697.imageshack.us/i/0002061.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7039/0002061.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/0002062.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8136/0002062.jpg[/IMG][/URL]
-
8. Onek z klapniętym uszkiem :) Chłopak. [URL=http://img828.imageshack.us/i/0002076.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9692/0002076.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img295.imageshack.us/i/0002075.jpg/][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4310/0002075.jpg[/IMG][/URL] 9. Bardzo fajny szorściak :) mały i uśmiechnięty. [URL=http://img299.imageshack.us/i/0002074.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/94/0002074.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img638.imageshack.us/i/0002039.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6163/0002039.jpg[/IMG][/URL]
-
6. Dwa fajne szczeniaki. Dziewczynki, siostry. [URL=http://img186.imageshack.us/i/0002093.jpg/][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8995/0002093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img802.imageshack.us/i/0002092.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/908/0002092.jpg[/IMG][/URL] 7. Duży szorściak, ten co siedzi w boksie ze sznupą, która nie wychodziła nawet na chwilę z budy, tylko huczała co jakiś czas. [URL=http://img824.imageshack.us/i/0002084.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5385/0002084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/0002083.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8550/0002083.jpg[/IMG][/URL]
-
3. Piesek w trochę labkowaty, spokojny. [URL=http://img718.imageshack.us/i/0002100.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8348/0002100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/0002079.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3944/0002079.jpg[/IMG][/URL] 4. Północniaki [URL=http://img204.imageshack.us/i/0002097.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/163/0002097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/0002096.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2097/0002096.jpg[/IMG][/URL] 5. Bardzo ładny i bardzo duży piesek. Matrioszka ma więcej ładnych zdjęć jego. [URL=http://img441.imageshack.us/i/0002087.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6260/0002087.jpg[/IMG][/URL]
-
1. Suczka Onkowata z dłuższym włosem, młoda, troszkę mniejsza niż typowy ON, chuda :( Spokojna, nieszczekająca, podchodziła do nas, ale się nie narzucała. [URL=http://img529.imageshack.us/i/0002085.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9741/0002085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/0002081.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3638/0002081.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/0002058.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5742/0002058.jpg[/IMG][/URL] Tu ze swoją koleżanką, też bardzo ładną i strasznie wychudzoną :placz: [URL=http://img706.imageshack.us/i/0002032.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6475/0002032.jpg[/IMG][/URL] 2. Szorstkowłosy chyba chłopiec [URL=http://img205.imageshack.us/i/0002101.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4219/0002101.jpg[/IMG][/URL]
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jestem :) Przysiądę dzisiaj i przeczytam wątek a potem postaram się zrobić dziewczynkom allegro. -
Piękny Foksterier Reksio czeka w schronisku na dom! REKSIO MA DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
REKSIA NIE MA JUŻ W SCHRONISKU! Został wyadoptowany. -
Tak jak pisała Matrioszka mam papierek Martiego ze schroniska. Komu mam to przekazać albo gdzie wysłać?
-
[quote name='zuzlikowa']Dzwoniłam do kierownika i...przekazał mi informację,ze psiak jest nadzwyczaj agresywny! Jest z interwencji w Łęcznej- wpadł do klatki bloku mieszkalnego i nikogo nie chciał wpuścić,atakował...zaatakował pracownika schroniska także. Jestem bardzo ostrożna w przyjmowaniu opinii schronisk na temat agresji psiaka, więc mam pytanie- psiak będzie teraz jeszcze ok12 dni na kwarantannie, czy bedzie ktoś w schronisku i może zobaczyć reakcję psiaka...poprosić o wyprowadzenie do zdjęć? Matrioszko- skąd informacja Wasza,że psiak jest spokojny???Na zdjęciach rzeczywiście wygląda na spokojnego i zrezygnowanego!!! Acha...wstępnie wiek określono na 6 lat...ale p.kierownik nic nie wiedział jeszcze o jego oczach...weci powyjeżdżani na urlopy. Umówiłam sie,że zadzwonię za tydzień...ale gdybyście miały oko na niego, byłabym wdzięczna![/QUOTE] Nam się wydawało że jest spokojny, bo gdy podchodziłyśmy robić mu zdjęcia to nawet się nie ruszał w naszą stronę, a gdy leżał to mu się do nas nie chciało wstawać. Nie reagował na wołanie. Gdy wszystkie inne psy darły mordki, bo ktoś akurat wszedł do schroniska to on nawet nie reagował. Pies obok niego rzucał się na klatkę, a on nic. A może chory jest? Sama nie wiem. Zaraz coś zjem i biorę się za zdjęcia, chociaż moje to takie wątpliwej jakości, bo robione pożyczonym, starym aparatem bez zooma. Matrioszka pewnie będzie miała ładniejsze. Generalnie zatrzęsienia w schronie nie było, większość to stali bywalcy. Grzesiek mówił że ostatnio jest dużo adopcji. W jednej z klatek widziałyśmy śliczną parę DONków, która została znaleziona razem. Pieskie bardzo ładne i zadbane. Ale już są zarezerwowani przez jakiś znajomych kierownika, podejrzewam niestety że zostaną zabrani razem i jak nic trafią do pseudo :(
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
as_ko replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Abrakadabra polega to na tym, że płaciły pare złotych na psiaki na bazarku, a w zamian osoby wystawiające bazarek robią określoną ilość ogłoszeń na wielu różnych portalach np. 30 albo 40...w zależności o wielkości wpłaty. Potrzebują tylko tekstu do ogłoszeń i zdjęć. Tutaj są przykładowe bazarki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08[/url]!!! ( ten mogę opłacić sama) albo [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-%29[/url] -
[quote name='Kapsel']Dziewczyny wpłaćcie pieniądze na karmę na konto Fundacji z dopiskiem "karma dla Martiego" Karma bedzie kosztowała około 120zł, 15 kg, na około miesiąc mu powinno starczyć. Dzięki Dziewczyny!!![/QUOTE] Ok, w takim razie jutro przeleję 120 zł. Tylko gdzie znajdę konto Fundacji?
-
[quote name='matrioszka2']Jutro (środa) as_ko około 9.00 wyjeżdża z Lublina do Lubartowa busem.Kto chętny, niech się z Nią kontaktuje. Odbieram osobiście w Lubartowie i dowożę do Nowodworu (tym razem bezpłatnie :diabloti:). As_ko to naładuj porządnie chociaż komórkę.A może jakaś dobra dusza pożyczy Ci aparat.:roll:[/QUOTE] Komórka już się ładuję, a na ten mój aparat jestem strasznie zła...że też musiała się rozładować głupi. Matrioszko ty pamiętaj jak by mnie skleroza dopadła...żebyśmy papiery Martiego/Bona zabrały jutro, bo potem będzie... że dwie Aśki pojechały i nic nie załatwiły :evil_lol:
-
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
as_ko replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Świetne zdjęcia :) szczęśliwej mordki. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sankja']skąd są ci z warszawy? z jakiej dzielnicy? trzeba im wizyte zrobić i zaproponować coś innego...[/QUOTE] Nie mam pojęcia skąd. Napisałam do nich, pytając o więcej szczegółów itd. Na razie się nie odzywają. -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u rudzielca? Dzisiaj dostałam 2 maile w sprawie Misi przez allegro, ale niestety żadna rodzina się nie nadawała :( Jedni z Warszawy pracują od godz. 7 do 17, a w między czasie sąsiadka by psa wyprowadzała na chwilę. Warunkiem jest, że Misia nie będzie piszczeć, wyć, sikać ani niszczyć w domu jak będzie sama. Nie mieli nigdy psa, ale uważają że pies na pewno się u nich otworzy w ciągu tygodnia :lol: Druga rodzina to ta, która pisała już kiedyś, że chcą ją na wieś. Widząc że już 2 raz aukcję wystawiłam stwierdzili że krzywdzę psa nie oddając jej akurat do nich, bo już by miała dom, a tak "musi gdzieś tam koczować". :angryy: -
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']As_ko :loveu:, czy ktoś obserwuje Kayko?[/QUOTE] Kayko obserwuje 1 osoba, ale ma tylko 60 wejść. A może dzwonił ktoś w jego sprawie?