-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy :) A co z wynikami badań, które miała robione Gacka? No i ze sterylką? -
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
To się panience Azji powodzi że hoho :lol: Jak miło czytać i oglądać takie relacje :loveu: Strasznie się cieszę że po tylu miesiącach pobytu w schronisku i przeprowadzkach sunia trafiła w końcu do kochającego domu :multi: -
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A mnie to strasznie dziwi że nie było żadnego sensownego telefonu :-o ale będziemy odnawiać ogłoszenia i allegro...w końcu ktoś się w niej zakocha. -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
as_ko replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Jak tak czytam o Joki...to piesek ideał :loveu: ....nie rozumiem jak ktoś mógł go wyrzucić :( Podziwiam Cię Aniu, że go tak wyczesujesz, ja bym chyba skapitulowała i wybrała się do psiego fryzjera, ale ja to mało cierpliwa jestem ;) trzymamy kciuki za pozytywne wyniki badań Jokusia, bo od nich teraz dużo zależy :razz: -
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że Azji będzie u Was dobrze, a Wam będzie dobrze z nią :) -
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Gacka ma 1 obserwującego na allegro. -
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ja jej zrobiłam jeszcze ogłoszenia na 10 portalach takich najczęściej odwiedzanych i z których jest największy odzew. Nie wiem dlaczego nikt nie dzwoni :( -
Trzymam kciuki za maluszki. Biedactwa :( dopiero przyszły an świat a już tak cierpią.
-
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
as_ko replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Cavani pokaż więcej zdjęć obciętego Jokiego. Napisałam do jednego z domków, który był zainteresowany Fadusiem. Pani odpisała, że nadal chcieliby zaadoptować spaniela :) Oczywiście domek do sprawdzenia. Państwo mieszkają 100km od Warszawy w kierunku Gdańska- w Ciechanowie, no ale może udałby się załatwić jakoś transport na dogo, jeśli wizyta przedadopcyjna wypadłaby ok. Wyślę Ci szczegóły na PW. Najważniejsze żeby Joki był jak najszybciej po wizycie u weta...żeby było wiadomo co powiedzieć chętnym domkom o jego stanie zdrowia. -
Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu
as_ko replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Jestem u Jokiego :) Nasz Fado jak trafił do mnie na DT to też pierwsze co to w wannie wylądował. Na całe szczęście kołtunów miał trochę mniej i z E-S jakoś w ciągu 2h powycinałyśmy te najgorsze. Cieszy mnie opis jego charakteru :) Dobrze że nie jest zaborczy i nie chce dominować. Masz możliwość sprawdzić jak się zachowuje do dzieci, do kotów itd.? Wszystko przyda się w ogłoszeniach. A jak tam jego oczy i uszy? Spaniele mają z tym problemy chyba największe. Zrobię mu allegro i może kilka ogłoszeń jak się ogarnę, bo ostatnio na nic nie ma czasu...nawet na obiad :( -
Zapiszę sobie. Napiszcie skąd jest ten psiak?
-
A ja dzisiaj pokazałam zdjęcia Matrioszki z soboty mojej koleżance z Parczewa (studiuje w Lublinie), która jest na etapie wyboru psa. W zasadzie to pies będzie mieszkał u jej rodziców, mają dom z ogródkiem. Ona uwielbia psy, w naszym Fado się zakochała, a on od razu ją polubił. Chce wybrać jakiegoś dużego psa...wpadł jej w oko dog, ale i te Onkowate też jej się podobają. W weekend się do schronu wybierze...może akurat któregoś zabierze do domu :) bardzo na to liczę.
-
Witaj Monika Im nas więcej tym lepiej :) Aktualnie domu szuka jeszcze sunia Gacka, która ze schronu z Nowodworu pojechała na DT do Warszawy. Jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198593-Szcz%C4%99%C5%9Bciara-z-Nowodworu-GACULA-ju%C5%BC-w-DT-czeka-na-DS[/url] Donka Diuna też potrzebuje pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198737-Donka-z-Nowodworu-k-Lublina.Oko-nie-widzi-dysplazja-zwyrod-stawu.-Operacja[/url]. A Azja, którą zabrałyśmy ze schronu do hotelu do Zamościa za kilka dni jedzie już do swojego domu stałego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198698-Azja-%C5%9Bliczna-dziewczynka-w-kropki-szuka-swojego-domku[/url]! Oj tylko nie dla myśliwych! Oni nie nadają się na właścicieli psów.
-
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Uf...cieszę się że już lepiej :) To dobrze, że będzie badanie kupek, żeby było wiadomo co było powodem tych problemów z biegunką i sikaniem. Czyli już po lekach sunia załatwia się normalnie na dworze, tylko jak długo zostaje sama w domu to nie wytrzymuje, tak? Trzeba o tym uprzedzać przyszłe domki koniecznie. Czyli jak nie ma cieczki i sunia już całkiem dojdzie do siebie to może ją wysterylizujemy? Żeby nie było takiego problemu jak z Azją? -
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj maila przez allegro od osoby, która stwierdziła że chce zaadoptować Gackę, ale zapytała tylko o jej wiek. Odpisałam i odesłałam do Andzike. Ciekawe czy się do niej odezwie telefonicznie. Po za tym jakiś baran zalicytował w aukcji, bo kończyła się za 30 min :angryy: czy ludzie nie umieją czytać? -
GACULA - szczęściara z Nowodworu znalazła SWÓJ DOM NA ZAWSZE!
as_ko replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dzwonił ktoś może w sprawie suni? Jak się Gacka czuje? Jeśli coś jej jest i ma problemy z pęcherzem czy z nerkami to trzeba ją do weta zabrać. :( -
Azja - śliczna dziewczynka w kropki mieszka już w NOWYM DOMU :)
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
W takim razie nici z naszych planów :-( siła wyższa...i nic nie poradzimy. Nie mam pomysłu co dalej.