-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie było mnie chwilkę i pacze a tu chłopaki ogolone.Fajnie wyglądają. U Magdy chyba było całkiem znośnie ze zwierzakami.Świnki też Cię nie pogoniły.:lol: -
To nie jest tak,że krew przy punkcji oznacza nowotwór.Najczęściej tej krwi nie ma.Nie myśl o najgorszym.W płucach zdarzają się też ropnie,które się leczy,a może to zapalenie płuc przy którym może być płyn w płucach. Jedno jest pewne,że jak Mordziastej ściągną ten płyn to jej będzie lżej oddychać. Będzie dobrze.Wszyscy trzymamy kciuki.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co taki krótki ten filmik? Miszcz fajny,uzdolniony a Lizka nie biega za piłeczką ? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cudne to zdjęcie.Przytulaski :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Księciunio to faktycznie sobie pozwala. ;) Fajne te zdjęcia.Zwierzaki wybiegane to w domu spokój.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sandra nie bój się.Prędzej świnki na Twój widok będą zwiewać niż Ciebie zaatakują. Białas trochę poszczeka,ale nie sądzę żeby było coś więcej.Myślę,że Fiks będzie kury ganiał.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Spojrzałam na zdjęcie nie czytając i się zastanowiłam co to za nowy śliczny psiak.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Się tak nieśmiało zapytam- na kiedy termin wyznaczony?[/QUOTE] O ile mnie pamięć nie myli to na 8 marca. -
Sandra to było do Mordziastej,bo przeciez miała zrobione prześwietlenie ( chyba płuc )
-
Dziewczynki przerost komory serca widać na zdjęciu.Często jeszcze nie ma objawów a powiększone serce widać.
-
WZ ale płyn w płucach z czegoś wynika.To już nie sa żarty.Co wet podejrzewa?
-
No to kiepsko. Co zalecił wet ?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']A propo Fiołków, wiecie ze moje nicz a nicz nie ruszyły się?? Katastrofa normalnie :([/QUOTE] Sandra moje fiołki zaczynają coś tam wypuszczać to i Twoje lada chwila. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer059-2.jpg[/url] [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer072-1.jpg[/url] Relaksik całkiem,całkiem :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
cudne foty.Bolcik robi kapitalne miny.:lol: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer013-2.jpg[/url] a tu zapasy ? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img30.imageshack.us/img30/3439/4cb0.jpg[/url] hahaha dobrana para :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Margi replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
Rozpuściłaś to swoje szczęście.:eviltong: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jakie grzeczne psiaki.Chyba przesadzasz,że rozrabiają :eviltong:.Fajnie się prezentujecie.:lol: -
Ale fajnie,że ostatnia dziewczynka zostaje w domu.Taka superowa suczynka.:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Foty jak zwykle cudne.Tina wpasowała się w psie towarzystwo.:lol: [url]http://img89.imageshack.us/img89/1055/f5i3.jpg[/url] i po co było brać labka a tu taka kochana Tina pod bokiem.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)