Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='IVV']moze zrobienie oddzielnego watku dla Perelki jest jakims rozwiazaniem .Pozwoli to na uzbieranie pieniedzy na jej leczenie ,a suma bedzie potrzebna dosyc spora. czy ktos moze to zrobic dla tej psiny ? ja tez jestem za daleko by trzymac reke na pulsie ,ale chetnie pomoge na tyle na ile bede mogla .[/QUOTE] Dzisiaj założę wątek Perełce i Yoko.
  2. [quote name='jogi']to ja może też trochę dodam o Żabce. Babka z Lublina znalazła ją po wypadku, chyba robiła jej jakąś operację, zawiozła do Olszewskiej i miała szukać jej domu. Oczywiście owa Pani została wygoniona jak i my i już nigdy nie udało jej się Żabki odzyskać. Pamiętam nazwisko tej Pani, może jakimś zbiegiem okoliczności ją znacie i może chciałaby ją wziąć. Ona na pewno znała Pyłkę[/QUOTE] Daj znać na PW, może dowiemy się czegoś więcej.
  3. Coś mi tu śmierdzi:evil_lol:
  4. Merys może Ty ją weźmiesz:evil_lol:?
  5. [quote name='kora78']troszke edytowalam ten tekst. a namiary sa podane ok? wieczorem zrobie ze 20 ogloszen[/QUOTE] Ok to nr. do mnie;) Zmieniłam troszkę pierwsze posty.
  6. [quote name='kora78']zanim psy poznacie to minie troche czasu, a tymczasem nie moga one tam dalej zyc i glodowac. trzeba szukac domow. gdy bedzie ich mniej, bedzie latwiej wolontariuszome je poznac i sie zajac kazdym z osobna. wstepny tekst dla Pixie. moze byc? Pixie to malutka, chudziutka sunia. Mieszka w schroniskowym kojcu od... hm, jak długo? Tego nie wie nikt... W tym przytulisku nie prowadziło się żadnej ewidencji. Prowadziła je starsza kobieta, która nie zgadzała się na adopcje psów, nie zgadzała się na sterylizacje zapobiegające powiększaniu się liczby psów. Niektóre psy, jak Pixie, żyją w kojcach, inne żyją na łańcuchach przy budach. Wiele z psów choruje od dawna. Nie wiemy więc, dlaczego Pixie trafiła do tego "przytuliska", jak długo tam żyje. Nie wiemy, ile dokładnie ma lat. Na pewno jest młodym psem. Na pewno jest przeraźliwie chuda, bo mocno zarobaczona. Na pewno nie jest wysterylizowana, ani zaszczepiona. Pixie nie ma styczności z wieloma ludźmi, przez co jest trochę nieufna, boi się obcych. Widać, że pragnie kontaktu z człowiekiem, lecz nie jest pewna, że nic jej nie grozi, że jest bezpieczna. Natomiast dobrze dogaduje się z psami. Szukamy domu dla malutkiej, wystraszonej Pixie, by wreszcie poznała miłość człowieka, by miała odpowiednią opiekę. Domu, w którym dostanie więcej, niż miska pełna jedzenia i miękki kocyk w domu. Pixie potrzebuje miłości A tutaj Pixie, aktorka w roli głównej: [url]http://www.youtube.com/watch?v=Grm-E1JwDKM[/url] Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, w której opiekun zobowiązuje się do steryzlizacji suni, o ile nie zostanie ona wcześniej wysterylizowana, oraz zgoda na przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. kontakt w sprawie adopcji: 602228411 mail [email][email protected][/email][/QUOTE] Myślę,że jest ok.
  7. Yoko top super psiak, zwiedza moje podwórko i sama już do mnie podchodzi:crazyeye: Ucieka wzrokiem więc unikam tego typu kontaktu, ale smyranko po szyi to fajna sprawa:evil_lol: To typ psiaka "chcę ale się boję", będąc na podwórku sprawdza czy jestem, gdy się oddalę podąża za mną. W domu siedzi wciśnięta w kont ew. troszkę podrepcze. Na dwór ją wynoszę z dworu też wraca pod pachą;) Jak mijamy moje psy to nie reaguje w żaden sposób, kotka siedziała obok niej w łazience tz. jakieś 1,5 metra od niej i nawet na nią nie zerknęła(pewnie ze strachu). Będzie dobrze. Założyć jej osobny wątek?
  8. [quote name='kora78']Perelke zglosilam do mikropsow, ale zero odzewu :( na kogo dawac kontakt do ogloszen?????? na te wszystkie psy rachowskie[/QUOTE] Podawaj dane fundacyjne z [url]www.lsoz.org([/url] jest tam mail i nr. alarmowy) plus dodatkowo mój nr. 602228411
  9. [quote name='IVV']Olu rozumiem ,sytuacja jest ciezka.Napisz prosze ile trzeba na leczenie Perelki ?[/QUOTE] Nie wiem, najgorsze jest to,że nie mam dla niej miejsca, wszystkie boksy w klinice są zajęte... Jeśli Mea znajdzie dom to może uda mi się zabrać Perełkę,ale jest to na dzień dzisiejszy nierealne mimo że to super młody psiak:(
  10. Merys ty chyba robiłaś wydarzenie na FB? Może tam uda się ruszyć?
  11. [quote name='ladySwallow']Zapytam - czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce w piątek? Kto będzie jechał?[/QUOTE] E-S z nimi jedzie.
