-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE] Wspaniale.
-
[quote name='TERESA BORCZ']nie zdążyłam sie doczytać wszystkiego, ale to co narazie napisałam można dawać niezależnie od wszystkiego innego, ponieważ nie koliduje a umożliwi przyswajanie zarówno leków jak i karmy, ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenie z karmami bo wolę swoim podopiecznym dawać gotowaną możliwie najwszechstronniejszą,odbudowującą organizm w pełnym tego słowa znaczeniu, z wolowina , wszelkimi warzywami, z supplementami i duża zawartoscią NNKT 3 typów, sucha karmę podsypuje tylko na podgryzanie na podwieczorek, wymiennie z owocami i herbatnikami maślanymi z ziarnami wszelkiego rodzaju, jej by sie przydał koniecznie dt nawet płatny niewiele ale taki który by o wszystko zadbał i gdzie pies byłby jeden ,w hotelikach jest to raczej niemożliwe, chyba że w Brzyściu, tak jak pisałam ona ma zespół chorób i dlatego żle idzie leczenie, w nocy jak się trochę odrobie z moją,"skórną" oneczką w gorszym stanie napiszę wszystko co pomaga moim podopiecznym/ MaDi A CO Z TA AMITRAZA , JAK TO UŻYWACIE, JA TO JESTEM PRZECIWNIKIEM UZYWANIA INWAZYJNYCH I TOKSYCZNYCH ŚRODKÓW, ALE TRZEBA ZNAĆ I TAKIE[/QUOTE] Amitraza jest składnikiem obroży przeciw pasożytom ( pewnie nie wszystkich). Podobno kiedyś była dosyć często używana ze świetnym rezultatem, ale to już pytanie do lekarza.
-
Kasiu musimy znaleźć im domyc do Twojego wyjazdu, przecież nie możesz wiecznie siedzieć na dzialce bo kto Was tam odkopie w zimie;)? Kiedy mijają 3 tygodnie od szczepienia? Merys czy udało Ci się zrobić oddzielne ogłoszenia? Jak stoi ich allegro?
-
[quote name='Nutusia']:( Moi sąsiedzi być może będą mieli budę na zbyciu, ale jest wielka i ciężka. No i daleko :([/QUOTE] W jakim mieście/miejscowości? Bardzo daleko od Lublina?
-
[quote name='Nutusia']A gdzie jest Szarik (to znaczy buda gdzie ma być :)), bo już mi się te wszystkie bidy mieszają :([/QUOTE] Lublin, kawałek od Ciebie:(
-
[quote name='wawer']A z naszego bazarku [COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-co%C5%9B-dla-domu-bazarek-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamkni%C4%99ty-29.07"]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-bazarek-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamknięty-29.07[/URL] Szarik uzbierał już 365 zł! [/COLOR] Nie znam się na rasach, ale z tych wesołych zdjęć na poprzedniej stronie wydaje się, że jakiś chart - kiedyś tam - mógł się przyłożyć do pochodzenia Szarika...[/QUOTE] Normalnie szalejecie:loveu:
-
[quote name='Nutusia']A buda też będzie potrzebna, czy tylko kojec?[/QUOTE] Niestety obie rzeczy, może masz jakąś na zbyciu?
-
[quote name='Isadora7']się dziergoli[/QUOTE] Jak już będzie to pewnie zrobimy wielkie WOW:)
-
[quote name='wadercia']i zrobione jest allegro cegielkowe?[/QUOTE] Jak tylko będzie to zamieścimy tu link.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
MaDi replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Balbina znalazła pudlowy dom. -
Pilnie potrzebna pomoc w znalezieniu domów.
-
Hop do góry. Czy może ktoś porobić nowe ogłoszenia?
-
[quote name='zaginiona sara']Rośliny mogłabym wystawić i pilnować bazarku tj. zmieniać ceny, uaktualniać, tylko problem z wysyłką i pakowaniem. Jeśli ktoś chętny do współpracy proszę dać znać. Do Lublina podrzucam rośliny po bazarku w jakiś wolny dzień, bo całej imprezy teraz nie ogarnę.[/QUOTE] Może zaznacz,ze paczki wyślesz po zakończeniu bazarku i wtedy uda Ci się to pogodzić?
-
Bambu w już w hoteliku niestety dotarliśmy chwilę przed 22 i było już ciemno:( Będzie mu tam dobrze.
-
Ty to zawsze coś wynajdziesz;)
-
Dziękujemy za pomoc.
-
informacje o wydarzeniu są w pierwszym poście:mad::razz:
-
Jeśli będzie taka potrzeba to mogę pomóc w kontaktach z lekarzami UP w Lublinie. Nużyca ale czy na 100% widziałam ją jakiś czas temu i wyglądała dobrze, robiliście badania hormonów np. tarczycy? Być może nazbierało się tu kilka rzeczy. Koniecznie advocate plus obroża z amitrazą. Amitraza czyni cuda, naciera się nią psa ale trzeba to robić z głową bo jest toksyczna. Mile widziane preparaty na odporność ale one nie zadziałają cudów. Przede wszystkim suche czyste miejsce w którym przebywać ma pies.
-
[quote name='andegawenka']Madi, kojec , podłoga i buda to już poważna inwestycja...ja robiłam zadaszony taras przy domku (nic specjalnie trudnego tyle że na podwyższeniu) kosztowało mnie to 1700zł razem....[/QUOTE] Kupa kasy ale musi być odpowiednio zabezpieczony jak nikogo nie ma na posesji.
-
[quote name='Agata Balu']Ale po stulonych do tyłu uszach widać że jeszcze sporo w nim strachu.[/QUOTE] Nie boi się taka jego natura, jeden z moich psów też tak ma. Doopka mało mu nie odpadnie z radości.
-
Macie może pomysł na akcję dla Szarika? Musimy zbudować mu porządny kojec, taki z zadaszeniem i podłogą aby miał chłopak wreszcie porządny apartament. Może znacie kogoś kto robi kojce w dobrych cenach?
-
[quote name='Ty$ka']Radością od niego aż razi :D Cudowny pies. Wg mnie też nie wygląda na seniorka, nawet nie dałabym mu 6.[/QUOTE] Też sądzę,że jest młodszy.
-
Wieści wspaniałe więc powinniśmy szukać domu?