Poproś aby powpisywali odrobaczenia, antybiotyki, pierwszą wagę itp. Zawsze lepiej wiedzieć jak reaguje na konkretne leki. Co do charakteru pewnie nigdy nie oberwała od innego psa, bo niby jak skoro wszystkie stały na łańcuchach. Te, które są pod moja opieką jak na razie sprawują się bardzo dobrze. Sara jedzie na dniach do DS w Sopocie, a Ruda/Kala, być może też trafi do DS. Oby i Punia długo nie czekała. Robi jakieś postępy w relacjach pies-człowiek?