[quote name='ladySwallow']Ja mówię o obecności na wątku - jest garstka osób, które są na wątku. Deklaracje wiadomo, że nie każdy może mieć, ale chyba skoro ktoś podnosił wcześniej wątek kilka razy dziennie, to teraz też to może robić, prawda?[/QUOTE]
Nawet nie chcę wspominać ile osób krzyczało na FB aby je ratować, pojechaliśmy i co?