[quote name='zerduszko']A guzik, przyjechały do mnie wieczorem z BB i wróciły an noc do BB :crazyeye: Chyba mnie Margi lubi :evil_lol: Szkoda, ze nie mam chałupy większej, to bym przenocowała miłe Panie :)[/QUOTE]
Margi Cię bardzo lubi ,bo jesteś fajną dziewczyną.:lol:
Poza tym drogie koleżanki nasza mamusia wygląda bardzo ładnie.Ma przed sobą zgrabną piłeczkę i rusza się bardzo sprawnie i zwinnie jak na 9 miesiąc.;)
Na nasze oko (moje i mojej koleżanki ) Zerduszko pochodzi jeszcze co najmniej tydzień nim się rozpakuje.:lol: