-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Bielutki szczeniaczek - przepiękna, kochana DOTKA już w domu stałym!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Telefon jak zwykle w szafie:mad: Dobrze zrozumiałam,że teraz ma być tylko lepiej?:cool3: -
[quote name='matrioszka2']Identyfikatory z tymi słabymi kółkami to jeden asortyment, a kółka płaskie solidne - drugi.Każdy ma swój kod.Trzeba kupić oba i sobie samemu wymienić.Firma nic nie kompletuje inaczej, niż jest podane.[/QUOTE] Dziękuję za zaangażowanie ja niestety padam na twarz:( Kolory powinny być 2 tak aby oznaczyć samce i samice. Dwie sunie od niedzieli znalazły domy m. in ta: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6795/img2478resize.jpg[/IMG] Niestety zapomniałam która jeszcze:oops:
-
Dla as_ko:) Misia około 5 lat, super charakter, przytulaśna ta niby ostatnia sunia to jej syn Okruszek jest dwa razy taki jako ona:( [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7240/img2451resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/9660/img2452resize.jpg[/IMG] Synio;) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4961/img2455resize.jpg[/IMG] Czekoladka sunia około 5 lat. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3545/img2534resize.jpg[/IMG] Westy;) Około 4 lat sunie na 99% są trzy. [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/6277/img2678resize.jpg[/IMG] Czarusia około 5 lat w pierwszym kontakcie nieufna. [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6180/img2353resize.jpg[/IMG] Sunia kilkuletnia, miała chyba 3 siostry ale jakiś czas temu padły.. Jest niesamowitej urody. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5180/img2557resize.jpg[/IMG] Łatka pogromca kotów:) Typowy terier, biega w stadzie, kilka razy inne psy ja pogryzły ale i tak biega z nimi radośnie. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9541/img2366resize.jpg[/IMG]
-
Byłam tam dzisiaj z TVP będzie reportaż:) Mam mieszane uczucia co do artykułu jak i opieki ze strony organizacji... nie odbierzcie tego źle ale z tego co mówią główni zainteresowani pomoc jest znikoma. Potrzebny jest makaron plus puszki ew. mięso psy kiepsko jedzą sucha karmę a nawet reagują na nią biegunkami. Trzeba sterylizować sunie ale tam nie ma na to warunków P. Renata chce wydawać psy, wpuści na teren przytuliska wolontariuszy jeśli będą chętni do pomocy. Wiem,że to trudne do wykonania ale trzeba . Dziwne na stronie internetowej są do adopcji psy z Rachowa...hmm Muzzy kojarzysz je? Wg mnie dawno ich tam nie ma:shake:
-
Dzięki za zaproszenie, szkoda tylko,że do tak smutnej sprawy. Nie ma co gdybać sunia może mieć wiele różnych chorób, trzeba ją zabrać do kliniki zrobić zeskrobiny, pełne badania krwi i USG. Tylko co dalej? Niestety wszystkie boksy w "mojej" klinice są zajęte a adopcje stoją w miejscu:( Jeśli będę mogła jakoś pomóc dzwońcie.
-
[quote name='as_ko']Madi napisz proszę które z tych kudłaczy to suczki?[/QUOTE] Niemal wszystkie to sunie. Możesz mi powiedzieć o które konkretnie Ci chodzi? Do 93 zdjęcia na 99% wszystko dziewczyny.
-
Tylko kto przyjedzie do mnie uratować moją kicię przed Czupą:evil_lol::cool3:
-
[quote name='ciapuś']Koszt to ok 300zł + karma którą my zapewnimy.Hotelik to legalnie działające miejsce z którym współpracujemy już od dawna.Zawsze mamy tam jakiegoś psa i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.Mamy też zaprzyjaźnionych weterynarzy więc ze sterylkami nie będzie kłopotu.Przed wydaniem psa zawsze sprawdzamy domki.[/QUOTE] Może zrobisz allegro cegiełkowe aby zabezpieczyć chociaż część funduszy ew. akcja na FB?
-
[quote name='matrioszka2']Mam ! Tutaj jest producent i można sobie wybrać kolor. [URL]http://allegro.pl/identyfikatory-zawieszki-do-kluczy-id-1-50szt-i1535655993.html[/URL] Mogę sfinansować zakup 100 sztuk. Jeśli uważasz, MaDi, że to dobry pomysł, to zapytam innych - czy [B][U]ktoś jeszcze dołożyłby się[/U][/B] do następnych 100 sztuk identyfikatorów ? To będzie koszt 30 (ja) + 30 (ktoś/ktosie) + 7,50 wspólna przesyłka.[/QUOTE] Uwielbiam Cię:loveu:
-
Po staremu, ani jednego telefonu w jej sprawie, funduszy też brak:( Macie jakieś pomysły?
