Leon zaczął się wygryzać, dostanie nowe leki.
Musze mu kupić karmę dla psów z problemami skórnymi, niestety cierpię na ciągły brak czasu, jeśli kurier dotrze szybko to ew. można ją zamówić przez internet.
On wszystkich lubi szczególnie jak mają coś do jedzenia.
Czesać go nie wolo aby nie drażnić skóry, podczas zastrzyków nie szarpie się, tylko ogląda jak go zaboli( ma twarda skórę).
Ładnie chodzi na smyczy, wie po co jest spacer- zachowuje czystość.
w boksie siedzi grzecznie obserwuje otoczenie lub śpi, dzisiaj szczekna kilka razy jak Mijałam go z Barym, chyba się obraził,ze szłam z innym:evil_lol:
Musi zostać w klinice na pewno jeszcze około tygodnia chyba,że maja na miejscu lekarza, można gdzieś poczytać o tym hotelu?