-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='IVV']o ktorej jutro wyprawa ?[/QUOTE] Nie pisałam,że na 100% pojadę dzisiaj:oops:
-
[quote name='IVV']?????????............[/QUOTE] Tequila to 5 miesięczna sunia CC.
-
Za zbędne uważam kąśliwe i złośliwe tego typu są jak najbardziej na miejscu.
-
Podnosimy.
-
Wybaczcie ale plan nie został wykonany, walczyliśmy o Tequilę....przegraliśmy.
-
[quote name='Murka']Wczoraj zawieźliśmy do Rachowa 160 kg karmy (ok. 20 kg puszek, reszta suche), pudry i spreje na pchły/kleszcze. Karma jest ze zbiórki na psiaki bezdomne w szkole podstawowej w Janowie Lubelskim, kolejna taka akcja będzie we wrześniu, więc też coś podrzucimy. Wg informacji od p.Renaty obecnie jest ok. 180 psów. Ale już ktoś w nocy wyrzucił z samochodu psa i krąży koło posesji nie dając się złapać :([/QUOTE] Dziękuję:) Miałam nadzieję,że przestaną tam przywozić psy jednak liczyłam się też ze skutkami ubocznymi rozgłosu.
-
Mam bardzo złą wiadomość...Tequila została poddana eutanazji. Wybaczcie mi ale nie mogę o tym pisać tak naprawdę jeszcze nie wierzę. Bardzo proszę również o nie pisanie zbędnych komentarzy, dziękuję Wszystkim tu obecnym za to,że po prostu byliście. W miarę możliwości ja lub Masza napiszemy więcej informacji
-
Zaraz będzie kąpanko.
-
[quote name='TERESA BORCZ']wielka szkoda, szukajmy wiec bardzo szybko bdt, to naprawdę nie potrwa długo!!![/QUOTE] Witam na wątku miałam w planie wysłanie zaproszenia na PW;) Trzeba pisać cokolwiek aby rozruszać wątek, niestety bez zainteresowania i funduszy nie zdziałamy zbyt wiele.
-
[quote name='teresz10']Moim celem wyjazdu do Rachowa była Lessi - ponieważ ostatnio tak jakos znalazłam kilka domów na łagodne kudłate suczydła...po sterylce...i wypatrzyłam ją w Rachowie... Nie czytałam wątku i nie wiem czy sa jacys chetni na Lessi - jezeli nie to mam dla niej dt po sterylce i zrobię ogłoszenia allegro. Czy macie jakies fundusze na wspomożenie sterylki finansowo? Sterylka 250 - moze macie jakąs tansza propozycję ? Na dzien dzisiejszy gdyby ktos jechał to prosze o kontakt - Lessi musi dostac wczesniej szczepionkę wirusową, bo mi jej nikt nie przyjmie do kliniki na sterylke.... Rozmawiałam z panią Renatą , pytałam ile psów opusciło przytulisko - odpowiedziała ze od wizyty tv kilkanascie - a jest juz to odczuwalne ze jest luźniej w boksach.[/QUOTE] Rozmawiałam z Teresz zaczniemy najprościej-odrobaczenie.
-
Gdzie Wszyscy pouciekali?
-
Strasznie tu pusto....Zapraszamy!
-
Marta masz do mnie numer, jak coś to dzwoń.
-
[quote name='IVV']strasznie sie ciesze Olenko ,ze sunieczka bedzie w klinice :loveu::loveu::loveu:!!!!! czy ktos znalazl sobie domek:cool3:?[/QUOTE] Prywatny pies pojechał do domu, a w poniedziałek do Merys idzie Tequila na DT.
-
Myślę,że to bardzo dobry pomysł. Trzeba zacząć odrobaczać chociaż po jednym boksie.
-
[quote name='Olga Urbańczyk']Do Lublina, tzn do DT? Czemu wy piszecie, że to "brzydalek".. Jest taka urocza.. :loveu: Obiecuję, że jak nie znajdzie się dla niej dom, to wezmę ją najszybciej jak mi się to uda.. (Chociaż to dopiero za 5 miesięcy..:placz:)[/QUOTE] Zamieszka w klinice.
-
[quote name='ladySwallow']Dziewczyny z dogo - trzeba się jakoś oznaczyć, co by się móc znaleźć :lol:[/QUOTE] Ja będę oznaczona;) Przeprowadzamy kwestę na wystawie więc będę w mundurze. Dogomaniacki Muzzy wybiera się m.in. ze mną na wystawę, zdradzę tylko,że robi świetne zdjęcia.
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Chyba mam zwidy, proszę porównajcie pierwsze fotki z nowymi wydaje mi się czy advocate pomógł? Po weekendzie zabieram ją do Lublina.
-
[quote name='IVV']na wydarzeniu suni, ludzie zadaja pytania - jakie są szanse, że po wpłaceniu kasy ...pójdzie ona do Perełki ? Olenko czy mozesz na nie tam odpowiedziec. Jezeli chcemy pomocy dla Perelki sytuacja musi byc jasna dla wszystkich :)[/QUOTE] Odpisałam już:) szkoda,że wiele osób nie czyta treści wydarzenia jest tam wyraźnie napisane " darowizna dla Perełki":(
-
[quote name='kora78']ponawiam pytanie o wiek i historie Pixi[/QUOTE] Nikt tego dokładnie niestety nie wie, po weekendzie będę w przytulisku więc dopytam o jakiekolwiek szczegóły. Wiek większości z nich podawany jest na oko, wchodziłam do Pixi ale uciekała więc nawet nie zajrzałam jej w zęby. Na stronie fundacji Dar serca jest podana jako psiak do adopcji i z tego co pamiętam było tam coś o jej wieku. P. Renata nie zna tych psów tak jak jej mama:(
-
Podnosimy.
-
[quote name='malawaszka'][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_TkOu7NA_Ieo/TahpzRNQ1-I/AAAAAAAAAug/LwKNLgxSL7o/s640/Obraz%20434.jpg[/IMG] jakiej wielkości jest ten sznupkowaty psiaczek? w jakim wieku, jakiej płci?[/QUOTE] To bardzo stara sunia ma się dobrze jako jedna z nielicznych mieszka w domu.