-
Nadal jest w trakcie leczenia.
-
[quote name='sacred PIRANHA']na allegro 100sztuk kosztuje z przesyłką 36zł [url]http://allegro.pl/zawieszki-do-kluczy-z-etykieta-taurus-trade-a-100-i1515625666.html[/url][/QUOTE] Szkoda,że nie są w dwóch kolorach ale pewnie i takie uda się znaleźć.
-
Pomyślę nad jakimś rozwiązaniem, jutro i tak nie wykonam tego planu;)
-
Chyba minąłeś się z powołaniem;)
-
[quote name='Zofia.Sasza']To nie jest dobry pomysł. Wstążka się zwija i strzępi...[/QUOTE] Chodzi mi o to aby nadać psom numery i wpisać ich imiona wtedy łatwiej będzie je identyfikować.
-
Sławku pomyśl o piłce na sznurku, może Dropek będzie uwielbiał przeciąganie zamiast smakołyków.:)
-
[quote name='bico']Jakie konkretnie leki są potrzebne najbardziej i w jakiej ilości?[/QUOTE] Wzięłam dzisiaj z kliniki advocate dla suni z "okularami" i Perełki- całej łysej. Kupiłam 10 obroży od pcheł i kleszczy oraz prawie 40 kg makaronu. Mam tez sucha i mokrą karmę ale jeszcze nie podliczyłam ile dokładnie. Chciałam kupić breloczki jak do kluczy aby oznaczyć numerami psy oraz kolorami samce i samice ale koszt najzwyklejszego to 1 zł:shake: Trzeba będzie poszukać w internecie i zawieźć następnym razem. Co do leków na pewno trzeba wszystkie odrobaczyć ale to powinno się zrobić jednocześnie a przy takiej ilości psów to niesamowite koszty:-( W związku z tym,że teraz są straszne kleszcze najpotrzebniejsze są obroże i kropelki od pasożytów. Dziękuję za piękne banerki, jak znajdziesz chwilę to może zrób z jakiś z liczbami i bardziej dramatyczny ok?
-
[quote name='ciapuś']Bardzo proszę o kontakt kogoś kto zajmuje sie sprawą tego przytuliska 792-061-133[/QUOTE] Masz już smsa.
-
Bielutki szczeniaczek - przepiękna, kochana DOTKA już w domu stałym!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Musi być dobrze martwi mnie tylko czy pozostałe psiaki mają tez tak odpowiedzialnych opiekunów. -
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
MaDi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jambi']znaaaaajdź plosimyyyyyy! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zeby.gif[/img][/QUOTE] Póki co zapraszam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym[/url]. -
Super na pewno bardzo się przyda.
-
[quote name='emdziolek']Bardzo prosze o wiecej informacji na pw na temat tego pieska: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZItVeL996I/AAAAAAAABjg/0dGgiJu8iaM/IMG_2452_resize.jpg[/URL] i tego: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZItx1uY72I/AAAAAAAABjg/2UB91hVTozs/IMG_2557_resize.jpg[/url] to pilne.[/QUOTE] Poszło PW Oba te psiaki to moje adopcyjne typy:) Przesympatyczna kilkuletnia sunia, w boksie obok mieszka jej syn który jest 2 razy większy:crazyeye: Widziałam ją już 3 lata temu. Wg. mnie to miks pekińczyka. Kosmiczny miks jakiegoś teriera szczekała na nas, mam zaniedbaną sierść podobno nie pozwala sobie ich obciąć obciąć. Jest chyba na którymś z filmików.
-
Byłam tam kiedyś jak jeszcze Pani Stanisława opiekowała się psami... to minęło mam nadzieję,że teraz coś się ruszy. Opiekunowie chcieli nam zapakować chociaż 2 psy jak odjeżdżaliśmy tylko ja nie mam już gdzie brać kolejnych. Potrzebne są DS oraz BDT chociaż po to aby sprawdzić ich współpracę. Zacytuje Panią Renatę " Nie chcę żyć jak mama" i mam nadzieję,że to prawda.
-
[quote name='sacred PIRANHA']MaDi chodziło mi ze sąsiadka ma ogolnie takiego właśnie, podobnego wizualnie nie tylko z koloru, no ale druga sprawa ze ona twierdzi ze to seter ang a czy to seter to hmmm duzo moich sąsiadów mowi ze ma yorka a jak patrze na te psy to hihihihihi całej sylwetki nie mamy, psiak siedzi w ostatnim boksie na kwarantannie a tam tylko widac psiaki jak wyjrzą ponad płytki:-)[/QUOTE] Yorków jest cała masa:evil_lol: różnych wymiarów;) W razie co to ludzie od seterów prężnie działają.
-
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Nadal jest taka maleńka:)