-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='matrioszka2']Nieeee.... ?! Tak ?!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Wkręcasz go. Jak się kapnie - straciłaś fachowca i wsparcie na pierwszej linii.:diabloti:[/QUOTE] Przyznam że nie wiem, pewnie zajrzy i powie co to i czyje to:cool3:
-
[quote name='matrioszka2']Sorki ... a ten ...ch... na pierwszym planie - to czyj ?:turn-l:[/QUOTE] Pomyśl kto robił zdjęcia:-D:roflt:
-
[quote name='Merys']A moze jakis bazarek tutaj na forum?[/QUOTE] Możesz śmiało działać:)
-
Cudne zdjęcia i szyja już ładna:)
-
[quote name='matrioszka2']Yoko będzie sterylizowana na Stefczyka, czy na Głębokiej ? Jestem za salonem.W tej kwestii będę twarda :diabloti:[/QUOTE] Jak dadzą radę bez dopalaczy to będę bardzo wdzięczna;) Obie sunie chyba w jednym miejscu?
-
Może chodziło o tą? [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5272/img2611resize.jpg[/IMG]
-
Mam inny nikczemny plan;) Może by tak wykąpać Yoko w odpowiedniej asyście, dać na sterylkę i poprosić aby powycinali kołtuny zanim się wybudzi? Musze tylko poprosić ładnie doktora. Przed sterylizacją lepiej nie podawać jakichkolwiek specyfików. Jakie są koszty doprowadzenia psiaka do normalności? Mogą być po zabiegu np. 7 dni w klinice tylko trzeba będzie do nich przychodzić bo mają klatki bez wybiegów. Zobowiązałam się też zapewnić karmę.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Co słychać u Rexa :-)?[/QUOTE] Wszystko dobrze wciąż stara się o względy Leny;) -
[quote name='Merys']Doskonale zdaje sobie sprawe, ze nie wyglad psa swiadczy o jego zdrowiu. Po prostu mialam nadzieje, ze najgorsze juz za nia.[/QUOTE] Hmm ja też ciągle na to liczę i próbuję sama się okłamywać. W poniedziałek powinny być pozostałe wyniki badań. Nie wiem jak ruszyć temat jakiejkolwiek pomocy finansowej z obawy o podobne akcje jak z allegro... a badani itp. kosztują:(
-
Nic nie czaisz:nono: przecież widać,że oboje są z jednej dropkowej rodziny:razz:
-
Dzwoniłam i tak jak prosiła E-S zarezerwowałam Yoko, Czekoladkę, Łatkę i Misię ( podobno mam źle zapisane imię powinno być Mimi;)) Pani Renata powiedziała mi że z Łatka może być problem bo jest nieufna do obcych nawet jej TZta, ale zapewniła mnie,o istnieniu jej klona:cool3: Jaki jest plan? Wszystkie jadą do kliniki na ciachanie i przegląd? Mój wet. jest w czwartek, ulubiony chirurg w piątek ew. na tel.:loveu: Może lepiej pojechać w czwartek? Yoko wymaga zabiegów pielęgnacyjnych...
-
[quote name='ciapuś']MaDi mam nadzieję że w środę uda nam się podjechać po psiaki Napisz proszę czy dasz radę być na miejscu i nas wprowadzić (przyznam że bardzo mi na tym zależy ):lol:[/QUOTE] Zadzwoń jak będziesz coś wiedziała, tylko proszę chociaż 2 dni wcześniej.
-
Od początku pisałyśmy jasno że jest to walka o jej życie:(. Masza na pewno przekaże więcej konkretnych informacji.
-
Strasznie urosła i widzę,że bukszpany są w niebezpieczeństwie;)
-
Taki troszkę dziewczynka bo jajca mu ukradli:evil_lol: Pogoda piękna a nowych zdjęć spacerowych brak:mad:
-
Sama nie wiem jak to powiedzieć...wyniki są bardzo złe wręcz tragiczne, najbliższe dni zdecydują o jej dalszym losie:(
-
[quote name='muzzy']Na jakiej stronie? Bo chwilowo nie nadążam o co chodzi :roll:[/QUOTE] O tu o;): [url]http://pomoczwierzakom.pl/?mod=dajmudom&str=3[/url] Psy maja obroże,ale na pewno nie wszystkie, postaram się załatwić trochę z jakichś hurtowni.
-
[quote name='E-S']Madi - jak ona jest duża ? Ile może ważyć ?[/QUOTE] Łatka? Mała jest ciężko mi powiedzieć ile może ważyć może maks 12kg? Futro pewnie coś dodaje. Muzzy, Assa widzieliście napiszcie coś:mad: Dodam jeszcze,że mieszka w domu i podobno śpi w łóżku:crazyeye: Tu przy mojej stopie rozmiar 37:evil_lol: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7103/img2368resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='sacred PIRANHA']oj kobieto zeby to takie proste było:-P nie wiesz ze ja mam TZta anty... chce polecis sunię do jednego domu, dlatego wypytuje o nią, a co do brania na tymczas to nie tak dawno chciałam wziąć sunie to była 3 wojna światowa w domu...musze odczekać, bo inaczej mi będziemy szukac dt[/QUOTE] Dzisiaj mam spotkanie w sprawie Czupy i mam nadzieję,że wypadnie super, inaczej ja też będę poszukiwała BDT;)
-
[quote name='E-S']Dawaj ją na te cavaliery :D Ktoś pisał, że ona jak mix pekina - do Osy ją ! Dla mnie to mic papilona :D Cudo - z której strony by nie patrzeć :) Ja się zakochałam w Łatce - pogromcy kotów .... I w reszcie też, ale Łatkę to kocham, wygląda na ADHD, nie ? Bosz ... no ale TZ mnie zatłucze ...[/QUOTE] Misia to miks pekina i cavaliera więc można dać ją tu i tu:lol: Łatka jaki widzi kota to gania jak szalona chcesz ją? Smutna taka siedzi bo koty opuściły przytulisko wiec trzeba jej jakoś pomóc;)
-
[quote name='sacred PIRANHA']zakładam pseudohodowle:-) westke suke juz mam na oku, to i pseudo mixa pekińczyka moge pokryc yorkiem nie?:-) może mu serducho nie padnie w trakcie akcji hahahaha[/QUOTE] No to teraz serio serio bierzesz?
-
[quote name='muzzy']Może znów Allegro? W końcu z ostatniego trochę funduszy było... A jak sierściucha? Odrosła już? Kiedy Mea wychodzi z kliniki?[/QUOTE] Chyba tak tylko,że allegro szło bardzo marnie:( Mea nie ma gdzie iść...
-
[quote name='majqa']Jasne, że nie ma, do tego mi daleko, odniosłam się li tylko do rozważań, gdzie... i w czym może tkwić problem (wchodząc na wątek na prośbę Funi). Nie będę dalej dzielić włosa na czworo więc luz. :-)[/QUOTE] Więc jest jakiś plan;)? Ja mogę załatwić jej konsultacje w Lublinie oczywiście po niższej cenie ale później musi trafić w bezpieczne miejsce:(
-
[quote name='matrioszka2']Coś Ty !? :evil_lol:[/QUOTE] Cyborgom też padają baterie:)
-
[quote name='sacred PIRANHA']Madi a która psina jest najmniejszejsza?:-) ta misia tak na oko ile waży?[/QUOTE] Wiem że chcesz ja skumać z chomikiem:lol: Misia będzie idealna, nie wiem ile waży ale to sama słodycz,mówię całkiem serio, byłam dzisiaj u niej w boksie:evil_lol: Jeśli ją weźmiesz to będę Cię:loveu: