-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='funia']Lusia jest wspaniała.Grzeczna ,zgodna i milusia . Poznała i szybko zaakceptowała zasady u nas panujące .Sama idzie do boksu gdy ma ochote ,Zgadza się z wszystkimi psami wiec jej dostep do spacerów jest bez ogrqniczeń . Na jutro mamy umówioną wizyte u weta . Apetyt jest .Bardzo lubi się do mnie przytulac . Miałm tel .z Lublina w jej sprawie chca przyjechac zobaczyć .Z rozmowy niezbyt mi się Pani podobała .......[/QUOTE] Powiedz im,że najpierw ktoś wpadnie na wizytę PA aby się nie fatygowali;)
-
Zaglądam oczywiście.
-
[quote name='muzzy']Ale po spa u Teresy pewnie przejdzie niezłą metamorfozę i zdjęcia się zdezaktualizują. Mam przynajmniej taką nadzieję :)[/QUOTE] I to wielką.
-
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='greatmadwomen']Zabranie psa nie jest takie łatwe, myślę iż najlepiej będzie jak pies zniknie po prostu(ktoś go weźmie na tymczas)[/QUOTE] Przy zagrożeniu życia jest jak najbardziej wskazane i uzasadnione. Zniknie? I co, wezmą kolejne ( już mają). Srawę trzeba skierowac do prokuratury. -
Pusto strasznie.
-
[quote name='plastelina']jaka przytulanka:) Ruda ostatnio jakiś lepszy humor chyba miała;) wywaliła się nogami no góry i pozwoliła się cała obejrzec i dotykac!!nie wiem kto był w większym szoku ja czy ona;)i tyle z dobrych wieści:/Ruda ma jakieś zmiany skórne w pachwinach, widziałam że ma zaczerwienione w tym miejscu, ale nigdy nie pozwoliła mi tego aż tak blisko obejrzec, nie ma tam sierści, robią jej się malutkie ranki i ma taką twardą skórę, ogólnie nie wygląda to najlepiej:/. Poza tym na brzuchu ma taką twardą gulkę, nie jestem pewna czy to nie przepuklina.Trzeba pojechac z nią do weta, czy wcześniej ewentualnie może dostac coś uspokajającego? ona nie pozwala się brac na ręce, jak założę jej smycz to przez większośc czasu się wyrywa i piszczy a jak ją odepnę to tego dnia już do mnie w ogóle nie chce podejsc tylko omija szerokim łukiem.[/QUOTE] Kasiu jutro wracam i zaczniemy coś działać. Ma małe ropne krostki?
-
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Potrzebny przedstawiciel jakiejkolwiek organizacji/fundacji aby zabrał psa, bo po pouczeniu SM czy podobnych organów psina najprawdopodobniej zniknie. -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pocahontas']jestem. ja pierd... dawno nie widziałam haszczaka w takim stanie.gdzie dokładnie sunia jest?mazowieckie jest duże...[/QUOTE] Dokładnie,suka wygląda bardzo źle, przecież jej rodzaj sierści i tak doskonale kamufluje stopień zagłodzenia... Indusek w jakiej kondycji są inne psy? Pomocna będzie informacja z nazwa miejscowości, najlepiej na PW. -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']nie ma "najbliższej organizacji". Najbliższe są 100 km od, w Warszawie i odmawiają pomocy.[/QUOTE] Podaj na wątku kogo już obdzwoniłaś. -
!!!! ZAGŁODZONA SUKA HUSKY- już pod opieką haszczaków.SZUKA DOMU
MaDi replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Zgłoście problem najbliższej organizacji, odbiorą sunię, być może resztę zwierząt również jeśli są w podobnym stanie( ON ze złamana łapą!). Kto prężnie działa w tamtej okolicy? -
Perełka wiele się pewnie nie zmieniła a Muzzy zrobił przecież piękne zdjęcia.
-
[quote name='brazowa1']a moze on komus zaginął i ktos oczy wypłakuje. Szukacie właścicieli?[/QUOTE] Dokładnie, nie wygląda źle na pierwszych zdjęciach.
