Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='IVV']kiedy to zdejmowanie opatrunku ma sie odbyc ? mam nadzieje ,ze lapka bedzie juz w dobrym stanie ...trzymam mocno kciuki[/QUOTE] Mogę tylko donieść,że Szansa nadal kica w opatrunku.
  2. [quote name='IVV']cichutko tu.......[/QUOTE] Bardzo mnie to martwi, nie wiem nawet jak to zmienić.
  3. Na spacerek.
  4. [quote name='ladySwallow']Hm, jutro nie mam czasu, bo uczelnia mnie przytłacza, ale w piątek będę na kompie, to w przerwach w pracy ją powysyłam gdzieś.[/QUOTE] Super, ja nadal nie byłam na egzaminie:(
  5. Pisałam na alarm24 w dzienniku ale cisza, zadzwonili nawet,że będzie( chyba na stronie) ale nic takiego nie znalazłam.
  6. [quote name='ladySwallow']Boże... Nie wiem już, co zrobić... Wrzucę ją do MMki najwyżej, ale jeszcze może Allegro? Wyróżnione?[/QUOTE] Może MMka najlepiej aby dom był z Lublina.
  7. [quote name='ladySwallow']I jak ten telefon, o którym pisałaś wyżej? Kroi się coś?[/QUOTE] Porażka.:shake:
  8. [quote name='Viris']Podliczyłam bazarek wychodzi na to że będzie dla Zuzi z ciasteczek 172 zł - ale jeszcze raz sprawdzę i jutro pójdzie przelew. Na jakie konto przelewać?[/QUOTE] Mam propozycję aby przelać fundusze do Fur. Poczekamy na nią czy się zgadza?:cool3:
  9. Terminaor na wieczornym spacerze brykał jak oszalały:)
  10. Zdjęcia będą jak tylko znajdę chwilę aby ich odwiedzić.
  11. Podnosimy.
  12. [quote name='delfy2000']A nowości o Leosiu?[/QUOTE] Nie mam żadnych nowych wieści niestety nie mam czasu na odwiedziny:(
  13. Ten czarny psiak ma krótką sierść. Zuzo klonik to super szczeniak podrostek.
  14. [quote name='ladySwallow']A Zanek nie teges...? Wydaje mi się, że to inny psiak.[/QUOTE] Dajcie fotkę Zenka to Wam powiem.
  15. [quote name='jola_li']Nie---sa---mo---wi---te!!!!!! Były tu chwile zwątpienia i obawy, czy uda się poskromić jego agresję, a tu taka metamorfoza! Mądry pies - wie, że nie musi już bronić się i walczyć; po raz pierwszy w życiu ma Przyjaciół.[/QUOTE] Z jego agresją trzeba nauczyć się żyć i mam nadzieję,że to właśnie zostało osiągnięte.
  16. [quote name='malawaszka'][URL]http://img851.imageshack.us/img851/8717/p3220127.jpg[/URL] sznaucer??? pies czy suka?[/QUOTE] Nie mogłam się dopatrzeć siusiaka, nawet klękałam:roll: Taki sznupek nie mały ale nie całkiem średni. Problem z nogą, jest bardzo zaniedbany do zabrania na już.
  17. Taki trochę spaniel krótkowłosy, chłopak, raczej młody. Specjalnie dla Ciebie;)
  18. [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8475/p3220132.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/3610/p3220133.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9858/p3220136.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/525/p3220137.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8717/p3220127.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1248/p3220128.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1413/p3220129.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1408/p3220130.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5553/p3220131.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2782/p3220120.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/974/p3220121.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7110/p3220122.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4843/p3220123j.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3108/p3220124f.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1092/p3220125.jpg[/IMG]
  21. Fotki: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3791/p3220115.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3268/p3220116.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4913/p3220117.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6043/p3220118.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/402/p3220119.jpg[/IMG]
  22. [quote name='mada09']Moi drodzy mamy przyjemność być opiekunami Rexa:) To wspaniały psiak, dobrze dogaduje się z naszymi suczkami. Decyzja o adopcji Rexa była jednomyślna. Chcieliśmy mieć trzeciego psa i tym razem nie suczkę, tylko psa. Tak się więc stało. Rex jest ogromnym pieszczochem, ukochał sobie mojego męża i chodzi za nim jak cień:) Ma swoją budę, jest zamykany w kojcu tylko na noc i to tylko dlatego, że inaczej by nie spał;) tylko całą dobę patrolował teren. Mamy nadzieję, że Rex na tyle poczuje się pewnie, że nie będziemy musieli zamykać kojca. Oczywiście w stadzie psiaków dochodzi do spięć, których podstawą jest jedzenie lub zazdrość, ale to normalne. Są to walki bezkrwawe i krótkie:) Co do mediów, wolelibyśmy aby się już Rexem nie interesowały. Pozdrawiam ps. na zdjęciu obok jest Rex ze swoimi koleżankami:)[/QUOTE] Witam serdecznie. Zdjęcie z avatara cudne, dla takich chwil warto podejmować wyzwania. Bardzo się cieszę,że Reks tak szybko się odnalazł i mam nadzieję,że nie będzie pokazywał już rogów.
  23. [quote name='muzzy']No to już wiadomo, że Król Julian jej nie zaadoptuje :D (mam nadzieję, że kojarzycie 'Pingwiny z Madagaskaru')[/QUOTE] Raczej nie bo ona nawet jest trochę podobna a unikam adopcji rodzinnych;)
×
×
  • Create New...