Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Bardzo się cieszę,ze jest już bezpieczna.
  2. Dodam tylko,że przez dni które spędziła klinice pokazała jaka jest kulturalna. Zachowuje czystość, pięknie chodzi na smyczy i uwaga...pilnuje opiekuna;)
  3. Fotki świetne. Toadie znów chory:(
  4. To będzie miks jamnika nieco szorstkowłosego;)
  5. [quote name='Merys']Oki, dla Suzi mozna podac moj, ale dla Toudiego i dwoch sun trzeba podac do ich opiekunow, bo ja nie wiem co u nich sie dzieje.[/QUOTE] Telefon powinien być jeden, wszystkkie są już w zasadzie gotowe do adopcji, Toadie jest po pierwszym szczepieniu, resztę trzeba zaszczepić na dniach. I tak jakoś nie wydzwaniają...później podmienimy na mój.
  6. Merys może podamy twój nr. jako kontaktowy bo już jutro wyjeżdżam.
  7. Bardzo mi przykro z powodu utraty Promyczka:( Co do temperatury skóry, po kąpieli zdecydowanie jest mniejsza. Perełka jadła u mnie na początku weterynaryjną suchą karmę RC plus smaczki,później najlepiej smakował jej kurczak z warzywami i ryżem, suche dostawała tylko od czasu do czasu i nie miała problemów żołądkowych. Może męczy ją jeszcze stres i dlatego tak reaguje. Bardzo lubi delikatne poklepywanie po klatce i brzuszku, kokosi się wtedy strasznie i wypina nasadę ogona do drapania.
  8. [quote name='bico']A pani zoopsycholog co ogólnie o całej tej sprawie powiedziała? Jakie są jej rokowania i porady?[/QUOTE] Ciężko opisać ich prace, Zuzia nie reaguje na dworze na nic czym można ją przekupić. Na razie próbują, nie powiedziała,że nic się nie da zrobić ale będzie trudno.
  9. Trzeba załatwić pakiet ogłoszeń, kto chętny?;)
  10. [quote name='bico']....taka cisza....wnioskuję, że nikt z tych ogłoszeń nie dzwonił.....?:([/QUOTE] Niestety, musimy znaleźć jakieś tańsze rozwiązanie i najlepiej zdecydowanie bliżej:(
  11. [quote name='bico']....no i jak tam po wizycie? Co ogólnie u Zuzinki słychać? Spokojniejsza czy dalej panikuje?[/QUOTE] Niestety spacery to wciąż tragedia, ale przynajmniej w domu jest spokojniejsza. Potrzeby załatwia w domu ale już nie w kuwecie, stara się na podkład ale różnie to bywa. Panie wykupiły cała sesję spotkań i się nie poddają:)
  12. [quote name='inga.mm']poproszę o wskazanie konta, na które przelać pieniądze z Aksonkowego Sklepiku - 255 zł[/QUOTE] Wow trochę uzbierałaś;) Wpłata oczywiście niech leci do TERESY BORCZ.
  13. Ewa maiła się dogadać z Teresz i wspólnie coś zadziałać, ja wiem jedno Balbina musi jutro opuścić klinikę. Mogę tylko napisać,że to wydelikacona bardzo sympatyczna sunia.
  14. Teresz dziękuję widać,że super dom jak wytrzymali z miksem ONka z husky to dadzą radę nawet stadku z Lessie;) As_ko mam nadzieję,że dzwoniła do Ciebie Arleta?
  15. [quote name='Cocker_The_Best']Może jakieś allegro adopcyjne dla Suzi i Toadiego :)[/QUOTE] Allegro jest ale odzewu brak:(
  16. Pewnie wszyscy odpoczywają po ciężkich dniach.
  17. [quote name='Cocker_The_Best']Toadie to niestety, przy większym natężeniu hałasów i ludzi panikuje, ale zawsze moja sunia w pobliżu dodaje mu otuchy. Teraz trzeba go w jak najwięcej miejsc zabierać, gdzie się tylko da w końcu się przyzwyczai;-) Liczę na to, że znajdzie cudowny domek jeszcze skóra mu się poprawi i zacznę szukać apaszki SZUKAM DOMU :cool3:[/QUOTE] Apaszkę nawet chyba jeszcze mam.
  18. [quote name='ladySwallow']MaDi, nie trzeba Wam tych witamin dla szczeniąt z Beaphara? Mam i Junior Cal, i Salvikal, mogę Wam odsypać.[/QUOTE] Wszystkiego nam trzeba;(
  19. Może ktoś wybiera się Rachowa? Oddam za paliwo. Muszę oddać Brutusa;(
  20. Się dzieje;) CC trafiła do odpowiedzialnych ludzi już następnego dnia po adopcji znajomy doktor zadzwonił z samego rana,że panna jest u niego na kontroli.
  21. [quote name='Cocker_The_Best'][IMG]http://i53.tinypic.com/ddnfvs.jpg[/IMG] Byłem na spacerze to teraz mnie miziać na łóżeczku...aż zasnę:cool3:[/QUOTE] Nawet się spotkaliśmy;) Przytył chłopak.
  22. Matrioszka już działa aby załatwić wizytę PA. Balbina nie ma apetytu, dostała nawet preparat aby go pobudzić i je... tylko serdelki.
  23. [quote name='kora78']mialam tel o Pixie, ale az z dolnego slaska. jakos mi sie blad wtedy w ogloszeniach wkradl. wiec pani sie rozmyslila. ale wiadomo w ogole, co z Pixie?[/QUOTE] Ciżężko m.in z nauką czystości. Jest pod opieką Azylu pod Psim Aniołem.
  24. Cudne foty. Toadie btył wczoraj u lekarza, trzeba mu będzie kupić całkiem sporo suplementów dla skóry:( Kasiu nic się nie martw będzie dobrze. Musimy rozruszać wątek, pomożecie?
×
×
  • Create New...