-
[quote name='as_ko']Stworzyłam coś takiego, bo tamto allegro wygasło, a chętnych też nie było: [url]http://allegro.pl/szczenieta-szukaja-kochajacych-domow-lublin-i1704594399.html[/url] Jeśli uważacie że coś należy dopisać, coś usunąć albo zmienić to śmiało piszcie, bo mozże nie do wszystkich informacji dotarłam przekopując wątek, bo chciałam o każdym parę słów napisać.[/QUOTE] Wielkie dzięki.
-
[quote name='IVV']:):):):):) a jak dokladnie finanse ?[/QUOTE] Ja muszę dokładnie posprawdzać konto ale nie mam do niego teraz dostępu bo jeszcze jestem w Norwegii, ale z tego co pamiętam to raczej niewiele zostało lub nic.
-
Potrzeba nam ludzi na testy ze zwierzętami;)
-
[quote name='TERESA BORCZ']bardzo byłam zapracowana i nareszcie znalazłam chwilkę czasu, pieniążki nadzwyczaj szybciutko wylądowały na koncie, i natychmiast zrobiłam z części użytek, zakupiłam wszelkie środki naturalne które uznałam za najodpowiedniejsze i najefektywniejsze dla jej stanu/ zostawiłam rezerwę na inne potrzeby gdyby takie wynikły, Sunia już nie ma taryfy ulgowej, jest w miarę przyzwyczajona do mnie i pozwala robić wszelkie konieczne zabiegi, narazie jest ich kilka dziennie, niektóre powtarzane 2 razy, pierwsze rezultaty już są widoczne, mimo że czasu jak dotąd było mało/ Nie ma juz żadnych śladów po krostach, skóra już jest przyjemna, nie lepiąca się do dłoni ,temperatura skóry jest stabilna, nie ma momentów z mocno podniesioną temperaturą, zapach jest już zupełnie neutralny, na całej powierzchni skóry pojawil się bardzo delikatny meszek, nawet na napiętej skórze łepetynki, meszek w rożnych miejscach ma różne natężenie, w jednych jest gęściejszy i silniejszy, w innych dardzo jeszcze delikatny, narazie jestem pełna optymizmu i powtarzam zabiegi aż do skutku wyrazistego na tyle by wyrażnie rozpoznać te zmiany będzie można na zdjęciu/ ponieważ dziś jeszcze czekają na zabiegi ostatnie Dropsik i Perełka, napiszę w wolnej chwili dokładnie co kupiłam i jak stosuję, narazie jestem pełna zapału zachęcona pierwszymi zmianami/[/QUOTE] Dziękuję za tak wspaniałe wieści.
-
[quote name='ladySwallow']A u Teresy nie jest na DT do czasu wyleczenia? Może lepiej szukać jej DS?[/QUOTE] Oczywiście,że najlepiej aby był to DS ale trzeba mieć zabezpieczenie.
-
Podniosę temat.
-
Maks prawie DON szuka PILNIE kochającego domu
MaDi replied to Luiza Maciocha's topic in Już w nowym domu
Z którego schroniska został adoptowany? -
[quote name='Cocker_The_Best']Za wcześnie się pochwaliłam:oops: dla tej dziewczyny cała rodzinka szukała psiaka, a ja się spóźniłam:placz: już jakiegoś przygarnęła. Swoją drogą Toadie jest cudownym psiakiem, pieszczoch straszny. Nareszcie załatwia się na dworze:loveu: już tak się nie boi, w domu jest szalonym normalnym szczeniakiem, nieufny do ludzi, a jak na dworze stoi grupa głośno rozmawiających dresiarzy to Toadiś panikuje:shake: jak i na widok autobusu.Oby znalazł domek[/QUOTE] Szkoda, ale jak widać są tez jakieś plusy.
-
Macie pomysły na jakiś DT dla Perełki?
-
Podnosimy!
