Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='ranias']Jest świetne.Myślę,że 100 sztuk, miniatura, pogrubienie i podświetlenie :lol:[/QUOTE] A może lepiej 200 szt, zawsze większa szansa na uzbieranie grosza
  2. Jest świetne.Myślę,że 100 sztuk, miniatura, pogrubienie i podświetlenie :lol:
  3. Smyramy się za budką, prosimy nie przeszkadzać...
  4. Szopek, co słychać? Wiatr się uspokoił...
  5. [quote name='zuziaM']Nevada, a ja mam jeszcze ladniejsze zdjecia Aniczka, ale na telefonie i nie umiem ich przegrac do internetu. Jak mi dasz swoj numer sms-em, to Ci wysle MMSa i wkleisz. Aniczek na spacerku naprawde slicznie wyszedl. Ale nie bede na dogo do wieczora ...... wiec smsem bym prosila, a zaraz odesle zdjecia.[/QUOTE] To czekamy na piękne fotki Anisiowe :lol:
  6. No tak, Mocek przecie artystyczna dusza to pogoda dla niego bez znaczenia- do gonitwy zawsze dobra :lol:
  7. [quote name='lilk_a']dzięki :) dzisiaj się zabiorę , powinnam zrobić na jutro :)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Aimez_moi']No prosze....... i jak tu wychowywac grzeczne psy...... .....:):)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Aimez_moi']A wiesz co?......:):) Nie mialabym nic przeciwko temu.......[/QUOTE] A pewnie, jakoś byśmy to przeżyły..:lol:
  10. [quote name='Aimez_moi']Ta jasne......prosze mi tu nie rozpieszczac lovelasa.......[/QUOTE] To posmyramy się ukradkiem, za budką ;)
  11. [quote name='Aimez_moi']Ciekawe jak tam nasz Marcelek? Allegro...... chcialabym juz zobaczyc staruszka na allegro......[/QUOTE] I ja też.Może nam Marcelina ukradną ;)
  12. Mocek, gwiazdo nasza, dobry wieczór.Ale wieje....
  13. Kto miał długi , to miał :lol: Szopek chyba wypoczywał;)
  14. Ale piękny:lol:.Wygląda jak pluszowy miś-przytulanka.Może ktoś go wreszcie przytuli do serca:multi:
  15. [quote name='lilk_a']bazarek "allegrowy" się zgłasza proszę , napiszcie mi o Olinie to co ma być w aukcji .... spojrzałam na pierwszą stronę ale co mam stamtąd napisać ... to ma być allegro adopcyjne połączone ze sprzedażą dyplomów z Olinem ... czyli tzw niby cegiełkowe ... na co zbieracie ? leczenie , utrzymanie ... napiszcie , wątek długi , zanim się przedrę to trochę czasy minie , zdjęcia , jak są w większej rozdzielczości to też :) a .... i czy konto fundacyjne z pierwszej strony ? mój mail [email][email protected][/email][/QUOTE] wysłałam :lol:
  16. I przed spankiem też posmyramy, żeby piesio kolorowe sny miał:lol:
  17. [quote name='Marinkaa']Wydaje mi się, ze należy napisać do Isadory na pw...bo pewnie zapomniała już o psiakach :([/QUOTE] Napisałam:lol:
  18. [quote name='__Lara']Pierwsze zdjęcie jest wspaniałe, super ujęcie :)[/QUOTE] Lisio taki przekochany, Krówka zza niego zerka
  19. Argusiu, popołudniowe smyranie po brzuszku :lol:
  20. [quote name='Aimez_moi']Ciekawe co z tym allegro....przeciez to niemozliwe aby tak cudny pysio tyle czekal.......[/QUOTE] Czy musimy do kogoś napisać,żeby przypomnieć?
  21. Jak dobrze zaglądać na takie "spokojne" wątki. Miód dla duszy.Franiu, popołudniowe smyranie po brzuszku:lol:
  22. [quote name='danka4u1']No nie! Sylwestrowa trasa z połyskiem i glancem!! zapisuje sie na eskapadę i Olinek też.[/QUOTE] A Oskar co na to?
  23. i dzisiaj tez cię odwiedzam, pogadamy trochę:lol:
  24. No Mocek, szansa przed tobą.Może cię wreszcie ktoś wypatrzy :lol:
×
×
  • Create New...