[quote name='Tola']Przed chwilą dzwoniła bardzo sympatyczna Pani z Warszawy.
Kupili dom w okolicach Tomaszowa Lub. z dużą działką pod lasem, lada moment przeprowadzaja się.
Szukają psa no i ktos podał im mój nr.
Pani będzie niedługo w Zamościu i chce zobaczyc Cassi.
Myslę, ze jesli tylko stan zdrowia na to pozwala, to trzeba jak najszybciej umawiac dziewczynę na sterylkę:cool3:[/QUOTE]
Super,że jest zainteresowanie, jest ładniutka, moda i towarzyska, szybko powinna znaleźć dom.