-
[quote name='plastelina'][url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/NowyFolder3?authkey=Gv1sRgCOeQy-X-1cLnRw#[/url] Napiszę tutaj o suniach a zaraz wykupie jakieś ogłoszenia, nie wiem tylko czy wszystkie psy razem wrzucac, czy tylko Białą i Rudą?A czy ktos jakiś ładny tekst do ogłoszeń mógłby napisac?bo ja talentu to żadnego w tym temacie. Biała- sunia dalej się boi, przybiega wołana, ale najchętniej chciałaby biegac i się bawic i żeby zostawic ją w spokoju, nie lubi, albo poprostu się boi jak się ją głaszcze i od razu ucieka, ale cieszy się na widok ludzi. Dużo szybciej się uczy od Rudej, siadanie załapała prawie od razu, teraz jak widzi że mam jakieś przysmaki w ręku to sama podbiega i siada mi pod nogami.Na smyczy też całkiem ładnie chodzi. Ruda ją trochę dominuje, muszę im dawac odzielnie jeśc bo jak Ruda zje swoje to odgania ją od miski, zabiera jej zabawki i kilka razy ją ugryzła raczej nie w zabawie.Sunia jest ogólnie spokojna,je powoli,super dogaduje się z moim psem który pozwala jej na wszystko. Boi się dzieci, na widok kota stanęła i nie wiedziała co ma zrobic, ale nie wyglądała jakby chciała go zjeśc. Obie sunie zaczynają już biegac po całej działce, oczywiście ja za nimi;)wcześniej nie odchodziły z pod domu,jak tylko się czegoś przestraszą czy jakiś pies gdzieś obok zaszczeka to zwiewają natychmiast do klatki. Ruda jest kotem;) jak ma ochotę to przychodzi na głaskanie, stoi wtedy jak wmurowana i się nie rusza, jak nie ma ochoty to ucieka lub prycha. No i przynosi mi rózny prezenty pod nogi typu ledwo żywa żaba lub chrabąszcz. Udało mi się jej ostatnio założyc obroże co jak dla mnie jest dużym wyczynem;)zwłaszcza że mam wszystkie palce.Jak przypięłam jej smycz to zaczeła przeraźliwie piszczec i się wyrywac, już więcej tego dnia do mnie nie podeszła. Plusem jest to że jak się boi to przestała reagowac agresją a zaczyna piszczec. Zdarza jej się jeszcze warknąc przy jedzeniu, szczególnie jak chcę jej odebrac jakąs zdobycz, albo zabraniam podejśc do miski Białej.Do mojego psa na dworze jest uległa, za to jak jest w klatce to szczeka i warczy szczególnie jak jakieś jedzenie ma obok. Nie wiem jakie jeszcze info mogłoby byc przydatne do ogłoszeń?[/QUOTE] Niestety teksty nie są moja mocna stroną. Wydaje mi się,że lepiej działają osobne ogłoszenia, jednak aby ruszyć temat warto zacząć nawet od zbiorowych. Dzwoniła do mnie Pani z DZW dopytać o Toadiego powiedziałam,że cała czwórka nadal szuka domu, mam nadzieję,że coś napisze. Kasiu mam pewien pomysł, ale szczegóły dopiero jak wrócę;)
-
[quote name='teresz10']MIKUSIA - DT=DS . Dzisiaj zadzwoniła pani i powiedziała ze Mikusia pięknie bawi sie z dziećmi, przestrzega czystości, chodzi na smyczy bez problemów. Przypadli sobie do gustu - pani powiedziała ze dokładnie taką MIKUSIE chciała , zostaje nawet imię...prosze PaulinkaM zmien w zaginione ze ma dom, i husky RUNA też. Poproszę do ogłoszen ładne zdjęcia białej Hasi i tej dużej malamutowej - niebieskookiej na [email][email protected][/email] -zdjęcia bez obróbki. Musze je przesłac do zainteresowanej osoby...albo link może - nie widze w swoich zdjęciach a wiem ze sesja była...[/QUOTE] Do ogłoszeń mam tylko fotki dużej malamutowatej, jak znajdę na mailu to Ci podeślę. Jedno jest na FB [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=180875381963990#!/media/set/?set=a.162751603775226.62277.160854910631562[/url]
-
[quote name='as_ko']A kiedyś w lubelskim radiu była chyba jakaś audycja o zwierzętach? czy mi się coś pomyliło? może tam jeszcze.[/QUOTE] RADIOZWIERZ w lecie nie działa.