Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE] Wspaniale.
  2. [quote name='TERESA BORCZ']nie zdążyłam sie doczytać wszystkiego, ale to co narazie napisałam można dawać niezależnie od wszystkiego innego, ponieważ nie koliduje a umożliwi przyswajanie zarówno leków jak i karmy, ja nie mam zbyt wielkiego doświadczenie z karmami bo wolę swoim podopiecznym dawać gotowaną możliwie najwszechstronniejszą,odbudowującą organizm w pełnym tego słowa znaczeniu, z wolowina , wszelkimi warzywami, z supplementami i duża zawartoscią NNKT 3 typów, sucha karmę podsypuje tylko na podgryzanie na podwieczorek, wymiennie z owocami i herbatnikami maślanymi z ziarnami wszelkiego rodzaju, jej by sie przydał koniecznie dt nawet płatny niewiele ale taki który by o wszystko zadbał i gdzie pies byłby jeden ,w hotelikach jest to raczej niemożliwe, chyba że w Brzyściu, tak jak pisałam ona ma zespół chorób i dlatego żle idzie leczenie, w nocy jak się trochę odrobie z moją,"skórną" oneczką w gorszym stanie napiszę wszystko co pomaga moim podopiecznym/ MaDi A CO Z TA AMITRAZA , JAK TO UŻYWACIE, JA TO JESTEM PRZECIWNIKIEM UZYWANIA INWAZYJNYCH I TOKSYCZNYCH ŚRODKÓW, ALE TRZEBA ZNAĆ I TAKIE[/QUOTE] Amitraza jest składnikiem obroży przeciw pasożytom ( pewnie nie wszystkich). Podobno kiedyś była dosyć często używana ze świetnym rezultatem, ale to już pytanie do lekarza.
  3. Kasiu musimy znaleźć im domyc do Twojego wyjazdu, przecież nie możesz wiecznie siedzieć na dzialce bo kto Was tam odkopie w zimie;)? Kiedy mijają 3 tygodnie od szczepienia? Merys czy udało Ci się zrobić oddzielne ogłoszenia? Jak stoi ich allegro?
  4. [quote name='Nutusia']:( Moi sąsiedzi być może będą mieli budę na zbyciu, ale jest wielka i ciężka. No i daleko :([/QUOTE] W jakim mieście/miejscowości? Bardzo daleko od Lublina?
  5. [quote name='Nutusia']A gdzie jest Szarik (to znaczy buda gdzie ma być :)), bo już mi się te wszystkie bidy mieszają :([/QUOTE] Lublin, kawałek od Ciebie:(
  6. [quote name='teresz10']Benia Maja - a gdzie ta niesmiała psia dziewczynka? Sliczne zdjęcia - widac ze ma dobry domek...[/QUOTE] I zaraz zaliże aparat;)
  7. [quote name='wawer']A z naszego bazarku [COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-co%C5%9B-dla-domu-bazarek-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamkni%C4%99ty-29.07"]http://www.dogomania.pl/threads/211715-Dziergane-ciuszki-i-coś-dla-domu-bazarek-na-Szarika-do-5.08-zgodnie-zamknięty-29.07[/URL] Szarik uzbierał już 365 zł! [/COLOR] Nie znam się na rasach, ale z tych wesołych zdjęć na poprzedniej stronie wydaje się, że jakiś chart - kiedyś tam - mógł się przyłożyć do pochodzenia Szarika...[/QUOTE] Normalnie szalejecie:loveu:
  8. [quote name='Nutusia']A buda też będzie potrzebna, czy tylko kojec?[/QUOTE] Niestety obie rzeczy, może masz jakąś na zbyciu?
  9. [quote name='Isadora7']się dziergoli[/QUOTE] Jak już będzie to pewnie zrobimy wielkie WOW:)
  10. Podnosimy.
  11. [quote name='wadercia']i zrobione jest allegro cegielkowe?[/QUOTE] Jak tylko będzie to zamieścimy tu link.
  12. Pilnie potrzebna pomoc w znalezieniu domów.
  13. Hop do góry. Czy może ktoś porobić nowe ogłoszenia?
  14. [quote name='zaginiona sara']Rośliny mogłabym wystawić i pilnować bazarku tj. zmieniać ceny, uaktualniać, tylko problem z wysyłką i pakowaniem. Jeśli ktoś chętny do współpracy proszę dać znać. Do Lublina podrzucam rośliny po bazarku w jakiś wolny dzień, bo całej imprezy teraz nie ogarnę.[/QUOTE] Może zaznacz,ze paczki wyślesz po zakończeniu bazarku i wtedy uda Ci się to pogodzić?
  15. Bambu w już w hoteliku niestety dotarliśmy chwilę przed 22 i było już ciemno:( Będzie mu tam dobrze.
  16. Ty to zawsze coś wynajdziesz;)
  17. Dziękujemy za pomoc.
  18. informacje o wydarzeniu są w pierwszym poście:mad::razz:
  19. Jeśli będzie taka potrzeba to mogę pomóc w kontaktach z lekarzami UP w Lublinie. Nużyca ale czy na 100% widziałam ją jakiś czas temu i wyglądała dobrze, robiliście badania hormonów np. tarczycy? Być może nazbierało się tu kilka rzeczy. Koniecznie advocate plus obroża z amitrazą. Amitraza czyni cuda, naciera się nią psa ale trzeba to robić z głową bo jest toksyczna. Mile widziane preparaty na odporność ale one nie zadziałają cudów. Przede wszystkim suche czyste miejsce w którym przebywać ma pies.
  20. [quote name='andegawenka']Madi, kojec , podłoga i buda to już poważna inwestycja...ja robiłam zadaszony taras przy domku (nic specjalnie trudnego tyle że na podwyższeniu) kosztowało mnie to 1700zł razem....[/QUOTE] Kupa kasy ale musi być odpowiednio zabezpieczony jak nikogo nie ma na posesji.
  21. [quote name='Agata Balu']Ale po stulonych do tyłu uszach widać że jeszcze sporo w nim strachu.[/QUOTE] Nie boi się taka jego natura, jeden z moich psów też tak ma. Doopka mało mu nie odpadnie z radości.
  22. Macie może pomysł na akcję dla Szarika? Musimy zbudować mu porządny kojec, taki z zadaszeniem i podłogą aby miał chłopak wreszcie porządny apartament. Może znacie kogoś kto robi kojce w dobrych cenach?
  23. [quote name='Ty$ka']Radością od niego aż razi :D Cudowny pies. Wg mnie też nie wygląda na seniorka, nawet nie dałabym mu 6.[/QUOTE] Też sądzę,że jest młodszy.
  24. Wieści wspaniałe więc powinniśmy szukać domu?
×
×
  • Create New...