Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Kapsel']Dziewczyny co z bokserem, wiecie coś? :-([/QUOTE] Już działamy;)
  2. Kłamiesz coś bo Biała vel Lili wstała o 6;) Póki co jest baaardzo grzeczna!
  3. [quote name='Nutusia']Tak na szybko: Ile jest w stanie wycierpieć pies? Jak długo może znosić głód, brak możliwości ruchu? Jak mało dumnie brzmi słowo „człowiek” w odniesieniu do osoby, która temu psu, Szarikowi, zgotowała piekło na ziemi? Jakich słów użyć na określenie jego właścicielki, która za oddanie psa zażądała tysiąca złotych? Jak uwierzyć, że uznawała stan psa za normalny i „wróżyła” mu jeszcze co najmniej 2 lata życia?... Wreszcie jak uwierzyć, że tak dręczone zwierzę nie straciło ufności wobec człowieka, że wciąż liczy na jego pomoc i opiekę i jest gotowe oddać swe serce i być mu wiernym do końca swoich dni? Szarik został odebrany interwencyjnie przez Fundacje Lubelska Straż Ochrony Zwierząt. Przy jego wzroście, powinien ważyć ok. 40 kg – ważył o połowę mniej. Przez wiele miesięcy był głodzony, zaniedbywany, trzymany na łańcuchu tak krótkim, że uniemożliwiał mu nawet wydostawanie się z budy. Szarik przebywa obecnie w domu tymczasowym pod Lublinem, gdzie powoli dochodzi do siebie. Został nawodniony, otrzymuje regularnie jedzenie, w małych porcjach, by żołądek znów nauczył się trawić. A przede wszystkim zajmują się nim ludzie, którzy nigdy więcej nie pozwolą go skrzywdzić. Szarik ma ok. 4 lat. Jest pięknym, łagodnym i przyjacielskim psiakiem, który szuka swojego człowieka. Takiego, który mu udowodni, że jednak czasami „człowiek” brzmi dumnie. Kontakt w sprawie adopcji: 602228411 mail [email][email protected][/email][/QUOTE] Tekst rewelacyjny. Uzupełniłam go już;) Mogę ukraść i umieścić na naszej stronie?
  4. Poproszę o te śliczne zdjęcia na fundacyjnego maila.
  5. [quote name='wadercia']to moze ogloszonka mu zrobie? :)[/QUOTE] Oczywiście, ładnie prosimy;) Willa jeszcze nie dotarła, czekamy na odpowiedz z firmy kiedy ma dotrzeć.
  6. [quote name='funia']Madi czy było juz rozliczenie za dotychczasowe leczenie Perełki ( sory jak było) .Chodzi mi o koszty poniesione .[/QUOTE] Z tego co pamiętam wrzucałam wszystkie poniesione koszty, pomijając chyba tylko transport.
  7. [quote name='funia']Nie zauważylam twojego wpisu .....[/QUOTE] Trudno teraz już wiesz;)
  8. [quote name='funia']Oczywiscie .[/QUOTE] Prosiłam aby przelewać wszystkie kwoty do TERESY BORCZ od kiedy Perełka do Niej trafiła.
  9. [quote name='Nutusia']Ale pynio zadowolony - chyba mu ten mahoń przypasował :)[/QUOTE] Mahoń jeszcze nie dotarł, ale Szarik cieszy się na samą myśl o nowej budzie;)
  10. Strasznie tu pusto więc ma niespodziankę na zachętę;) [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/4892/p8060901.jpg[/IMG]
  11. [quote name='teresz10']Wczoraj byłyśmy z Madi w schronie - jest kilka nowych psów ale generalnie mało psów na boksach....czekam i ja na zdjęcia...[/QUOTE] Te co chcias wyslam wczoraj;) Reszte podalam dalej.
  12. [quote name='karollek']A czy była by szasna na jakiekolwiek zdjęcia żeby zobaczyć jak chłopak ciałka nabiera?[/QUOTE] Opiekun nie ma aparatu ale postaram sie o zdjecia.
  13. Myślę,że zacznijmy go ogłaszać jako psa stróżującego;)
  14. Dziękujemy i podnosimy.
  15. Podnosimy.
  16. Co tu tak pusto?
  17. Rozsyłajcie wątek i pamiętajcie,że szukamy domu dla Szarika.
  18. [quote name='muzzy']I też go tak kot przytula? :D;)[/QUOTE] Nie ale Dingo przytula kota a kot trochę Dinga;)
  19. [quote name='olly']prześlij foto i opis boksia, wrzucimy go na stronkę, może się znajdzie DS, na razie DT zajęte: [email][email protected][/email][/QUOTE] Dziękuję, zaraz zgram zdjęcia.
  20. Uda się na pewno.
  21. Wiem,że ten biedak potrzebuje wiele pomocy ale znajdują się tu miłośnicy bokserów a ja napotkałam dzisiaj kolejnego boksia w potrzebie. Pilnie szukam DT lub DS dla młodego pręgowanego chłopaka.Proszę o kontakt na PW.
  22. Mam podobnego ślicznotka w domu;)
  23. Dziękujemy za wpłatę 10zł od DONki.
×
×
  • Create New...