Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. Cieszę się, że Azja nie jest z tych co lubią sobie grzebać tam gdzie nie trzeba :) Przynajmniej jej kołnierza nie musicie zakładać.
  2. Ej no ja tu jestem cały czas...i jeszcze bazarków pilnuję, żeby pannie parę złotych wpadło :razz: :multi: Ta szy nie ? :lol: Matrioszko a jakby w sprawie tego odchowanego dwunoga z podłogi pisali? To co? Wizyta przedadopcyjna i umowa obowiązuje, nie? Kastrację odpuścimy :roflt: A jak na rodzinkę tak dobrze wpłynęła wizyta Tiny to częściej Ci takie Tiny potrzebne :evil_lol: Same korzyści z tego płyną :lol:
  3. [quote name='matrioszka2']Pomyliłaś się :"Chętnie oddamy ją do domu ..." sprawdź to zdanie. 4 zdjęcie od dołu powinno być obrócone bardziej w prawo, bo Gacula ma stać, a nózki czyjeśtam mają być w pionie, nie ?:evil_lol:[/QUOTE] Poprawiłam to zdanie. Oj tam, a to zdjęcie to tak dziwnie zrobione jest po ukosie, że już tak zostanie.
  4. Odnowiłam Gaculi wyróżnione allegro, jeśli coś trzeba dopisać albo zmienić to dajcie znać: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1454608229[/url]
  5. Prześliczne zdjęcia :loveu: Zaraz chociaż ze 2 przemycę do allegro, mogę? ;)
  6. Dodałam te informacje...mam nadzieję że ktoś zadzwoni.
  7. Nowe allegro Tiny :) [url]http://allegro.pl/tina-suczka-idealna-pokochaj-ja-na-zawsze-i1453951761.html[/url]
  8. Allegro cegiełkowe: [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1453760547[/url] Teraz muszę lecieć na uczelnię, ale niedługo wrócę to ewentualnie coś poprawię.
  9. Evel raczej tej Pani się coś pomyliło i chodziło jej o innego psa, bo dlaczego miałaby dzwonić do Funi w sprawie tej suczki borderki, skoro ona nie była u Funi?
  10. Dane już zmieniłam na Funię, a allegro się robi :)
  11. Ja wiem tylko że Pan jest z Zawiercia. Napisałam mu wiek suni (bo pytał) i że konieczna jest wizyta i podpisanie umowy. Napisałam że transport będzie trudny do zorganizowania, ale nie niemożliwy. Pan niestety nie odezwał się już do mnie, jak również nie zadzwonił pod podany numer telefonu w aukcji (do Funi) na początku. Dziwne jest to że Pan jakimś cudem znalazł numer telefonu do kierownika schroniska i z nim chciał załatwiać adopcję suki, obawiam się że chciał po prostu ominąć procedury adopcyjne i liczył że mu się to uda.
  12. Madi mam problem z tym allegro cegiełkowym dla Zuzi, bo skoro sunia jest zdrowa i nie wymaga leczenia, to nie mam co wpisać w allegro, na co zbierane są pieniądze?
  13. [quote name='E-S']Przy zawiadomieniu policji o przywłaszczeniu psa - nie ma numerow zastrzeżonych ...[/QUOTE] A no to chyba że tak...kuźwa nieźle sobie ten ktoś to zaplanował :angryy:
  14. [quote name='MaDi']Asiu jest już chyba ok, największym problemem była z tego co zauważyłam informacja którą uzupełniłaś. Zrób jak możesz aukcję Zuzi ona jest w złej sytuacji finansowej.[/QUOTE] Ok, w takim razie zaraz się wezmę.
  15. Ale budkę telefoniczną na prawdę nie łatwo w Puławach znaleźć, prościej jest zastrzec swój numer telefonu, żeby nie pokazywał się osobie do której się dzwoni.
  16. O matko...co za historia :crazyeye: Anita ul. Lubelska to jedna z głównych ulic w Puławach i jest ona bardzo długa, ale domów jednorodzinnych to jest tam może ze 2 przy tej ulicy. Nie bardzo kojarzę w którym miejscu jest tam budka telefoniczna, ale podejrzewam, że to mógł dzwonić ktoś z pobliskich osiedli, niedaleko Lubelskiej jest jedno nowe osiedle domków jednorodzinnych, reszta to supermarkety, urząd miasta itd. Ale dlaczego ktoś dzwonił właśnie z budki?
  17. Madi ja miałam zrobić aukcję, ale nadal niestety nie wiem jakie były błędy w tamtej oprócz tego przedmiotu aukcji. Nie chcę wystawić drugiego złego, więc zrezygnowałam, może zaoferują się osoby, które mają o tym większe pojęcie niż ja.
  18. Nie wiem co to znaczy że za psa ma być odpowiedzialny ktoś z Nowodworu...że kto niby? No bo przecież nie schronisko, bo pies został z niego wyadoptowany. W tej chwili za psa są odpowiedzialne osoby, które zdecydowały o tym, że pies został zabrany ze schroniska, więc w tym przypadku rozumiem że Andzike i E-S.
  19. Z tego co piszecie to jednak ma psiak szczęście, bo teraz będzie miał szanse trafić do prawdziwych kochających właścicieli, bo na takich zasługuje. Życzę mu wspaniałego domu :)
  20. Mogę kilka z tych fotek do nowego allegro wykorzystać? podmienię te schroniskowe. Widzę że Tinka się już zadomowiła :cool3: wkupiła się w łaski nawet tego niedobrego Pana :lol: Młodszy Pan też się już całkiem podporządkował :p
  21. Fajne maluchy :) ta środkowa super. A właśnie jaka była ich matka? Jak duże urosną mniej więcej?
  22. Ślicznie jej w tych czerwonych szelkach:) a co to takiego ładnego jej się świeci przy obroży? Zmieniłam dane allegro, jedno już dzisiaj się skończyło, a drugie kończy się za 14 godzin.
  23. Madi jak byś potrzebowała pomocy przy psach, które są teraz w klinice to pisz, jak będę mogła to postaram się pomóc.
  24. Masakra jakaś :crazyeye:
×
×
  • Create New...