Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Nie było mnie chwilkę i pacze a tu chłopaki ogolone.Fajnie wyglądają. U Magdy chyba było całkiem znośnie ze zwierzakami.Świnki też Cię nie pogoniły.:lol:
  2. To nie jest tak,że krew przy punkcji oznacza nowotwór.Najczęściej tej krwi nie ma.Nie myśl o najgorszym.W płucach zdarzają się też ropnie,które się leczy,a może to zapalenie płuc przy którym może być płyn w płucach. Jedno jest pewne,że jak Mordziastej ściągną ten płyn to jej będzie lżej oddychać. Będzie dobrze.Wszyscy trzymamy kciuki.
  3. Co taki krótki ten filmik? Miszcz fajny,uzdolniony a Lizka nie biega za piłeczką ?
  4. Wszystkie trzymamy :kciuki: ale Ty wcześniej ledwie napomknęłaś o domku Tilusi. Poza tym nie będzie żadnego zwrotu.Pewnie chciałabyś.:lol:
  5. Cudne to zdjęcie.Przytulaski :loveu:
  6. Księciunio to faktycznie sobie pozwala. ;) Fajne te zdjęcia.Zwierzaki wybiegane to w domu spokój.
  7. Margi

    Sfora Hektora

    Sandra nie bój się.Prędzej świnki na Twój widok będą zwiewać niż Ciebie zaatakują. Białas trochę poszczeka,ale nie sądzę żeby było coś więcej.Myślę,że Fiks będzie kury ganiał.
  8. Spojrzałam na zdjęcie nie czytając i się zastanowiłam co to za nowy śliczny psiak.:loveu:
  9. [quote name='AnkaG']Się tak nieśmiało zapytam- na kiedy termin wyznaczony?[/QUOTE] O ile mnie pamięć nie myli to na 8 marca.
  10. Sandra to było do Mordziastej,bo przeciez miała zrobione prześwietlenie ( chyba płuc )
  11. Dziewczynki przerost komory serca widać na zdjęciu.Często jeszcze nie ma objawów a powiększone serce widać.
  12. WZ ale płyn w płucach z czegoś wynika.To już nie sa żarty.Co wet podejrzewa?
  13. No to kiepsko. Co zalecił wet ?
  14. [quote name='Saththa']A propo Fiołków, wiecie ze moje nicz a nicz nie ruszyły się?? Katastrofa normalnie :([/QUOTE] Sandra moje fiołki zaczynają coś tam wypuszczać to i Twoje lada chwila.
  15. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer059-2.jpg[/url] [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer072-1.jpg[/url] Relaksik całkiem,całkiem :lol:
  16. Margi

    Sfora Hektora

    To wesoło masz.:lol:
  17. cudne foty.Bolcik robi kapitalne miny.:lol: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer013-2.jpg[/url] a tu zapasy ?
  18. [url]http://img30.imageshack.us/img30/3439/4cb0.jpg[/url] hahaha dobrana para :evil_lol:
  19. Rozpuściłaś to swoje szczęście.:eviltong:
  20. Jakie grzeczne psiaki.Chyba przesadzasz,że rozrabiają :eviltong:.Fajnie się prezentujecie.:lol:
  21. Ale fajnie,że ostatnia dziewczynka zostaje w domu.Taka superowa suczynka.:loveu:
  22. Foty jak zwykle cudne.Tina wpasowała się w psie towarzystwo.:lol: [url]http://img89.imageshack.us/img89/1055/f5i3.jpg[/url] i po co było brać labka a tu taka kochana Tina pod bokiem.
×
×
  • Create New...