-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='IVV']cichutko tu.......[/QUOTE] Bardzo mnie to martwi, nie wiem nawet jak to zmienić.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Hm, jutro nie mam czasu, bo uczelnia mnie przytłacza, ale w piątek będę na kompie, to w przerwach w pracy ją powysyłam gdzieś.[/QUOTE] Super, ja nadal nie byłam na egzaminie:( -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Pisałam na alarm24 w dzienniku ale cisza, zadzwonili nawet,że będzie( chyba na stronie) ale nic takiego nie znalazłam. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Boże... Nie wiem już, co zrobić... Wrzucę ją do MMki najwyżej, ale jeszcze może Allegro? Wyróżnione?[/QUOTE] Może MMka najlepiej aby dom był z Lublina. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']I jak ten telefon, o którym pisałaś wyżej? Kroi się coś?[/QUOTE] Porażka.:shake: -
[quote name='Viris']Podliczyłam bazarek wychodzi na to że będzie dla Zuzi z ciasteczek 172 zł - ale jeszcze raz sprawdzę i jutro pójdzie przelew. Na jakie konto przelewać?[/QUOTE] Mam propozycję aby przelać fundusze do Fur. Poczekamy na nią czy się zgadza?:cool3:
-
Terminaor na wieczornym spacerze brykał jak oszalały:)
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
MaDi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia będą jak tylko znajdę chwilę aby ich odwiedzić. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
MaDi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='delfy2000']A nowości o Leosiu?[/QUOTE] Nie mam żadnych nowych wieści niestety nie mam czasu na odwiedziny:( -
Diasy/Śnieżka podhalańska stokrotka juz w nowym domku
MaDi replied to akrim's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Nie---sa---mo---wi---te!!!!!! Były tu chwile zwątpienia i obawy, czy uda się poskromić jego agresję, a tu taka metamorfoza! Mądry pies - wie, że nie musi już bronić się i walczyć; po raz pierwszy w życiu ma Przyjaciół.[/QUOTE] Z jego agresją trzeba nauczyć się żyć i mam nadzieję,że to właśnie zostało osiągnięte. -
[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8717/p3220127.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1248/p3220128.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1413/p3220129.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1408/p3220130.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5553/p3220131.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/2782/p3220120.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/974/p3220121.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7110/p3220122.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4843/p3220123j.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3108/p3220124f.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1092/p3220125.jpg[/IMG]
-
Fotki: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3791/p3220115.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3268/p3220116.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4913/p3220117.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6043/p3220118.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/402/p3220119.jpg[/IMG]
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='mada09']Moi drodzy mamy przyjemność być opiekunami Rexa:) To wspaniały psiak, dobrze dogaduje się z naszymi suczkami. Decyzja o adopcji Rexa była jednomyślna. Chcieliśmy mieć trzeciego psa i tym razem nie suczkę, tylko psa. Tak się więc stało. Rex jest ogromnym pieszczochem, ukochał sobie mojego męża i chodzi za nim jak cień:) Ma swoją budę, jest zamykany w kojcu tylko na noc i to tylko dlatego, że inaczej by nie spał;) tylko całą dobę patrolował teren. Mamy nadzieję, że Rex na tyle poczuje się pewnie, że nie będziemy musieli zamykać kojca. Oczywiście w stadzie psiaków dochodzi do spięć, których podstawą jest jedzenie lub zazdrość, ale to normalne. Są to walki bezkrwawe i krótkie:) Co do mediów, wolelibyśmy aby się już Rexem nie interesowały. Pozdrawiam ps. na zdjęciu obok jest Rex ze swoimi koleżankami:)[/QUOTE] Witam serdecznie. Zdjęcie z avatara cudne, dla takich chwil warto podejmować wyzwania. Bardzo się cieszę,że Reks tak szybko się odnalazł i mam nadzieję,że nie będzie pokazywał już rogów. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']No to już wiadomo, że Król Julian jej nie zaadoptuje :D (mam nadzieję, że kojarzycie 'Pingwiny z Madagaskaru')[/QUOTE] Raczej nie bo ona nawet jest trochę podobna a unikam adopcji rodzinnych;) -
Donka z Nowodworu k/Lublina.Oko nie widzi, dysplazja, mimo tego ma DS !!!
MaDi replied to beka's topic in Już w nowym domu
Podnosimy.