  12. Zapomniałam napisać,że Yoko jest u mnie a Mimi zwiedza świat z E-S, dziwewczynki jadą w piątek do Warszawy, zamieszkają tam w DT.
  13. Zapraszam na wątek przytuliska w którym jest kilka mixów westa:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym./page9[/url] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZIuL7iSyoI/AAAAAAAABjg/W7ffv55PtsM/IMG_2655_resize.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Yoko oraz o ew. wsparcie finansowe. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym[/url]. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5180/img2557resize.jpg[/IMG]
  15. Bardzo proszę o pomoc w zebrani funduszy na leczenie Tequili.
  16. [quote name='IVV']Moja droga z takim nastawieniem to raczej nie zachecasz do wsparcia finansowego ,ktore juz wczesniej proponowalam i chociaz w malej ilosci (do potrzeb) wyslalm.[/QUOTE] IVV nie gniewaj się, przypuszczam że i Merys dobiła dodatkowo świadomość niemocy. Sama jestem załamana bo gdzie brać te psy za co? Serce pęka, mam w klinice Meę i nie było nawet jednego tel. w jej sprawie, udało się sprzedać kilka cegiełek i co? Nie ma nawet na karmę... Tequila to samo w dodatku kosztowne badania w sedacji:( dobrze,że Czupka w czwartek znalazła dom bo siedziała u mnie od 6 lutego, głupie podkłady zjadły mnie finansowo. Jak tylko będę miała taką możliwość to będę wyciągać te bidy...
  17. [quote name='Selenga']niestety nie mogę już :( zorientowałam się, ale zanim zdążyłam otworzyć aukcję, to już ktoś zalicytował z tym będzie gorzej - na głupotę (własną) nie ma lekarstwa ;)[/QUOTE] Może uda Ci się ew. wpisać poprawkę w "newsach" mam na myśli takie dodatki pod spodem aukcji;) jestem pewna,że gdzieś takie widziałam. Nasz mistrzunio Muzzy zasłużył na na takie wyróżnienie:evil_lol:
  18. [quote name='Selenga']a Perełka duża jest? ile może ważyć mniej więcej? i co jej jest? chodzi mi o to czy jest zakaźna[/QUOTE] Malutka max 8 kg, pewnie nawet mniej. Zakaźna raczej nie jest ponieważ jej stan jest taki sam od kilku lat, a mieszka z innymi psami na wybiegu, żaden z nich nie wykazuje objawów chorobowych.
  19. [quote name='plastelina']Olu bo ja myślałam,że Ty będziesz to nic Ci nie pisałam;p tylko na wątku. Zdjęcia, [url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/Rachow1004?authkey=Gv1sRgCOiwj8nwnIejqgE#[/url] filmiki będą jak tylko ściągnę jakiś program do ich otwierania:/ Psy są naprawdę zadbane biorąc pod uwagę ich ilośc i to że do tej pory opiekowała się nimi jedna osoba. Wiem, że już były na zdjęciach, ale dziwie się,że nikt się jeszcze nie zakochał, czy mają jakieś ogłoszenia? bo ja się gubię w tym wszystkim. [url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/Rachow1004?authkey=Gv1sRgCOiwj8nwnIejqgE#5594281363554195634[/url] [url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/Rachow1004?authkey=Gv1sRgCOiwj8nwnIejqgE#5594281385963302146[/url] oba są dosyc płochliwe, ale to bardziej ze strachu, jeden w końcu do mnie podszedł, drugi cały czas tylko obserwował, są bardzo zżyte ze sobą:([/QUOTE] Miałam wolny weekend;) Te psiaki to takie niby westy-sunie, nie maja ogłoszeń.
  20. [quote name='kora78']Pixie ma strasznie uszy poobgryzane :( i troche nieufna jest, widac, ze ciagnie ja do ludzia, ale ma obawy troche. ja bym pomyslla nad dt, ale tyle km sie nie oplaca psa pchac. jak jej sie tam ladne fotki zrobi i moze z ogloszen szybko pojdzie. wg mnie z dt by szybko poszla na ds.[/QUOTE] To bardzo fajna psina ale wycofana z typu "chcę ale się boję" nie odpchliłam jej nawet bo uciekała. Zdecydowanie lepiej wygląda niż podczas mojej pierwszej wizyty.
  21. [quote name='Merys']Selenga super allegro :) Jeszcze Plastelina ma zdjecia i filmiki :D A jeszcze zapomnialam napisac o Lessie [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/przytulisko/galeria34.jpg[/URL] Urocza psinka uwielbia drapanie po pleckach, jej "wspolokator" wiesza jej sie na szyi, a ona go tak paca lapa :D Gryzla mnie tak lekko zabkami, ze az smiac mi sie chcialo, ze taka duza z niej psinka, a taka delikatna.:loveu:[/QUOTE] To i Kasia załapała się na wyjazd, a ja nic nie wiem:mad: Proszę wszystkich o rozsyłanie allegro.
  22. [quote name='Selenga']Wybaczcie że dopiero teraz, ale wykończyłam swoje oczy i okulista mnie sprowadził ostro na ziemię :( [B]Allegro dla przytuliska - wyróżnione na maksa[/B] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1557460123[/URL][/QUOTE] Wow świetna robota. Merys dzięki za relację;)
×
×
  • Create New...